Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

skawa92krzycho wydaje mi się że nie mają prawa tak nagle abonentom zmieniać cennik pakietów.

Ps.Tak czytam co piszecie i pogubiłem się trochę w tych cenach. Cały czas myślałem że żeby oglądać kanały w HD vectra po prostu wprowadzi dekodery HD i będzie za nie chcieć co miesięcznego abonentu powiedzmy w wysokości 40zł. Ja za to że mam dekoder i płace za niego mogę oglądać wszystkie kanały w jakości HD,

a z tego co tu widzę to muszę płacić za każdy kanał z osobna w HD+6zł.. Przecież powoli wszystkie kanały w Polsce będą w HD bez względu na to czy mamy kabel czy satelite.Wtedy będziemy musieli bulić kupę kasy za sam fakt HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie nasze przypuszczenia wyjaśni ostatecznie oficjalny komunikat Vectry na temat nowych kanałów w ofercie telewizji cyfrowej, w tym także w jakości HD. Mam nadzieję, że do końca maja, ewentualnie na początku czerwca wszystko będzie już jasne.

 

A tak możemy tylko spekulować. Moim zdaniem wygląda to tak:

- ponieważ nowe kanały sportowe (Eurosport 2, NASN, SportKlub+, ESPN Classic, Extreme Sports) na stronce Vectry znajdują się w opcji kanały dodatkowo płatne przypuszczam, że powstanie pakiet sportowy dodatkowo płatny. Pytanie pozostaje tylko takie czy dotychczasowe kanały sportowe (PS, PSE, Eurosport) zostaną na obecnych zasadach czy wejdą w skład w/w pakietu sportowego.

 

Odnośnie kanałów HD. Mimo wszystko jest ich tak niewiele, że obawiam się, że faktycznie istniej duże prawdopodobieństwo, że będą one każdy z osobna dodatkowo płatne. Praktycznie tylko można stworzyć w miarę sensowny dodatkowo płatny pakiet sportowy HD (Eurosport HD, PS HD, Canal+ HD) oraz ewentualnie filmowy. Jeżeli miałbym jednak wybierać to obstawiłbym każdy kanał HD osobno płatny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekodery HD znajdują się już w biurach obsługi!!! - producent ADB ("n")

Aktywacja - 49,90 zł

Dzierżawa dekodera - ok. 10,00 zł/m-c

Co w HD?

- tvn HD - 0,00 zł

- pakiet C+ - 1 dwa mce: 0,02 zł, następne 29,90 + 6 zł za sygnał HD

* C+ Film HD

* C+ Sport HD

- NGC - 5,00zł

- LuxeTV - 2,00 zł

- polsat sport HD - 9,90zł

- eurosport HD - 9,90 zł

- dodatkowa paczka "Sport na ostro" - 29,90 zł:

* polsat sport HD

* eurosport HD

* eurosport 2

* NASN

* SportKlub+

* ESPN Classic

* Extreme Sports Channel

* Viasat Explorer

* Spice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywacja droga, ale nie aż tak - porównując to z innymi operatorami :?

Dzierżawa dekodera 10,- / na mies. nawet mieści się w granicy rozsądku... a i GRATIS TVN HD ( lecz słyszałem, że są to tylko pojedyncze programy tvn-u w HD )

LUXE TV HD za 2,- / mies. - dobre sobie :)

:/ PS HD i EUROSPORT HD jak osobno to beznadziejnie drogo, liczyłem na znacznie mniej...

Bardziej już się opłaca tą paczkę "Sport na ostro" za 30,- ( 2 sportowe HD, 5 sportowych uzupełniaczy i paczka SPICE - co nikt nie chce brać -- to oni wcisnęli jako wypełniacz miejsca... )

No a gdzie zapowiadane HBO HD? Czyżby jakieś problemy techniczne dziady miały?

C+ FILM HD i C+ SPORT HD za 6,- / mies. do kanałów premium można zacisnąć zęby, ale jednak powinny obniżyć cenę o kilka złotych za premium...

