Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Denerwują też Polsatem 2 na drugiej stronie i zbyt wąską ilością kanałów na drugiej stronie.

@PIOOLE Nie kontaktowałeś się ostatnio z redakcją Programu TV w sprawie planowanych zmian w tym piśmie oraz Tele 14 dni.

A propo tej ostatniej gazety ciekawi mnie czemu wydawca dał taki tej gazecie skoro wiedział że jest ona bezsensowna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

A tymczasem do Tele Tygodnia doszły Viasat Explorer (w miejsce Travel Channel) i CBS Drama (w miejsce Zone Romantica).

Niecierpliwie czekam na jutrzejszy dzień,bo mam nadzieję że jutro pojawią się zmodyfikowane Program TV i Tele 14 dni :lol:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wiem. Zmiany w Programie TV od numery 52 (świątecznego) dodają 8 stron, wszystkie programy NTC, + kilka innych. Cena pisma wzrośnie o 10 groszy.

Zmiany równiez w Tele14 plus z tym, ze tytaj dadza tylko najciekawsze (te z największą oglądalnością programy NTC). Zmiany od numeru 26 (świątecznego). Info pewne bo z redakcji gazety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@Akwafan: Jeżeli się nie mylę, to chyba pisałeś że ten tygodnik był kiedyś zszywany. Nie wiem,czy wrócili do tego pomysłu?

@PIOOLE: Czekam z niecierpliwością na te zmiany :D .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A planujesz w najbliższym czasie się o to zapytać ? Moim zdaniem oprócz wymiany grafiki mogliby wymienić nazwę dla Tele 14 dni oraz logo dla Programu TV a potem na przykład zainwestować kosztem krzyżówek w nowe tytuły z programem telewizyjnym i reaktywować stare tytuły. Jakby reaktywowali takie tytuły jak Tele Gwiazda, Tele Rama czy nawet Antena to przynajmniej byłoby o nich głośno na rynku branżowym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

Dokładnie - To i Owo strasznie schrzanili - wszystko pościskane,brak programu dla dużej ilości kanałów i ściśnięte kanały od stron 4-8 w 2 i 3 rzędzie. Ale mam nadzieję,że będzie dobrze. Ale mi się wydaje że wywalą te wszystkie gwiazdy z resztki 4 strony programu i że w to miejsce wstawią 9 stacji. A,i jeszcze ścisną TVP Info,dając pod nim TVN 24,a pod nim TTV.

Natomiast ciekawe,jakie to stacje dodadzą do Tele 14 dni - mi się wydaje,że dadzą tam TVP Historia,TTV i TV 6.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym aby w Programie TV i Tele 14 dni zmodyfikowali listing tak by zajmował 5 stron na dzień tak jak było w Tele Gwieździe. Omówienia dla podstawowych stacji zamieniłbym na jedną pełną stronę a na reszcie stron widziałbym w miarę nowocześnie ułożony układ stacji może nawet z podziałem na tematyki. Pozostaje tylko czekać na to co wymyślą pisma wydawnictwa Press Media.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@TELEWIDZ123: 1. W którym piśmie ta zmiana (negatywna) została wprowadzona?

2. Jaki kanał wszedł w to miejsce?

@Poland: Napisz jaki był układ stacji w Tele Gwieździe bo ja tego nie pamiętam,nawet nie wiem czy miałem kiedyś tą gazetę w rękach :lol2:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt dobrze go nie pamiętam ale wiem że pierwsza strona na dany dzień szła na omówienia i planery. Na drugiej stronie był program TVP1, TVP2 i Polsatu a na kolejnej stronie kolejnych stacji w TVP Info (TVP3) wraz ośrodkami. Potem były już stacje podzielone na dwa rzędy i tam właśnie jako stacja w drugim rzędzie była Polonia 1. Na kolejnych dwóch stronach były stacje pogrupowane w dwa rzędy na których to były sektory tematyczne. Jako ciekawostkę powiem źe Tele 5 była dopiero na ostatniej stronie z programem (a tych z omówieniem przypomnę było 6) bodajże jako czwarty kanał w pierwszym rzędzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam taka gazetę TV Movie – tygodnik o tematyce telewizyjnej, wydawany w Polsce w latach 1998 – 2001 przez wydawnictwo Bauer. W 2001 roku czasopismo zlikwidowane. Była to pierwsza gazeta z programem telewizyjnym robiona na niemieckiej licencji. Gazeta kosztowała 1,60 zł. i jak dla mnie to był ideał gazety z programem. I potem było To i Owo czarno białe i było super a teraz czekam na te zmiany w Programie Tv licząc ze może nic nie schrzanią. Bo teraz to 90% gazet jest bauera i są na jedno "kopyto" nie ma dla nich żadnej alternatywy oprócz min. Programu i gazet wydawanych przy wydaniach dzienników raz w tygodniu. ja bym wołał żeby nie dawali dużo nowych programów ale dawali bardziej szczegółowszy program głównych stacji np. rok produkcji filmu i serialu ile ma odcinków i więcej streszczeń. Bo jak to s[beep]ą to jak dla mnie zostaje mi tylko Teletydzień. Jest to wg mnie najlepsza gazeta Bauera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też pamiętam TV Movie i nawet mam jego jeden egzemplarz w domu a dokładnie ten z 1998 roku - wtedy gazeta miała koło 100 stron i 70 stacji telewizyjnych a także około 700 omówień programów. W części magazynowej gazeta nieco przypominała Tele Tydzień bo było w niej dużo o gwiazdach. A pamiętasz może inne gazety na niemieckiej licencji i tygodnik Tele Rama ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@Poland:Gdybym chciał to bym zaryzykował i mógł zrobić układ stacji taki sam jak w Tele Gwieździe tylko że wywalimy te kanały które już nie istnieją / nadają poza krajem. Poza tym wydaje mi się że na 3 stronie oprócz TVP 3 (obecne TVP Info) i ośrodków regionalnych były też TVP Polonia,TVN i TV 4 (i chyba też TVN Siedem).

Pozdrawiam,dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może były te stacje na tej stronie - niestety nie mam obecnie żadnego egzemplarza tej gazety (wszystkie poszły na skup makulatury) żeby ci to potwierdzić :(

Coś nie sądze żeby Program TV i Tele 14 plus miały zyskać po 2 strony dziennie na program - co najwyżej dostaną tylko o półtora więcej. Ciekawe czy to im wystarczy żeby zmieścić nowe stacje telewizyjne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@Poland: Musi im tyle wystarczyć,i tyle! Swoją drogą,ciekawe,jakie stacje dadzą do gazety Tele 14 dni

(dziwna nazwa gazety).Wydaje mi się,że dadzą tam tylko TVP Historia,TTV i TV 6.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...