Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

@Beks oczywiście, że czytają, zresztą pracownicy wszystkich większych operatorów czytają. Tak, czy siak, mam nadzieję, że kto chciał, załapał się na tę fajniejszą promocję. A jeśli nie, być może mogę coś podpowiedzieć, ale na priv raczej :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, kris68 napisał(a):

Arkon   ja to przecież mam, dlaczego mówisz,  ze nie ja mam pakiet Viaplay za 55 zł v Vectrze.

55 zł to jest promocja? Taniej zapłaciłbyś za rok kupując Viaplay, a w takim UPC było za 10 zł. Beznadziejna oferta, niestety jak zwykle w tej kablówce. Dlatego mam satelitę, bo nie mogłem się doczekać na PSP i LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zapytaj @Pawop albo @lakiman. W Canal+ był za 19 zł. Widzę, że nie śledzisz rynku. Na stronie Viaplay masz możliwość zakupu za 44 zł -"Zaoszczędzić możesz także, decydując się na wykupienie najbogatszego planu (Viaplay Total) na rok. Wówczas otrzymasz 20 proc. rabatu, więc zamiast 55 złotych miesięcznie będziesz płacić tylko 44 zł"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
27 minut temu, kris68 napisał(a):

Nie promocja, tylko normalna cena tego pakietu Viaplay. Nie jest możliwe, żeby ten sam pakiet kosztował w UPC 10 zł, bo za ile by go musieli kupić, za 3 zł ? Nie ma takiej opcji.

Możliwe. 10 zł w UPC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie promocja, tylko normalna cena tego pakietu Viaplay. Nie jest możliwe, żeby ten sam pakiet kosztował w UPC 10 zł, bo za ile by go musieli kupić, za 3 zł ? Nie ma takiej opcji.
Mam dwie umowy w UPC po 10 PLN.
Jak to jest rozliczane między Viaplay, a operatorami było tłumaczone kilka razy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, kris68 napisał(a):

Nie jest możliwe, żeby ten sam pakiet kosztował w UPC 10 zł, bo za ile by go musieli kupić, za 3 zł ? Nie ma takiej opcji.

Mam za 10zł w UPC, po zakończeniu umowy/zobowiązania cena za pakiet Viaplay nie ulega zmianie i wynosi 10zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z wami z Viaplay dałem ciała, ale powiem wam, ze w Orange oferta TV jest jeszcze bardziej tragiczna, łapią tylko na ten światłowód 1 GB/s.

Vectra wprowadza promocje na pakiety premium i VoD Sieć kablowa Vectra przygotowała promocje wakacyjne, z których obecni i nowi klienci będą mogli skorzystać do końca lipca br. Wśród nich są m.in. paczki łączące usługi internetowe, telewizyjne oraz dostęp do pakietów premium i serwisów SVOD. komentarze W ramach promocji wakacyjnej dostępne są dwie oferty łączone, w tym internet do 600 Mb/s z pakietem „Stalowym” (obejmującym dostęp do 45 kanałów telewizyjnych) wraz z dekoderem TV Smart 4K BOX oraz kanałami premium Canal+ oraz Eleven Sports w cenie 79,99 zł za miesiąc. W przypadku wyboru pakietu „Złotego” (z dostępem do 139 kanałów) miesięczny koszt wyniesie 99,99 zł. Z obu będą mogli skorzystać nowi lub obecni klienci decydujący się na przedłużenie umowy. Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej Najnowsze wydanie - 2023.07.07 Wydania archiwalne Wyślij Promocje na pakiety premium i VOD Przygotowano też specjalne wakacyjne oferty na pakiety premium. W zależności od dotychczas posiadanych usług oraz wyboru nowych, klienci mogą nabyć Canal+, HBO lub Eleven oszczędzając do 20 zł miesięcznie (w porównaniu z regularną ceną).  Jednocześnie, mogą oni liczyć na od 3 do nawet 12 bezpłatnych miesięcy w zależności od tego, na jaką ofertę się zdecydują. Promocje obejmą też dostęp do serwisów Canal+ Online czy HBO Max. Vectra w maju br. wprowadziła do oferty nowy dekoder TV Smart 4K BOX PVR. Urządzenie oferuje możliwość nagrywania programów nie tylko w chmurze, ale też na twardym dysku. Część klientów ma problem z działaniem tej funkcji. Vectra zapewniła nas, że pracuje nad rozwiązaniem problemu i zapowiada rekompensaty dla klientów Grupa kapitałowa Vectra w 2021 roku osiągnęła 1,52 mld zł przychodów sprzedażowych, po wzroście o 5,2 proc. rok do roku. W ujęciu jednostkowym zysk netto wyniósł 301,23 mln zł. Na początku 2022 r. Vectra informowała, że ma ponad 1,7 mln klientów i 4,6 mln gospodarstw domowych w zasięgu swojej sieci.

Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/vectra-promocja-pakiety-premium-vod-oferta-kanal-gwarantowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, są ciekawe promocje również dla aktualnych klientów, nie tylko na Canal+, także na paczkę Eleven.

 

promo-eleven.jpg

 

Ciekawostka, że w TV Smart GO kanał Eleven 4K ma już kodek HEVC (20 Mbps) i 50 FPS.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze została promocja dla obecnych klientów na HBO Max. Bez rewelacji, ale zła nie jest. Po przeliczeniu, wychodzi 15 zł mies. czyli połowę ceny regularnej oferowanej bez pośrednika. Umowa na 24 mies. więc pewnie korzystający z tej promocji doczekają przejścia do Max.

 

promo-hbomax.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie bardzo ciekawi kiedy naprawią ten soft, żeby na dekoderach PVR dało się wreszcie nagrywać. Ze względu na obowiązki trochę audycji mi umyka. A też ciągłe dzwonienie do działu technicznego i prośby o naprawę nagrywania mija się z celem, bo 1 dzień działa i potem znów pada. No a chyba jeżeli już ktoś wybrał ten dekoder to po to, żeby nagrywać filmy na dysku. Oby to nie było jak w dawnej śp. :P Multimedia, gdzie wiecznie padał np. dyski w dekoderach i wymienili mi chyba z 5 sztuk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...