Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że śląsk trafił najlepiej jak mógł i powinien awansować do 4 rundy eliminacji lm a to da im już fazę grupową le. Natomiast co do pozostałych drużyn to myślę, że najgorzej trafił ruch, bo Pilzno grało już chyba w lm, ale i tak wszystkie drużyny miały dużo szczęścia i jeśli przejdą 2 rundę to powinne poradzić sobie też w trzeciej.

PS. Fajnie by było mieć 4 polskie drużyny w pucharach na jesieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Fajnie by było mieć 4 polskie drużyny w pucharach na jesieni.

Cztery to raczej nierealne :) Życzę Ruchowi jak najlepiej i podziwiam czego dokonali w zeszłym sezonie, ale nie wyobrażam sobie, żeby awansowali do fazy grupowej.

 

Dwie drużyny w fazie grupowej to jak najbardziej realny scenariusz.Lech jest rozstawiony do końca eliminacji, a Śląsk wystarczy, że przejdzie III rundę i ma zapewnioną fazę grupową.Jeszcze tylko Legia, która jest w stanie walczyć z europejskimi średniakami musi liczyć na trochę szczęścia w ew. losowaniu IV rundy(bo dojście tam to właściwie ich obowiązek przy tym potencjale) i możemy mieć piękną jesień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pierwsza taka wpadka Salzburga.Dwa lata temu przegrali na Wyspach Owczych z Torshavn, tyle, że wtedy bez konsekwencji, bo u siebie wygrali wbili rywalom pięć bramek.

 

Brawo dla Luksemburczyków :) W następnej rundzie prawdopodobnie zagrają z Mariborem.Jeśli wyeliminują też Słoweńców to będą mieli zapewnioną fazę grupową, co najmniej LE :)

 

PS. W ramach ciekawostki powiem, że Żeljeznicar w ciągu dziesięciu minut stracił trzech zawodników, na skutek czerwonych kartek i przez ostatnie pół godz. musi grać w "ósemkę" :D Bronili się dzielnie, ale w końcu bramkę stracili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że zespoły "lepsze" myślą ze mecz z takim rywalem to będzie spacerek i po prostu odpuszczają , poziom piłki się zaczyna wyrównywać kiedyś takie drużyny z Cypru czy Kazachstanu były "kelnerami" a teraz potrafią walczyć jak równy z równym .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam przykład Wisła Kraków grała w 2004 r w El Lm w bardzo osłabionym składzie( z Wielkiej Wisły poszedł Kosowski Uche zaczoł gwiazdorzyć i drużyna się podzieliła ) z Omonią Nikozja i potrafiła u siebie strzelić 5 goli w rewanżu skończyło się 2-2 i awansowali dalej ( spotkali się z Realem Madryt). Sądzę że obecnie cypryjczycy są lepsi( pokazało to spotkanie z Apeolem ),choć do Andory San Marino czy Luksemburga to nam jeszcze daleko ale jak dalej będzie prowadzona polityka naszych klubów (przykład "zostajemy mistrzem ten dostał dobra oferte to trzeba go sprzedać " innemu nie chce sie grać bo gwiazdą sie czuje itd ) to nie osiągniemy nic ostatni wielki sukces klubowy to 2x 1/8 PU Wisły i Groclinu i trzy awanse z grupy w LE Lecha Wisły i Legii .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych LE:

02.08.2012 Orange sport godz. 19:00: SV Ried - Legia Warszawa

09.08.2012 Orange sport godz. 19:00: Legia Warszawa - SV Ried

 

Jakoś w programie nie widzę transmisji meczu z Ried. Na całe szczęście mecz transmituje ORF. Co do meczu Ruchy, to przy okazji meczu z Metalurgiem Skopje złapałem przekaz, chyba dla Orange Sport, która to stacja nadała wieczorem krótką relację. Przekaz był na satelicie At. Bird 12,5 W.

 

Polecam śledzić

 

http://www.satelliweb.com/index.php?section=livef

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ORF 1 jest kodowany, ale kto się bardziej interesuje techniką satelitarną to i może mieć do tego kanału dostęp.

 

Jakbyś chciał wiedzieć jak uzyskać dostęp do tego kanału to na tym forum nie można.

