Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie TAK :D Ja mam nadzieję, że skoro vectra połączyła się z operatorem Spray tyo nastąpiło wymiana kanałów tv między oba operatorami i wtedy oferta będzie dużo bardziej treściwa. Nie wiem jak to wygląda od strony zawierania umów z operatorami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że gdyby Spray pochłąnął Vectrę to by mógł jej dać swoje kanały. Ale z właścicielami kanałów to chyba nowy właściciel musi gadać. Mogą co najwyżej dać abonentom Spraya kanały Vectry, których nie mieli |(podejrzewam, że nie ma takich :D), ale nie odwrotnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mam pytanko związane z podłączeniem lini telefonicznej Vectry (może juz ktoś z okolic Rybnika ma założoną i czy sobie to chwali ) i mały problem Może wy rozwiejecie moje Za i przeciw :P Otóż posiadam juz numer i operatora zwanego Zit (Zakład Infomatyki i Telekomunikacji - Kompania Węglowa S.A.) za impuls(3 min) mam 0,29 +22% ale rozmawiając mniej niż te 3 min jest naliczana kwota 0,29 +22% vat abonament wynosi 24,00 +22% vat mało rozmawiam przez stacjonarny telefon, około 20 rozmów miesięcznie i w większosci są to rozmowy do różnych urzędów ćzęściej dzwonią do mnie znajomi niz ja do nich :). i tak na przykładzie 20 rozmów to około 40min miesiecznie czyli 7zł +22% dodać do tego abonament 24+22% + wydruk szczegółowy 3 zł +vat daje kwote 42 zł w Vectra abonament jest 29.90 + 100 min gratis min kosztuje 0,12 tych 100 minut nie wygadam napewno do kwoty 29.90 doliczany jest pewno Vat i teraz mam problem co zrobic zostac czy przejsc do vectra (jest jeszcze opcja 19.90 w vectrze tylko ze tam min kosztuje 0,24 i nie ma tych darmowych minut ) Już sie powoli zatracam w tym co bedzie lepsze :crazy::crazy::lol2: Mam Pakiet Platynowy + dekoder hd + internet Dla wymagających .

PS. Jesli nie tu to miałam napisać to sorrki ale zależy mi co wy zrobilibyście na moim miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u Was tez dzis od poznego popoludnia do teraz (sytuacja nadal ma miejsce) pojawia sie co jakis czas kilka paskow 'pikselozy' na wielu kanalach? - najczesciej na tvn? Ja tak mam juz od dluzszego czasu i nie wiem, czy jest to spowodowane burzami, jakie przez dzisiejsze popoludnie szaleja nad Polska, czy moze czyms innym? Jak u Was? Ja jestem ze Skarzyska.

 

Pozdrawiam forumowiczow!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro "wygadujesz" 40 minut miesięcznie to kup po prostu komórkę na kartę. Wyjdzie Cię dużo taniej no i wygodniej....

 

 

 

Zrobiłabym to już dawno temu ale niestety jeszcze nie do wszystkich ta technika weszła :P:shock: wiesz u mnie osoby starsze które sie ze mną kontaktuja nie umiały by nawet tej komórki obsłużyć więc jak sam widzisz jestem skazana na stacjonarny :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam dekoder hd vectry, podłączyłem go kablem cyfrowym optycznym do wzmacniacza kina domowego. Pomimo ustawienia programu canal + na opcję 5.1, wzmacniacz nie odtwarza dźwięku w dolby digital. Czy opcja 5.1 w wypadku canal + oznacza wyłącznie wybranie oryginalnej ścieżki dźwiękowej bez lektora, czy po prostu vectra nie przesyła dolby digital z canal +? Dodam, że w wypadku tvn hd, czy national geographic hd, po wybraniu opcji 5.1 do wzmacniacza płynie dźwięk w dolby digital. Proszę o pomoc w tym temacie, bądź wiarygodną informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...