Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj pojawiła się informacja na stronie :arrow: media2.pl o powiększeniu zasięgu tvp sport. Konkretnie chodzi o pewien fragment: cytuję: "Jest szansa, że kanał wkrótce trafi także do kolejnych dużych operatorów - Cyfry+ (ponad 1,3 mln abonentów), UPC Polska (ponad 1 mln gniazdek) oraz Vectry (770 tys. abonentów). " Zobaczymy na ile się to sprawdzi. Wystarczyło widmo likwidacji i TVP poszła po rozum do głowy i obniżyli ceny, więc może Vectra w końcu się zainteresuje owym kanałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy gdziekolwiek w Polsce Vectra uruchomila juz VOD i wynajmuje dekodery z PVR?

Ktos wie, jaki to ma byc sprzet - producent, model?

 

Mam jeszcze pyt.odnosnie pakietu HBO w cyfrowej Vectrze - mam pakiet zloty, jesli chcialbym miec HBO musze podpisywac jakas umowe w BOK czy wystarczy, ze zadzwonie na 0801... i podam numer mojej karty (tak jak ma to miejsce w platformach cyfrowych)?

 

Witam forumowiczow! :)

 

Czy ktos z Was uzywa dekodera Vectry HD? Tego podobnego do n-boxa telewizji 'n'.? Czy wiecie, gdzie moge w necie znalzezc jakis test tego dekodera, lub zdjecia jak wyglada menu, epg itd. tego dekodera i sam dekoder (dokladniej, nie chodzi mi tylko o to 1 zdjecie, jakie jest na stronie Vectry)?

 

Z gory dziekuje,

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd i funkcjonalność menu zależy od softu operatora - ja miałem ten dekoder i z vectry, i z nki, i menu wyglądają zupełnie różnie. Bo z wyglądu są identyczne, wyjątkiem kolorów i oczywiście wejść z tyłu (kablówka/satelita).

 

A szczegółowych informacji, specyfikacji czy zdjęć szukaj na stronie producenta http://www.adbglobal.com

 

Czy gdziekolwiek w Polsce Vectra uruchomila juz VOD i wynajmuje dekodery z PVR?

Ktos wie, jaki to ma byc sprzet - producent, model?

 

Nie ma jeszcze nigdzie PVR i VOD, chyba że jakieś tajne testy. Na stronie info od ponad roku niezmienne: czas wprowadzenia jest bliski ;)

Mam jeszcze pyt.odnosnie pakietu HBO w cyfrowej Vectrze - mam pakiet zloty, jesli chcialbym miec HBO musze podpisywac jakas umowe w BOK czy wystarczy, ze zadzwonie na 0801... i podam numer mojej karty (tak jak ma to miejsce w platformach cyfrowych)?

 

Vectra zawsze stara się być oryginalna - trzeba iść do BOK i podpisać umowę dodatkową na HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać, Vectra jest nieprzewidywalna. Na początku miało być w lutym, potem marzec... owszem, marzec się jeszcze nie skończył, lecz lada moment się to stanie, a TVS HD pewnie nadal nie będzie ;)

 

Bądźmy jednak dobrej myśli..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW ja dopiero teraz dzięki media2.pl zauważyłem że CV nie ma Discovery HD (nie mam cyfrówki) według mnie najlepszego kanału HD. Czy mają plany wprowadzić ten kanał? TVS HD tez naprawdę szybko dodają mogliby jeszcze dać U mnie TVS do analogu zamiast VOX'u, lub na pustym kanale po Podróże TV.

 

Ile kosztuje pełna oferta bez pakietu erotycznego to jest

 

Pakiet złoty -> Pakiet Platynowy -> Sport na ostro -> HBO -> Cinemax -> Canal +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytanie: otóż posiadam telewizor LCD 37" oraz cyfrową Vectrę i mam dekoder SD ale mam też nkę i zauważyłem, że na dekoderze Vectry jak np. oglądam kanał 4:3 w kwadracie to szerokość obrazu na tunerze Vectry jest o 2 cm mniejsza niż na n-ce, tak jakby ucinało po centymetrze z jednej i drugiej strony boki. Dodam jeszcze, że na dekoderze Vectry obraz mam przesunięty max do góry, że np. logo TVP1 jest przy samej krawędzi TV a na tunerze nki jest troszkę niżej. Wygląda na to, że Technisat źle skaluje obraz. Też tak macie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Na forum satkurier.pl natknalem sie dzis na ponizsza informacje:

 

https://satkurier.pl/news/45996/odkodowa ... sport.html

 

Na niedzielę, 5 kwietnia CANAL+ przygotowuje dla kibiców sportowych wielką niespodziankę. Szlagierowe spotkanie 22 kolejki piłkarskiej Ekstraklasy pomiędzy Lechem Poznań a Wisłą Kraków zostanie zaprezentowane w paśmie odkodowanym. Oznacza to, że mecz będą mogli obejrzeć także ci widzowie, którzy na co dzień nie mają dostępu do oferty stacji. Transmisja będzie przeprowadzona jednocześnie w CANAL+ Sport i CANAL+ Sport HD.