 

Regulamin tego forum:

II. Korzystanie z Forum

5. Korzystając z Forum nie można:

iii. Publikować konkretnych informacji związanych z łamaniem systemów kryptograficznych lub pirackim odbiorem telewizji i innych środków masowego przekazu, mając na uwadze w szczególności opisy i przykłady takich zastosowań. Ogólna dyskusja jest dozwolona,

 

PS. Jak chcesz na ten temat pogadać to napisz do mnie na priv, a ja ci wyśle maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych LE:

02.08.2012 Orange sport godz. 19:00: SV Ried - Legia Warszawa

09.08.2012 Orange sport godz. 19:00: Legia Warszawa - SV Ried

 

Jakoś w programie nie widzę transmisji meczu z Ried. Na całe szczęście mecz transmituje ORF. Co do meczu Ruchy, to przy okazji meczu z Metalurgiem Skopje złapałem przekaz, chyba dla Orange Sport, która to stacja nadała wieczorem krótką relację. Przekaz był na satelicie At. Bird 12,5 W.

 

Polecam śledzić

 

http://www.satelliweb.com/index.php?section=livef

https://satkurier.pl/news/77200/le-sv-ri ... sport.html a czy teraz wierzysz 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych LE:

02.08.2012 Orange sport godz. 19:00: SV Ried - Legia Warszawa

09.08.2012 Orange sport godz. 19:00: Legia Warszawa - SV Ried

 

Jakoś w programie nie widzę transmisji meczu z Ried. Na całe szczęście mecz transmituje ORF. Co do meczu Ruchy, to przy okazji meczu z Metalurgiem Skopje złapałem przekaz, chyba dla Orange Sport, która to stacja nadała wieczorem krótką relację. Przekaz był na satelicie At. Bird 12,5 W.

 

Polecam śledzić

 

http://www.satelliweb.com/index.php?section=livef

https://satkurier.pl/news/77200/le-sv-ri ... sport.html a czy teraz wierzysz 8)

Przykro mi, ale nie wierzę, bo samo Orange sport wczoraj pokazywało wieczorem propozycje na dzień dzisiejszy i meczu nie dostrzegłem. Nie wiem dlaczego wszyscy sobie ubzdurali, że ten kanał wszystkie mecze Legii będzie pokazywać. Ja od początku zrozumiałem, że mecze u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawiony mecz w LE?

Norweski Związek Piłki Nożnej (NFF) podejrzewa, że rewanżowy mecz drugiej rundy eliminacji do Ligi Europy pomiędzy KF Tirana a Aalesund mógł zostać ustawiony i radzi, by UEFA bliżej przyjrzała się temu spotkaniu.

W pierwszym meczu na stadionie w Tiranie padł remis 1-1, w rewanżu natomiast Norwegowie wygrali 5-0.

Źródło: Kicker

 

Za zakładach szło fajnie wygrać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki losowania IV rundy el. LM

 

ścieżka mistrzoska

FC Basel 1893 - CFR 1907 Cluj

Helsinborgs IF - Celtic Glasgow

BATE Borysów - Hapoel Shmona

AEL Limassol - Anderlecht Bruksela

GNK Dinamo - NK Maribor

 

ścieżka ligowa

SC Braga - Udinese Calcio

Spartak Moskwa - Fenerbahce Stambuł

Malaga CF - Panathinaikos

B. Monchengladbach - Dynamo Kijów

LOSC Lille - FC Kopenhaga

 

 

Wyniki losowania IV rundy el. LE

 

Legia Warszawa - Rosenborg BK

Śląsk Wrocław - Hannover 96

 

Anży Machaczkała - AZ (Alkmaar)

AC Horsens - Sporting Clube de Portugal (Lizbona)

Hapoel Tel Awiw - Football 1991 Dudelange

CS Marítimo - Anórthossis / Dila

SC Feyenoord - AC Sparta Praga

Motherwell FC - Levante UD

Bursaspor Kulübü - FC Twente

FK Zeta (Golubovci) - PSV Eindhoven

Dnipro Dniepropietrowsk - FC Slovan Liberec

Heart of Midlothian FC - Liverpool FC

KSC Lokeren - FC Viktoria Plzeň

Athletic Club de Bilbao - HJK

SS Lazio - ND Mura 05 (Murska Sobota)

VfB Stuttgart 1893 - Dinamo Moskwa

Tromsø IL - FK Partizan (Belgrad)

FC Vaslui - FC Internazionale Milano

Dinamo Bukareszt - Metalist Charków

PAÓK (Saloniki) - SK Rapid Wiedeń

AIK (Solna) - CSKA Moskwa

Sheriff Tiraspol - Olympique de Marseille

APÓEL (Nikozja) - Neftçı Baku

Trabzonspor Kulübü - Videoton FC Fehérvár

AÓ Atrómitos Peristeríou (Ateny) - Newcastle United FC

FC Midtjylland - BSC Young Boys Berno

Molde FK - sc Heerenveen

Debreceni VSC - Club Brugge KV

FK Crvena zvezda (Belgrad) - FC Girondins de Bordeaux

FC Luzern - KRC Genk

Steaua Bukareszt - Ekranas Poniewież

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...