Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Oto druk, bezpłatny:

========================================================

Miejscowość, data,

 

Do:

VECTRA S.A.

Aleja Zwycięstwa 253

81-525 Gdynia

 

Dotyczy:

Twoje imię i nazwisko, adres, numer klienta (z rachunku)

 

Z dniem rozwiązuję umowę o świadczenie usług telewizyjnych/telekomunikacyjnych/internetowych (co tam masz) z zachowaniem wymaganego okresu wypowiedzenia. Powodem rozwiązania umowy jest brak akceptacji nowego cennika.

 

Z poważaniem

Twój podpis

 

===========================================================

 

Jeśli naprawdę nie chcesz iść do BOK, to korespondencję wyślij listem poleconym, priorytetowym z potwierdzeniem odbioru (taka żółta karteczka). Łatwiej jednak iść do BOK z dwoma egzemplarzami takiego wypowiedzenia i poprosić, żeby na jednym Ci potwierdzili odbiór, czyli adnotacja "Potwierdzam przyjęcie pisma w dniu xxxxxx, pieczątka, podpis pracownika".

I już

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem z Wrocławia i mam pakiet złoty Vectry, chodzi mi czy ktoś z Was też ma problem z dekoderem cyfrowym, nie ma programu, na analogowej tv są wszystkie programy, po włączeniu dekodera jest napis inicjowanie karty smart i brak programów, czy ktoś z Was ma podobny problem?Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj necik w Radomiu to działa, ale strasznie długie pingi są do niektórych hostów. Jeszcze wczoraj wszystko było OK. Za to cyfrowa bez problemu, ale dźwięk na Eurosporcie coś się od czasu do czasu chrzani od paru dni. Moim zdaniem to jednak wina Eurosportu bo te problemy są odkąd przenieśli te swoje studia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

platyna = cena złotego( w zależności od miasta, max 65,90)+15

2 paczki dodatkowe do platyny zgodnie z promocją = 54,99

dopłata za canal+HD = 6zł

czynsz za dekoder HD przy pakiecie platynowym 5,90

 

wychodzi więc około 147 zł jeśli dobrze liczę

 

Zauważ że za 152,90 zł + 1,90 (dekoder) czyli 154,90 masz już pakiet VIP z pełną ofertą (więc będzie dodatkowo HBO, pakiet erotyczny) więc osobno tyle pakietów nie opłaca się brać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Wczoraj wziąłem DEKODER HD Vectry. Podpiąłem go do TV LCD 32" najpierw poprzez kabel SCART, ktory był w zestawie, a nastepnie przez HDMI. Problem polega na tym, że nie odtwarza mi głosu na DISCOVERY HD i NGC HD. O dziwo LUXE HD śmiga dobrze. Dodatkowo pojawia mi się komunikat typu :

"Tv nie posiada ochrony przed kopiowaniem ( HDCP ). Proszę odłączyć kabel HDMI i podłączyć tv przy użyciu kabla YPbPr lub przejść w tryb DVI".

Co moglibyscie mi doradzić ? Proszę o pomoc :|

aha obraz ustawiłem na 1080i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm cos zaczęło Smigać. pojawił się dźwięk na NGC HD i DISCOVERY HD. Działa na HDMI >> musiałem zmienić w ustawieniach domyślny tryb audio z AC3 na PCM.

Tv jest firmy PHILIPS.

Ale mam problem z tym HDCP. Za każdym razem, gdy włączam tv to ukazuje mi się info, a dopiero potem załącza kanał np. HD. Czy to nie grozi jakimś uszkodzeniem dekodera a co gorsza TV ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Czy jest jeszcze ktoś komu wciąż NIE DZIAŁA Discovery HD? Ja rozumiem, że istnieję coś takiego jak "tymczasowe" problemy techniczne ale minęło już sporo czasu a u mnie wciąż ten sam komunikat o "błędzie technicznym i braku sygnału" :/ Z tego wszystkiego zaczynam się zastanawiać, czy to faktycznie wina Vectry czy z moim dekoderem coś jest nie tak. Jakby co jestem z Legnicy na Dolnym Śląsku. Mam zamiar na dniach wybrać się do BOK'u zasięgnąć języka ale wcześniej chciałem się dowiedzieć, czy to tylko jednostkowy przypadek czy więcej osób ma ten problem. Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...