 

Czy w zwiazku z tym, i u nas w Vectrze Canal+ bedzie wtedy odkodowany?

 

I drugie pytanko - czy ktos moglby zrobic dla mnie kilka fotek i przeslac mi na maila (nie moge znalezc nigdzie w sieci) menu, epg, i wygladu dekodera HD Vectry? - tego podobnego do dekoderow telewizji 'n'?

 

Z gory dziekuje, pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w zwiazku z tym, i u nas w Vectrze Canal+ bedzie wtedy odkodowany?

Skoro odkodowali HBO i HBOHD, które ostatnio transmitowało wystąpenie Baracka Obamy. A samo otwarte okno było głośno informowane w mediach, to zapewne i CANAL+SPORT odkodują. Tylko trzeba im przypomnieć, bo znowu strzelą sobie sami wtopę o braku orientacji w mediach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co oni maja do gadania? Przecież Canal + biorą z Cyfry + a wiec tam odkodowując tam jednocześnie odkodowuje się w kablówkach czy się mylę mi chodzi o analog

 

Przecież to nie canal+ decyduje, czy masz odkodowany c+ czy zakodowany. Prawami użytkownika do poszczególnych kanałów zarządza Vectra. W analogu też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam cyfrowa vectre - pakiet zloty i dekoder SD Technisat. Chcialem wziac tego ADB - HD - prosze mi powiedziec, ile mnie to bedzie kosztowalo przy odbiorze i pozniej miesiecznie? Co musze zabrac ze soba do biura obslugi klienta? Cos sie podpisuje? Pewnie stary dekoder musze oddac? Moge wyslac z tym syna? (kablowka jest na mnie, ale syn jest pelnoletni) - najwyzej dam mu dowod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Zostal tydzien do kwietnia i jestem ciekaw co ta nasza Vectra wymysli z tymi promocjami czy cos dolozy czy cos obnizy ?? Hmm.Platformy cyfrowe zaczynaja szalec juz z promocjami swiatecznymi wiec mysle ze moze jednak Vectra sie przelamie.Nawet Cyfra w obecnej promocji pozwolila wziasc do najtanszego pakietu Powitalnego jedna opcje dodatkowa czyli np.Canal+.Nie jest to reklama Cyfry z mojej strony tylko znak dla Prezesow Vectry.Ja ciagle czekam co mi zaoferujecie i mysle ze jednak na drugim tv tez sie zobaczymy.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krissk - u mnie na dekoderze SD /poprzez Euro/ logoTVP 1 i 2 mam wyraźnie poniżej krawędzi . Podobnie jst na dekoderze HD /przez HDMI/ .

 

Przedstawię wam screeny, gdzie dokładnie to widać:

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a09381dee6f40859.html - to jest z n-ki

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2e1cc0ca33cb987a.html - to jest z Vectry

 

Zobaczcie w jakiej odległości od krawędzi jest logo odmierzające czas, widać, że na Vectrze jest ok 1cm ucięte.

 

Teraz screeny z drugiej strony:

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6f87e15b2f74ce8b.html - to jest z n-ki

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a19fa7b0a605c80e.html - to jest z Vectry

 

Wyraźnie widać, że logo Eurosportu na Technisacie jest bliżej krawędzi i tak samo jak z tamtej strony ucięty bok o ok. 1cm

 

Sprawdźcie czy też tak macie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy doczekamy się wkońcu jakiejś informacji w sieci, że np. Vectra od kwietnia wprowadza nowe kanały? Inne platformy cyfrowe, kablowki (konkurencja vectry) co trochę wystosowują newsy o swoich nowych propozycjach w swoich ofertach, a u Nas od stycznia cicho - jakby Vectra zapadła na sen zimowy. Zaczyna mnie to już irytować. Myślą, że jak uruchomili pakiet platynowy, zrobili kilka otwartych okienek i dorzucili do oferty RELIGIA.TV to zamkną wszystkim buzie. Apetyt rośnie w miarę jedzenia i należy systematycznie budować ofertę zarówno tv, internetową jak i telefoniczną. A nie tworzyc przerwy pół roczne ukazujące stagnację szefostwa Vectry.

Jeżeli chodzi o nowe kanały w Vectrze to temat ten juz był wielokroć poruszany. Brakuje kanałów dokumentalnych, lifestyle i "HD". Dawno juz mniejsze kablówki-amatorki :) wprowadziły do swojej oferty DISCOVERY HD, MTVN HD czy TVP HD a nasza "gdyńska kablóweczka" od dwoch miesięcy nieudolnie próbuje dołączyć TVS HD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...