Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Barcelona-Milan do przerwy 2:1. Gospodarze dostali 2 rzuty karne z kapelusza.W drugim brał udział największy [beep] futbolu Sergio Busquets. ŻENADA

 

Z kapelusza? Chyba tego na Twojej głowie i oczach. 2 ewidentne karne, najpierw kosa w nogi, absolutny karny; potem ciągnięcie za koszulkę które wg każdej książki z przepisami gry w piłkę nożna mówią jasno - faul. Dla mnie żadnych kontrowersji!!

Kontrowersją może było to że Milanowi też się należał rzut karny ale nie zapominajmy że w meczu na San Siro Barcelonie należały się 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak 2 karny wyciągnięty z kapelusza,nie zaważą tego tylko fani "barcelony",gdyby takie przewinienie gwizdać to praktycznie w każdym meczu mielibyśmy karne.I druga sprawa to Ibrahimovic faulowany na początku drugiej połowy a sędzie nic nie gwiżdze. I jak tu nie twierdzić,że barcelona nie gra 4-3-3-3 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest że barcelonia jak pomogą sędziowie to jest ok a jak sędziują OK to jest wielki płacz że ich oszukali, ludzie szanujmy się ale barcelona jest tak miekkim zespołem że każdy malutki faulik sędzia musi gwizdnąc bo będzie płacz, połowa zawodników barcelony to symulanci tak Serchio B. jest chory psychicznie pod tym względem, podobnie jak Dani A. W meczu z realem dali popis jak real chciał zagrac ostrzej to zawsze ktoś przyaktorzył.

Kwestia 2sędziowie w LM bardzo pomagają Barcelonie gdyby nie błędy sędziów to by na pewno nie grali z MU w finale bo tak z Chelsea sędzia im pomógł jak i w tamtym sezonie sędzia bardzo pomógł wyeliminowac REAL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tu nie twierdzić,że barcelona nie gra 4-3-3-3 ?

 

No i znalazłeś rozwiązanie dzięki któremu Barcelona wygrywa! Jeśli grają w 13 na 11 no to nie ma żadna drużyna szans. :lol2:

 

Całkiem poważnie - drugi karny jak dla mnie tylko kontrowersyjny, no ale grał w tym teatrzyku Busquets. Pierwszy niestety słuszny - nawet Allegri temu nie zaprzeczał. Milan niestety nie wyglądał już dobrze z Catanią(wyciągany remis) a i poprzednie mecze też nie były rewelacyjne. Szkoda, że trapią tak wspaniały klub kontuzje Silvy, Cassano czy "Kaczki". Teraz pozostaje tylko walka o Scudetto i Milan musi ją upilnować.

 

Dziś powinniśmy zobaczyć parę goli w Madrycie i ciekawe widowisko w Londynie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest że barcelonia jak pomogą sędziowie to jest ok a jak sędziują OK to jest wielki płacz że ich oszukali, ludzie szanujmy się ale barcelona jest tak miekkim zespołem że każdy malutki faulik sędzia musi gwizdnąc bo będzie płacz, połowa zawodników barcelony to symulanci tak Serchio B. jest chory psychicznie pod tym względem, podobnie jak Dani A. W meczu z realem dali popis jak real chciał zagrac ostrzej to zawsze ktoś przyaktorzył.

Kwestia 2sędziowie w LM bardzo pomagają Barcelonie gdyby nie błędy sędziów to by na pewno nie grali z MU w finale bo tak z Chelsea sędzia im pomógł jak i w tamtym sezonie sędzia bardzo pomógł wyeliminowac REAL

 

Taaak. Barcelona ma w kieszeni sędziów w każdych rozgrywkach w jakich tylko gra :brawo: Jeżeli chodzi o Chelsea to w tamtym meczu Barcelonie też należał się karny a przy okazji druga żółta dla Ballacka za zagranie ręką. W tamtym sezonie Real nie grał z Barcą w piłkę tylko w kopanie i prześciganie się w ostrych wejściach, ale wcale mnie to nie dziwi bo od czasów pamiętnego 5-0 gdzie Mourinho poszedł na "piłkarską" wymianę ciosów, Real gra tak w kazdych Gran Derby.

