Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.01.2022 o 12:33, kfm877 napisał:

Mecze Bundesligii z Viaplay jako kanał telewizyjny w Vectrze, na kanale 258 (stare PPV). Na kanale wybrane mecze Bundesligii do 16 stycznia w takim harmonogramie:

 

7/1/2022

20.30

Bayern München – Borussia Mönchengladbach

 

8/1/2022

15:30

TSG Hoffenheim – FC Augsburg

18:30

Eintracht Frankfurt – Borussia Dortmund

 

9/1/2022

17:30

VfL Bochum 1848 – VfL Wolfsburg

 

15/1/2022

15.30

Union Berlin – TSG Hoffenheim

 

16/1/2022

15.30

FC Augsburg – Eintracht Frankfurt

 

Kanał otwarty dla wszystkich abonentów usługi DTV od najniższego pakietu.

Byc może współpraca Vectry z Viaplay w zakresie kanału tv cyfrowej potrwa dłużej, to się okaże. 

 

Wszystko wskazuje, że transmisje będą również na Vectra TV Online/Smart na Kanale Promocyjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkon Canal+Online:

C+ Netflix 60zł

C+ Netflix HBO 75

C+ Netflix HBO PSP 90

Gdyby brać osobno C+ 40, Netflix 30, HBO 25, wychodzi 95. Netflix 2 ekrany.

Póki co wziąłem C+Netflix na testy, oczywiście nie liczę obecnej promocji, gdzie bierzesz np C+Netflix pierwszy mc płacisz 40, drugi mc 20, a 60 wskakuje od 3mca. Oglądam na AppleTv, różnica w jakości na Netflix (gdzie wcześniej miałem konto full) dla mnie niezauważalna, zresztą na apce LGwebOS również ładnie się prezentuje. 

Plusem na pewno jest to, że nie podpisujesz cyrografu na 12, czy 24mce, a patrząc na ich prawa telewizyjne za ciekawie, to nie wygląda. Z praw, które wcześniej wymieniałem zapomniałem jeszcze o NBA. W każdej chwili możesz zrezygnować, albo zlikwidować konto, założyć nowe i wskoczyć na nową promocję.

 

Edytowane przez picassopawel
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, titus76 napisał:

Miałeś na 100% zmienić operatora. Teraz czekasz na Viaplay. Dziwne. 😁😁😁😁

Widać, że Polsat Premium, C+4K ( 20 zł kosztuje paczka C+ I dostęp do apki), Eleven 4K z najlepszym bitrate na rynku nie były wystarczającym wabikiem dla @Arkon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, titus76 napisał:

Miałeś na 100% zmienić operatora. Teraz czekasz na Viaplay. Dziwne. 😁😁😁😁

Co w tym dziwnego? Może Ty nie jesteś kibicem piłkarskim, ale dla mnie dostęp do Premier League ma znaczenie. Pójdę tam, gdzie Viaplay będzie dostępne w abonamencie za rozsądne pieniądze. Już byłbym w UPC, ale niestety nie ma dostępu do tego operatora. Poza tym to moje pieniądze i mogę je wydawać w taki sposób jaki mi odpowiada.

@lakimanNa szczęście mam dostęp do C+online dzięki siostrze, dlatego się nie spieszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, bartmeces napisał:

U mnie także ale często w ogóle nie działa EPG na żadnym.

 

SMART

 

I także macie TV4 nie w HD, na samym końcu listy kanałów ogólnych?

W dniu 6.01.2022 o 17:40, Arkon napisał:

A u mnie się pojawiło.

 

to widać smart nie równy smartowi 🤪

23 godziny temu, Beks napisał:

U mnie brak logotypów na kanałach Eleven. 

 

spróbuj może odświeżyć uprawnienia poprzez wejście w ikonkę osoby - obok lupy i następnie w ostatnia pozycję gdzie masz wersja, użytkownik, sn, i mac przytrzymujac ją z wciśniętym ok przez 3 sek. Może pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tok napisał:

 

 

 

to widać smart nie równy smartowi 🤪

 

 

Nie mam Smarta, mam dekoder 4K z dyskiem 1 TB i Arrisa jako multiroom z dyskiem 500MB. Za dużo negatywnych opinii o Smarcie czytałem, żeby go zamawiać. Wolę android w swoim tv. :)

Nie ma dziś meczu Bayernu na tym kanale PPV?

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Arkon napisał:

Już po 17 minutach udało mi się połączyć z pomocą techniczną, ale niczego się nie dowiedziałem, oprócz tego że dopiero się zorientowali i pracują nad naprawą. Piękny prezent od Vectry. :)

To samo napisał Krzysztof Bryk od Vectry na Facebooku "dam znać jeżeli czegoś się dowiem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, picassopawel napisał:

To samo napisał Krzysztof Bryk od Vectry na Facebooku "dam znać jeżeli czegoś się dowiem".

Mi odpisali tak: "

Przepraszamy za niedogodności związane z niedziałającą usługą. Przekazaliśmy już zgłoszenie i dokładamy starań, by naprawić ten problem. Dziękujemy za wyrozumiałość." - VECTRA.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...