Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie co do TVP HD - dzisiaj u cioci która ma CP przeskoczyłem wszystkie kanały, i TVP HD nie znalazłem na liście kanałów... ale musze przyznać, ze jakość HD jest świetna - zarówno dźwięku jak i obrazu.

 

I tak z ciekawości zpaytam - u nas w mieście otwarto konkurencyjną dla Vectry kablówkę - INTERLANDIA. Czy ktoś coś o tej firmie słyszał? xD I sorry za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,dawno tu nie zaglądałem ale mam kilka pytań:

1/czy istnieje kanał canal plus 3 w cyfrze>? i czy zostanie wprowadzony do pakietu c+ w vectrze? jest jakaś promocja na c+ w vectrze (18 miesięcy pod 20 złotych? to jest ta promocja? bo na sierpień gdy zaczną się ligi chciałbym c+ wziąść

2/są jakieś ciekawe oferty w vectrze? mam telewizje z vectry,być może mógłbym wsiąść i telefon(internetu jednak nie mógłbym bo mam umowę gdzieś indziej), ostatnio słyszałem że była jakaś promocja interna+tv+telefon za 120 zł i to z platyną

3/czy dekoder prv jest płatny?(to znaczy co miesiąc trzeba płacić aktywację?bo mam tylko zwykły dekoder)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieje taki kanal jak canal+ sport 3 ale kiedy pojawi sie w Vectrze tego nie wie nikt. Jesli chodzi o promocje na pakiet canal+ za 19.90 zl to najlepiej zadzwon do BOK tam ci dokladnie powiedza bo wedlug strony internetowej Vectry ta promocja trwa nadal. Za dekoder PVR trzeba placic co miesiac dzierzawe a co do promocji na uslugi Vectry to w kazdym miescie jest to indywidualna sprawa wiec tez polecam udanie sie do BOK tam udziela ci szczegulowych informacji na kazde twoje pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok a ile się płaci co miesiąc za prv dekoder-jeżeli chodzi o posiadaczy pakietu złotego ze zwykłym dekoderem ? bo chyba cena jest jednakowa w całym kraju.

no do boku się wybieram ale dopiero w sierpniu gdy pozaczynają się ligi i będę chciał zakupić canal plus-mam nadzieję,że do tego czasu wyjdzie c+sport 3 w vectrze bo bodajże mają tam być po 2-3 mecze w weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja tez mam a okienko miało się zakończyć w czerwcu i chyba przerwa. Na dekoderze PVR miałem tak jakby zakodowany a jednak odkodowany była plansza że zakodowany ale kanał śmigał tylko przez ta plansze się oglądać nie dało. Oddałem PVR po testach i teraz już normalnie jest dostępny a do wtorku miałem pełna ofertę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...