A co do grania w finalach to Inter tez w nim grac nie powinien. Milito strzelil wtedy gola ze spalonego a w rewanzu nie uznano prawidlowej bramki Bojana w 90 minucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chelsea - Benfica 2:1 (w dwumeczu 3:1)

Lampard 21' (k), Raul Meireles 90+2' - Javi Garcia 85'

 

Real - APOEL 5:2 (w dwumeczu 8:2)

C. Ronaldo 26', 75', Kaka 37', Jose Callejon 80', Di Maria 84' - Manduca 67', Solari 82' (k)

 

Półfinały LM:

17.04.2012 Bayern - Real

18.04.2012 Chelsea - Barcelona polsat

 

24.04.2012 Barcelona - Chelsea

25.04.2012 Real - Bayern polsat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Valencia - AZ 4:0 (w dwumeczu 5:2)

Rami 15', 17', Jordi Alba 56', Pablo Hernández 80'

 

Hannover - Atletico 1:2 (w dwumeczu 2:4)

Diouf 81' - Adrian Lopez 63', Falcao 87'

 

Athletic - Schalke 2:2 (w dwumeczu 6:4)

Ibai Gomez 41', Susaeta 55' - Huntelaar 29', Raul Gonzalez 52'

 

Metalist - Sporting 1:1 (w dwumeczu 2:3)

Cristaldo 57' - Van Wolfswinkel 44'

 

Półfinały LE:

19.04.2012 Atletico - Valencia

19.04.2012 Sporting - Athletic

 

26.04.2012 Valencia - Atletico

26.04.2012 Athletic - Sporting

 

W LE zostały tylko drużyny z Półwyspu Iberyjskiego. Dla przypomnienia finał LE (w którym będzie na pewno hiszpańska drużyna) 9.05.2012 na National Arena w Bukareszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest że barcelonia jak pomogą sędziowie to jest ok a jak sędziują OK to jest wielki płacz że ich oszukali, ludzie szanujmy się ale barcelona jest tak miekkim zespołem że każdy malutki faulik sędzia musi gwizdnąc bo będzie płacz, połowa zawodników barcelony to symulanci tak Serchio B. jest chory psychicznie pod tym względem, podobnie jak Dani A. W meczu z realem dali popis jak real chciał zagrac ostrzej to zawsze ktoś przyaktorzył.

Kwestia 2sędziowie w LM bardzo pomagają Barcelonie gdyby nie błędy sędziów to by na pewno nie grali z MU w finale bo tak z Chelsea sędzia im pomógł jak i w tamtym sezonie sędzia bardzo pomógł wyeliminowac REAL

 

Taaak. Barcelona ma w kieszeni sędziów w każdych rozgrywkach w jakich tylko gra :brawo: Jeżeli chodzi o Chelsea to w tamtym meczu Barcelonie też należał się karny a przy okazji druga żółta dla Ballacka za zagranie ręką. W tamtym sezonie Real nie grał z Barcą w piłkę tylko w kopanie i prześciganie się w ostrych wejściach, ale wcale mnie to nie dziwi bo od czasów pamiętnego 5-0 gdzie Mourinho poszedł na "piłkarską" wymianę ciosów, Real gra tak w kazdych Gran Derby.

A co do grania w finalach to Inter tez w nim grac nie powinien. Milito strzelil wtedy gola ze spalonego a w rewanzu nie uznano prawidlowej bramki Bojana w 90 minucie

Chelsea należały się w tamtym meczu dwa ewidentne rzuty karne i to jeszcze sędzia wszystko bardzo dobrze widział.Niestety przepchneli Barcelonę dalej.Takie są fakty.

 

Mam nadzieję że nie będzie w tym roku finału Real-Barcelona bo to się już przejadło wszystkim i mnie też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sorek21 Twoja wypowiedź: "NIESTETY przepchnęli Barcelonę dalej" świadczy o tym, że nie lubisz Barcelony i Twoja wypowiedź jest nieobiektywna, więc nie pisz, iż takie są fakty, bo Twój post jest opinią, a nie przytoczeniem faktu dlatego, że użyłeś w nim wyrazu "niestety".

