Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

o proszę jak się pospieszyli no no no teraz to dekodery będą takie same jak w ofercie n-ki hehe

no i pewnie trzeba będzie telewizor na lcd wymienić bo zwykły nie ma możliwości odbioru hd

1. Nie wiadomo jakie będą dekodery, wcale nie musi być to produkt znanej firmy ADB i kablowy odpowiednik znanego ludziom nBox'a, może to być urządzenie kompletnie innej firmy i wcale nie podobne do tego urządzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe kanały sportowe są już wymienione w wykazie kanałów w ofercie cyfrowej: http://www.vectra.pl/vectra.php?i=1&j=1&k=0

 

Poza wspomnianymi NASN, Eurosport2, Extreme, ESPN Classic jest jeszcze SportKlub+

 

Wg strony internetowej kanały zajmą pozycję od 84, co jest trochę dziwne, gdyż kanały dodatkowo płatne znajdują się w pozycjach 130 i dalej. Może to jakiś błąd, a może na jakiś czas odkodują celem zapoznania sie z ofertą albo ponownie pozmieniają układ programów na dekoderach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadam kilka pytań, bo lekko czegoś nie rozumiem.

Zostanie utworzony pakiet sportowy?

Te kanały, które wypisaliście (NASN, Eurosport2, Extreme, ESPN Classic, SportKlub+) wejdą do oferty?

 

Pytania może głupie, ale lekko nie mogę Waszych wypowiedzi zrozumieć, a muszę mieć pewność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostanie utworzony pakiet sportowy?

 

Możliwe, bo będą dodatkowo płatne zapewne,a w pakiecie np. filmowym jakoś ich nie widzę ;)

 

Te kanały, które wypisaliście (NASN, Eurosport2, Extreme, ESPN Classic, SportKlub+) wejdą do oferty?

 

na stronie Vectry już są w spisie kanałów, więc raczej przez pomyłkę tam nie trafiły (mają konkretnie przypisane kanały w dekoderze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z oferty kanałów sportowych cyfrowej Vectry jestem bardzo zadowolony. Do całkowitego szczęścia brakuje tylko TVP Sport, ale nawet bez tego programu Vectra ma na chwilę obecną najlepszą gamę kanałów do wyboru dla kibiców sportowych wśród trójki rządzącej rynkiem kablówek w Polsce.

 

Jeżeli komuś się to przyda. Otrzymałem odpowiedź z BOK Vectry odnośnie telewizji cyfrowej w Rzeszowie - na chwilę obecną TRUDNO powiedzieć kiedy pojawi się ona w mieście nad Wisłokiem :-(. Z dużą dozą prawdopodobieństwa można powiedzieć, że na pewno nie w tym roku. Niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Partli do szczęścia to brakuje N Sport (wszystkie mecze ligi mistrzów) :)

Oczywiście i tak vectra ma chyba najciekawszą ofertę jeśli chodzi o kanały sportowe ale niestety zbyt wąskie grono telemaniaków ma dostęp do cyfrowej vectry.

Ja niestety nie mam możliwości by nacieszyć się telewizją w wysokiej rozdzielczości czy poprzebierać w takiej ilości kanałów bo trochę ich tam jest :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje pytanie o ofertę HD w Olsztynie (napisałem, że w necie pojawiły się pierwsze informacje), taką oto otrzymałem informację:

Witam

 

Dziękuję za kontakt z Centrum Obsługi Klienta.

 

W chwili obecnej niestety nie jestem w stanie podać dokładnego

terminu wprowadzenia Dekoderów HD, gdy tylko ta usługa będzie

dostępna z całą pewnością zostanie Pan o tym poinformowany.

 

Pozdrawiam

 

Elżbieta Świercz

Centrum Obsługi Klienta

VECTRA S.A.

http://www.vectra.pl

tel. 0801 0801 80

fax 058 74 26 600

 

Jakoś na wiadomość nie liczę, ale po niedzieli będę się dowiadywał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie "n-sport" mogę tylko powiedzieć to co już zostało napisane. Nie brałem tego kanału sportowego pod uwagę ponieważ o ile TVP Sport jest jak najbardziej przewidziany do sprzedaży w kablówkach o tyle "n-sport" nie był - jak na razie - w ogóle brany pod uwagę w tym względzie. Może jeżeli liczba abonentów "n-ki" nie będzie taka jaką się spodziewano, wówczas niektóre kanały autorskie będą pojawiać sie w sieciach kablowych ale moim zdaniem jest to możliwe dopiero w dalekiej przyszłości. Z kolei TVP Sport - z tego co się dowiadywałem - ma pojawić sie w większej ilości sieci kablowych od czerwca tego roku. Takie są przynajmniej plany, ale nie mogę jednak gwarantować tego odnośnie Vectry :-). TVP Historia już jest , więc może teraz kolej na TVP Sport.

 

DSF. Mimo tego, że po niemiecku :-) ale byłoby fajnie. Czasem są tam faktycznie ciekawe transmisje.

