Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Ja skusiłem się na pakiet VIP . Niestety nie miałem wyboru. Wyliczenia są proste : za taką samą cenę mam nową paczkę VIP+łącze 1 Mb / poprzednio miałem złoty cyfrowy , Canal+ i wszystkie HD oraz osobno 1 Mb/.

A dodatkowo dostaje się chyba ponad 30 kanałów w tym HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko, które już wcześniej parę osób zadało, ale odpowiedź na nie nie padła. Może ktoś z was się orientuję dlaczego będąc posiadaczem pakietu platynowego + pakiet sport na ostro, ma kanale Spice, wyświetlana jest info że jest to kanał niedostępny, z kolei na Playboy TV, żądają podania jakiego ś kodu Pin. Skąd ten PIN mam wziąć? Z góry dzięki za pomoc . Pozdrawiam Jakub z Bielska-Białej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej sprawie dzwoń do BOK, jak nie włączą to żądaj zniżki na abonamencie, bo nie dostałeś wszystkiego co Ci się należało.

Kod PIN to domyślnie 1234, to jest zabezpieczenie rodzicielskie w dekoderze, możesz podnieść uprawnienia w ustawieniach i wtedy nie będzie pytał o pin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowal dzieki na tyle szczescia to ja nie liczylem !! Myslalem ze bedzie tylko 4 MB !!! Ale bedzie wypas.

 

 

Nie chcac pisac kolejnego postu tylko dopisze.dzis tj. 20 pazdziernika bylem w BOK zobaczyc dokladnie tuner HD i interesujace mnie programy z pakietu Sport na ostro i oczywiscie kanaly HD.Moje wrazenia--troche tragiczne.Polsat Sport HD zobaczylem plansze Eurosport HD obraz jak dla mnie cienki reszta kanalow tak sobie.Problem EPG nierozwiazany.Nie wiem czy warto dac 19.90 za Sport na ostro tym bardziej ze mila Pani na moj wilczy wzrok przy Eurosport HD powiedziala-no obraz rzeczywiscie nie jest za dobry,Chyba zrezygnuje z tego pakietu.Szkoda.Canal+ HD miód ale to mnie nie interesowalo

 

 

Aha Kowal jednak 4mb nie 6 .Tez szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze geroj0 nie wydawaj sądu po wizycie w BOKu, gdzie nawet dobrze parametrów obrazu nie mają wyregulowanych i puszczają to na wypaśnych telewizorach z promocji za 1300zł. Wpadnij do mnie, zgadamy się na GG, zapewniam że obraz HD Cię mile zaskoczy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paul bez obrazy ale ile ty masz lat?

A poza tym wszyscy wiedzą co znaczy 3D lecz ty chyba nie ów obraz jest w tedy gdy to co się na nim dzieje cię otacza i masz wrażenie że możesz tego dotknąć więc z nawet perfekcyjnym obrazem HD (Vectrze faktycznie jest świetny na dobrym TV) nie jesteś w stanie takiego efektu uzyskać. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Od poniedziałku cyfrowa vectra zawitała do Wałbrzycha. Jednak na razie działa ok 40% programów. Człowiek w BOK tłumaczył że musi to potrwać ok. dwóch tygodni zanim wszystkie kanały będą hulać :( . W związku z tym mam pytanie ile czekaliście po wprowadzeniu usługi cv w waszych miastach zanim wszystko zaczęło działać jak należy- pół miesiąca to strasznie długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim się coś powie najlepiej wiedzieć jaka jest prawda. Polską przypadłością jest gadanie i narzekanie byle gadać i narzekać. Być może problemem jest fakt że nie ma na tyle wolnych częstotliwości aby puscić całą ofertę cyfrową. Dopiero po czasie można część częstotliwości zwolinić i wtedy puścić wszystkie programy. Zbyt trudne aby o tym pomyśleć - poluźnij kolego beret.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Od poniedziałku cyfrowa vectra zawitała do Wałbrzycha. Jednak na razie działa ok 40% programów. Człowiek w BOK tłumaczył że musi to potrwać ok. dwóch tygodni zanim wszystkie kanały będą hulać :( . W związku z tym mam pytanie ile czekaliście po wprowadzeniu usługi cv w waszych miastach zanim wszystko zaczęło działać jak należy- pół miesiąca to strasznie długo.

 

Pełna usługa ruszy prawdopodobnie 3 listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak jak przy letniej zmianie czasu, tak i teraz mamy poprzesuwane programy na EPG. To wszystko dlatego, że zamiast przesunąć tylko godzinę, to oni poprzesuwali jeszcze czas wyświetlania programów, który jak wiadomo jest taki sam jak i przed zmianą. Pewnie jutro już z powrotem będzie OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...