Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Może w prezencie udostępnili :D

 

I tak się jeszcze spytam : dzisiaj mam zamiar wysyłać wypowiedzenie na pakiet Sport na Ostro. Wysyłał ktoś może wcześniej i może powiedzieć co można ugra?. Ja musiałem ostatnio w DUK trafić na jakiegoś nieogara, który wciskał mi info, że jak będę negocjować SnO to ceny promocyjne na Platynowy i na neta przejdą mi na aktualne jakie są... ile w tym prawdy nie wiem.

Edytowane przez szyzag123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Sport na ostro chyba do likwidacji albo zastąpienie Eurosportu 2 i Polsatu Sport Extra kanałami Eleven i Eleven Extra + niszowe i Polsat Fight - 20 zł cena chyba idealna i stworzenie Sport na Ostro Extra z Tenis Premium i Golf Channel za 50 zł 

 

Ciekawe kiedy Vectra doda TV4 HD, Polsat Sport News HD, Polsat Docu HD, Polsat Fight HD, Polsat Music HD, Polsat Film HD no i Super Polsat HD i TV6 HD Superstacja HD oraz SD czyli Polsat Romans czy Disco Polo Music. Jeden nadawca a można zwiększyć ilość kanałów HD o 9.

Edytowane przez golbi_84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do konca lipca mam umowe na SnO za 14,90zl. Dzisiaj wyslalem wypowiedzenie, ale z ciekawosci zadzwonilem do DUK i facet mi zaproponowal tak :

SnO za 10zl przy umowie 2 letniej lub 14,90zl na rok

SnO + Eleveny za 15zl na 2 lata

Ciekawie czy za 5zl ew. szybszego neta bedzie mozna ugrac. Na stronie za +7zl proponuja up do 100mbps

Edytowane przez szyzag123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do konca lipca mam umowe na SnO za 14,90zl. Dzisiaj wyslalem wypowiedzenie, ale z ciekawosci zadzwonilem do DUK i facet mi zaproponowal tak :

SnO za 10zl przy umowie 2 letniej lub 14,90zl na rok

SnO + Eleveny za 15zl na 2 lata

Ciekawie czy za 5zl ew. szybszego neta bedzie mozna ugrac. Na stronie za +7zl proponuja up do 100mbps

Ciekawe, ja wziołem właśnie eleveny za 10zł, sno za 5 zł nie mogłem bo mam je już w ofercie ale na czas nie określony-ciekawe jakbym je wypowiedział to czy zaproponują mi sam sno za 5zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w regulaminach czasem nie jest zapisane ile musi minąć od momentu ostatniego posiadania danego pakietu. Ja mam SnO za 14,90zł. Gdy wyszła ta promocja to chciałem zrobić podmiankę to mi powiedzieli że nie. Widzisz : SnO normalne za 5zł oferują a mi za 10zł oferują. Ciekawe co z tym netem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...