Trzeba będzie poczekać "ruski rok" za nim obniżą ceny...

[beep]a powinni chociaż dać na przetestowanie dekodera HD i dać paczkę sportową do zapoznania się z ofertą - wniosek jest taki, że klientów mają głęboko w d.... Zależy im tylko na kasie, kasie, kasie i jeszcze raz kasie :evil: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d107, a może im zależy głównie na kasie, kasie, kasie... ;)

Czekam na oficjalne info, choć nie liczę na jakieś rewelacje.

 

Aktualizacja:

Od dzisiaj Vectra wprowadza dekodery HD dla wybranych klientów (cokolwiek to znaczy) - informacja z infolinii Vectra. Dekoder 9,91zł/m-c, reszta jak wyżej (kanały, opłaty, pakiety).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pakiet C+ - 1 dwa mce: 0,02 zł, następne 29,90 + 6 zł za sygnał HD

 

jak to mozliwe skoro za c+ płaci się chyba 39 złotych(bez hd) a tu z hd 35 złotych?

 

co do innych rzeczy to aktywacje i dzierżawa do zapłacenia(dekoder ma prv-nagrywarkę?)

ps i eurosport hd po 10 złotych to bardzo drogo,co do tego pakietu sport na ostro za 30 złotych to fajnie że są kanały HD ale poza tym nic ciekawego,

co do oferty to ogólnie ciekawa,można cos sobie tam wybrać,brakuje tylko N-Sport HD za cenę 9.99

a hbo hd nie ma,bo miało byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj Vectra wprowadza dekodery HD dla wybranych klientów (cokolwiek to znaczy) - informacja z infolinii Vectra. Dekoder 9,91zł/m-c, reszta jak wyżej (kanały, opłaty, pakiety).

Dla wybranych klijentów nie jest oferta HD, lecz pakiet "Sport na ostro" bedący w tej ofercie.

Usługę można zamawiać również telefonicznie, bez konieczności odwiedziń w biurze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jupi canal+ multiplex w vectrze cyfrowej kosztuje 29,90,- / mies.

Kolejne ciekawe info: wiemy już, że tvn gra z dniem 31 maja kończy nadawanie. A vectra w jego miejsce w cyfrówce chce dodać na miejsce w/w kanału FRANCE 24 po angielsku. O zgrozo, czy nie ma już innych atrakcyjniejszych kanałów na rynku? :x Tylko muszą dublować kanał z różnymi wersjami językowymi.

Na moim technisacie jest dźwięk z TVN HD, a obraz będę miał, jak sobie wezmę dekoder ADB :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że w przypadku chęci nabycia tunera HD, musimy zwrócić tuner SD... Nie rozumiem dlaczego, przecież i tak używanego nikomu nie wcisną... A ja posiadając rzutnik HD chciałbym mieć sygnał HD, a do LCD podpinałbym SD, dość mam już ciągłego przenoszenia... Może jakoś to rozwiążą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną brakuje tylko oficjalnego komunikatu ponieważ wszystkie informacje są już na internetowej stronie Vectry.

 

Odnośnie SPORT NA OSTRO, czyli: Eurosport HD, Eurosport 2, Polsat Sport HD, SportKlub+, ESPN Classic, NASN, Extreme Sports Channel, Viasat Explorer, Spice. Będzie on normalnym pakietem tematycznym (tak jak jest podane to na stronce w necie) a Pani z infolinii miał zapewne na myśli to, że jest to nowy pakiet i muszą zobaczyć jaką będzie się on cieszyć popularnością. To jest zapewne powód stwierdzenia, że dla wybranych klientów :-).

