Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

NEWS Z OSTATNIEJ CHWILI:

Dostałem e-maila od vectry w ktorym piszą, ze w najbliższym czasie nie planują wprowadzenia nowych ofert programowych zarówno analogowych jak i cyfrowych. :idea: No a HD o którym tak głośno? Widac BOK vectry pracuje wręcz do [beep] :|

A wiadomo? Może właśnie w BOK mają bardziej rzetelne informacje... Przecież niedługo minie rok od oficjalnych zapowiedzi HD w Vectrze. Myślę, że do opinii publicznej są podawane informacje bardziej na wyrost - czyli taki chwyt marketingowy, jak przyciągnąć klienta. Platformy cyfrowe mają HD, to my też musimy coś robić, żeby chociaż przyszli klienci nie poszli po HD do operatorów satelitarnych, a potrzymać ich jeszcze w tej niepewności.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wsadzą pewnie za ten TVN taki sam wartościowy kanał hmm o TMT zapomnieli bo go jeszcze nie ma a nóz :lol: aaa po drugie to radiostacja 1 marca znika i zamiast niej Planeta Fm ma być więc u nas też bedzie hmmm lepsza taka zmiana w stacjach radiowych niż żadna :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ciągle brak wartościowych stacji radiowych w vectrze: ESKA, ESKA ROCK, WAWA, PLANETA i oczywiście lokalnych stacji.

Czytałem gdzies niedawno, ze vectra prowadzi prace nad wprowadzeniem oferty tv dla mężczyzn tzn. pakiet sportowy i kolejny kanał erotyczny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I szybko nie będzie...

Przeciętna sieć kablowa nadająca w MPEG4 może pomieścić coś koło 500 kanałów SD więc miejsca im nie zabraknie...

Przynajmniej sobie tak wyliczyłem...

 

Vectra nadaje w kompresji w nadaje producent czyli MPEG2 ;p i jak na razie nie szykuje się przesiadka na MPEG4 ;p

 

@CYFROManiak: Mój jak gubił EPG tak gubi ;> widać to szczególnie na Discovery... mam nadzieje że następne oprogramowanie to poprawi, w sumie to się zaczęło od wgrania oprogramowania .8 ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co mu dadzą te informacje o dekoderze ;p Przecież to zwykły odbiornik DVB-C :> raczej mniej zawansowany by robić te "edukacyjne" rzeczy

 

Jak chce się poduczyć o DVB-C i w ogóle DVB (bo standard DVB-C to tylko standard zamieniający fale radiowe w bity lub odwrotnie ;p) to jego "drugą biblią" powinna być ta strona:

http://www.dvb.org

Masz tam spis specyfikacji:

http://www.dvb.org/technology/standards/

Wystarczy ze w google wlepisz numerek EN danego dokumentu (np EN 300 429 dla DVB-C) i masz wszystko na papierze ;p z tym możesz wybudować własny odbiornik cyfrowy (o ile masz siły ^^)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...