 

Natomiast ja spróbuję na to spojrzeć obiektywnie. W meczu Chelsea - Barcelona gospodarze powinni otrzymać dwa rzuty karne, to bez dyskusji. Natomiast ja uważam również, że sędzia niesłusznie dał w tym meczu czerwoną kartkę Ericowi Abidalowi, gdyż Nicolas Anelka potknął się o własne nogi. Przypatrzcie się dokładnie temu zdarzeniu. Więc obie drużyny zostały skrzywdzone w tym meczu. Jednak ja uważam, że zawsze suma szczęść i nieszczęść wychodzi na zero. W kolejnym roku w półfinale z Interem niesłusznie uznany gol Milito, bo ze spalonego i niesłusznie nieuznana bramka Bojana Krkicia w 91 minucie rewanżu, decydująca o awansie do finału (no na Boga, gdzie tam było zagranie ręką? przecież tyle się mówi o nieodgwizdywaniu nastrzelonych rąk i rąk przy ciele). W finale 2011 roku Man. Utd strzelił gola ze spalonego, więc znów tutaj błąd sędziego na niekorzyść Barcelony. Więc staram się nie poddawać tej nieuzasadnionej nagonce Jose Mourinho, kłamstwu, które powtarzane tak wiele razy, stało się niestety dla wielu ludzi prawdą. Sędziowie będą popełniali błędy, to jest też urok futbolu. I bezpodstawne jest zarzucanie tego, że robią to specjalnie. A pan Jose Mourinho jest wielkim trenerem, ale nie może chlapać językiem to co mu się podoba, bo zdaje się, że już karierę jednego dobrego sędziego zakończył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak ja uważam, że zawsze suma szczęść i nieszczęść wychodzi na zero. W kolejnym roku w półfinale z Interem niesłusznie uznany gol Milito, bo ze spalonego i niesłusznie nieuznana bramka Bojana Krkicia w 91 minucie rewanżu, decydująca o awansie do finału (no na Boga, gdzie tam było zagranie ręką? przecież tyle się mówi o nieodgwizdywaniu nastrzelonych rąk i rąk przy ciele).

 

No i gdzie ten obiektywizn? Czemu nie wspomniałeś nic o czerwonej kartce dla Thiago Motty, chyba nie powiesz mi że Busquets naprawde dostał w twarz, bo o ile szopke ładną zrobił przy tej sytuacji o tyle uderzenia zadnego w twarz tam nie było.

 

Nie mogę doczekać się dwumeczu Chelsea - Barcelona. Co prawda The Blues takiej padaki nie grali już od dobrych paru lat, ale mimo wszystko kiedy przychodzą ważne mecze to potrafią się niesamowicie zmobilizować. Wierze że naprawde wszystko może się zdarzyć. Chelsea przez wielu jest skreślana ale to nawet lepiej. Nie będzie na nich presji, oni mogą zaś Barcelona musi. Jeśli tylko sędziowie nie będą byle dotknięcia odgwizdywać i pozwolą na normalną męską grę to ten półfinał może się ułożyć różnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc licze na finał BAYERN-CHELSEA ponieważ grają w ostatnich meczach dobrze oba te zespoły. Ważne jest to że będą 2 fantastycznie zapowiadające się półfinały gdzie jednak nie ma zdecydowanych faworytoów bo tak teoretycznie Bayern i Chelsea są słabsze ale spokojnie mogą powalczyc o finał. Bardzo ważne będą pierwsze mecze i najlepiej gdyby gospodarze skończyli pierwsze mecze na 0 z tyłu. Co do Barcelony to irytuje mnie ten zespół bo najmniejszy błąd na ich niekorzyśc wytykają jakby ich wszyscy chcieli oszukac, a gdy sędzia się myli na ich korzyśc to wtedy jest OK. A co najgorzej mnie irytuje to ich zachowanie każde ostrzejsze wejście i już jest płacz że ich faulowano, powoli mnie denerwują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Barcelony to irytuje mnie ten zespół bo najmniejszy błąd na ich niekorzyśc wytykają jakby ich wszyscy chcieli oszukac, a gdy sędzia się myli na ich korzyśc to wtedy jest OK. A co najgorzej mnie irytuje to ich zachowanie każde ostrzejsze wejście i już jest płacz że ich faulowano, powoli mnie denerwują

To zależy z której strony patrzysz ja mam takie samo odczucie tyle tylko ze tyczy się ono Realu i jego największych gwiazd ,co do zdobywcy ligi mistrzów to mam nadzieje ze będzie to Barcelona lub Chelsea

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...