 

Teraz pozostaje tylko czekać na oficjalne info czy to już tyle czy może szykuje się jeszcze jakaś niespodzianka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do HD ma ruszyc dopiero od poniedziałku

 

trafi w tym tygodniu tylko do grupy, która otrzymała ulotki

 

mnie dziś zwodzono, że ktoś zadzwoni, nawet pani na infolinii spisala jaki pakiet programów chcę, ale o 20 gość z infolinii powiedział że od poniedziałku, żalosne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szubiel, ale tak mi powiedział Pan z infolinii i dlatego zaznaczyłem to pogrubieniem. To był fragment jego wywodu :)

Też dzwoniłem na infolinię i mi Powiedziała właśnie, że ten sport na ostro jest dla wybranych klijentów.

Ale jak każdy wie, wybrany klijent nic nie oznacza, wystarczy z paniami ładnie porozmawiać, albo pójść do kierownika i nawet zniżkę się dostanie, lub droższy pakiet w cenie tańszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heya,mam do was parę pytań...

Czy można mieć dwa dekodery ? U rodziców w pokoju jest dekoder SD i cyfrowa Vectra w złotym abonamencie - chciałbym żeby założyli mi dodatkowe gniazdo w moim pokoju (nie chcę ciągnąć kabla z ich pokoju bo będzie kiepściutka jakość) i wydzierżawiłbym dekoder HD .Ewentualnie skoro trzeba oddać dekoder SD czy można mieć dwa dekodery HD ?

Czy za drugi dekoder trzeba opłacać pełny abonament ? Chciałbym dokupić kanały premium czy jak wyjmę swoją kartę i włożę ją do innego dekodera to będzie można na nim oglądać te kanały ? ( Czasami chciałbym użyczyć rodzicom karty żeby mogli sobie jakiś film obejrzeć) Wtedy na moim dekoderze będą działać kanały niedekodowane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz mieć i dekoder SD i HD pod warunkiem, że podpiszesz drugą umowę, czyli będziesz płacił 2 abonamenty. Karty nie użyjesz w drugim dekoderze, bo każda karta jest sparowana z dekoderem. Jeżeli nie masz karty to jak sobie wyobrażasz, abyś oglądał kanały niekodowane ( FTA )? Odpowiedź oczywiście brzmi: Nie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie niezrozumiały jest fakt wrzucenia kanałów SD i HD do jednej paczki. Jeśli nie chcę bulić dodatkowo za kanały HD a chciałbym Eurosport 2 czy Sportklub + to nie mam takiej możliwości. Moim zdaniem to cwanogłupie posunięcie Vectry na które mało kto da się nabrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam takiej firmy, która pozwoliłaby sobie na straty kosztem dobra klienta. Podobnie jest w tym przypadku, wcale więc mnie nie dziwi (nie piszę tego jednak z radością) pakiet propozycji przygotowanych przez Vectrę.

 

Nie będę ukrywał, że rozbawia mnie fakt, że możliwość wprowadzenie kanałów takich jak Eurosport 2, Sport Klub +, NASN czy ESPN Classic została połączona już nawet nie z wprowadzeniem telewizji cyfrowej ale jakości HD :-). Przecież w/w programy spokojnie mogą być oglądane nawet w telewizji analogowej.

 

Zawsze też daje mi dużo do myślenia fakt, że w kibicach sportowych widzi się także wielkich fanów erotyki. Nie podoba mi się taki punkt widzenia. Jeżeli ktoś chce sobie pooglądać gołe babki to niech sobie wykupi pakiet odpowiedni do tego. A tak po raz kolejny człowiek jest zmuszany do czegoś. Mam takie wrażenie, że pakiet Spice nie za bardzo się cieszył popularnością więc kibice sportowi mają teraz do niego dokładać.

 

Moim zdaniem programy typu Eurosport 2, NASN, Sport Klub + czy ESPN Classic powinny wchodzić bez żadnej łaski w skład oferty programowej a opłatę niech sobie pobierają ewentualnie za kanały sportowe jakości HD (oddzielnie lub w pakiecie). Cwaniaki.

 

P.S. Trzeba jednak poczekać co zrobi konkurencja. Wtedy będziemy mieli jakiś punkt odniesienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...