 

Podsumowując - tak jak zostało to podane w komunikacie w przeciągu najbliższych dwóch tygodni Vectra ma przedstawić wszelkie nowinki techniczne i powiązane z nimi nowości programowe. Jako zwolennik programów sportowych moja ciekawość została już zaspokojona :-), i Vectra z najuboższej oferty kanałów sportowych w sieciach kablowych ma obecnie najlepszą. Teraz tylko pozostaje poczekać troszkę na oficjalne info i wszystkiego się dowiemy.

__________________________

 

 

Odnośnie rozmowy dotyczącej tego czy nowe kanały sportowe cyfrowej Vectry będą od samego początku dodatkowo płatne czy na początku tylko testowane. Może odpowiedzią będzie następujący fakt: na stronie internetowej Vectry po kliknięciu w opcję "kanały dodatkowo płatne" wyskakuje m.in.: Eurosport 2, NASN, SportKlub +, ESPN Classic oraz Extreme Sport Channel.

 

Może dotychczas dostępne kanały sportowe czyli PS, PSE, Eurosport oraz SportKlub pozostaną w pakiecie max a w/w będą właśnie dodatkowo płatne lub wszystkie razem utworzą całościowy pakiet sportowy?

 

Wszystko zapewne zależy od tego jakie będą ustalenia odnośnie wprowadzenia przez Vectrę jakości HD. Jeżeli tak będzie to do oferty kanałów sportowych należy (mając na uwadze to co planuje konkurencja np. dzisiaj Multimedia informują o ponownym włączeniu Eurosportu i przy okazji Eurosportu HD) obowiązkowo przemyśleć dodanie: już wymienionego Eurosportu HD, Polsatu Sport HD i Canal+Sport HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trzeba przyznać, że Vectra teraz ma bardzo dobrą ofertę programów sportowych. Brakuje jedynie nSportu, ale tego kanału przynajmniej na razie nie będzie. Z tej oferty można mieć wszystkie najlepsze ligi np. Premiership, Premier League, Ligue 1, Serie A, Bundeslige, ME 2008 itd. Naprawde tworzy się bardzo dobra oferta. Oczywiście jjeśli mówie o tych naj,epszych ligach to trzeba najpierw zakupić opcję Canal+ :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie z ramówką już oficjalnie są dostępne: ESPN, NASN, Eurosport 2, Sportklub+, HBO HD, NGC HD, Polsat Sport HD, TVN CNBC Biznes. Nadal jest MTV Base zamiast Dance, no i mogliby zrobić porządek z nazewnictwem TVP Info (nadal TVP3). No i ten tajemniczy TNT z logo firmy kurierskiej TNT Express... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie z ramówką już oficjalnie są dostępne: ESPN, NASN, Eurosport 2, Sportklub+, HBO HD, NGC HD, Polsat Sport HD, TVN CNBC Biznes. Nadal jest MTV Base zamiast Dance, no i mogliby zrobić porządek z nazewnictwem TVP Info (nadal TVP3). No i ten tajemniczy TNT z logo firmy kurierskiej TNT Express... :lol:

Jakoś nie widze kanałów HBO HD, NG HD,Polsatu Sport HD. Skąd to wzięłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zauważone zmiany w oprogramowaniu do tej pory ;>

 

-Prócz paska... ;p

-Menu w których wyłącza się tuner (pojawia się niebieskie tło), np. skanowanie, obraz przełącza się na 16:9

-Pojawia się na wyświetlaczu Menu jak włączamy Menu

-Napis "Program jest kodowany" zastąpione napisem że program nie jest w abonamencie ;> podejrzewam że to będzie się pojawiało przełączymy na kanał HD Technisatem ;>

-Nowe ikonki "?" "!"

-Automatyczne dodawanie programów do listy jak się je zeskanuje;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji to w Białymstoku oferta programowa narazie odbiega od prezentowanej w ramówce. Mam nadzieję ,że zdążą wpowadzić programy Hd przed mistrzostwami Euro 2008 i zaoferować abonentom dekodery hd. 8)
Spkojnie - muszą zdążyć, gdyż oferta HD będzie dostępna wszędzie tam, gdzie już działa Cyfrowa Vectra, czyli w Białymstoku też. ;)

 

Tak sobie czytam te newsy i po cichu się zastanawiam - chyba czas wrócić do Vectry i po 13 miesiącach rozłąki ponownie zostać jej abonentem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więć:Eurosport HD,Polsat Sport HD,NG HD,HBO HD

4 kanały w HD,ciekawo czy będa kolejne(C_\+HD?) i jaka będzie cena? hbo hd pewnie będzie jako opcja dodatkowa do hbo za jakieś 5/6 złotych,ale Eurosport,Polsat Sport w HD ? może te kanały stworzą pakiet sport hd a może z NG pakiet HD? jak cena za każdy kanały w HD będzie po 6 złotych to chyba sporo a tak może być bo patrzmy:cyfra NG chyba 5 lub 6 żłotych, Eurosport HD też 5 lub 6 złotych,jedynie Polsat Sport nie wiem jak tam stoi,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...