Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zgoda-Lech nie zagrał pięknego spotkania,ale wygrał.Wole takie zwycięztwo ,niż remisy z Nancy ,czy Deportivo po pięknej walce w poprzedniej edycji Pucharu Uefa.Piłka nożna to nie łyżwiarstwo figurowe.Tu nikt punktów za styl nie przyznaje.Liczy sie tylko to co w " sieci",a tu lepszy był Lech wygrywając 1:0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olympique Lyon, Atletico Madryt, Maccabi Hajfa, FC Zurich, VSC Debreczyn - te druzyny zagraja w LM.Normalnie zal [beep]e sciska jak sie patrzy na te 3 ostatnie druzyny.Co Platini musi jeszcze zrobic, zeby polski klub sie tam dostal? 13 lat prob bez efektow.Chyba tylko "dzika karta" moglby dac nam taka szanse, ale UEFA takich niestety nie rozdaje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki losowania:

 

Grupa A

Bayern Monachium

Juventus Turyn

Girondins Bordeaux

Maccabi Haifa

 

Grupa B

Manchester United

CSKA Moskwa

Besiktas Stambuł

VfL Wolfsburg

 

Grupa C

AC Milan

Real Madryt

Olympique Marsylia

FC Zurich

 

Grupa D

Chelsea Londyn

FC Porto

Atletico Madryt

APOEL Nikozja

 

Grupa E

Liverpool FC

Olympique Lyon

AC Fiorentina

VSC Debreczyn

 

Grupa F

FC Barcelona

Inter Mediolan

Dynamo Kijów

Rubin Kazań

 

Grupa G

Sevilla FC

Glasgow Rangers

VfB Stuttgart

Unirea Urziceni

 

Grupa H

Arsenal Londyn

AZ Alkmaar

Olympiakos Pireus

Standard Liege

 

Barcelona-Inter , Real-Milan , Bayern-Juventus oraz Chelsea-Athletico :D to najciekawsze mecze z mojego punktu widzenia. Dużo szlagierów nam się zapowiada. Z kolei znów duże szczęście Man Utd w losowaniu. Za to mają trudniej w fazie pucharowej :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i sędzia też im trochę pomógł (grali przecież u siebie), ale tak naprawdę to my powinniśmy zdobyć bramkę i byłoby po meczu...

Lech po prostu nie jest w formie i wczoraj było to doskonale widoczne.

 

A jeżeli chodzi o wykonywanie karnych - pozostawię to bez komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faulu wogóle nie było sedziego do Wrocławia !!!! Bramkarz wcale nie był faulowany przez Arbolede

1.Nie przez Arbolede tylko Rengifo.

2.Faul byl.

3.Jak sie nie strzela setek to tak jest, latwiejszej sytuacji Lewy miec nie mogl(no moze od karnego, chociaz i to sprawialo problemy Lechowi), a zachowal sie jak junior.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewandowski był cały mecz tak cienki, po prostu nieprzytomny na boisku... Czemu został zmieniony Stilić a nie on? A jeśli już to obaj powinni zejść i powinni wejść Chrapek z Wilkiem, no ale to tylko moja sugestia, ja się nie znam.

A jak widziałem wczorajsze wyprowadzanie kontr, to mało rozstroju żołądka nie dostałem... Takich rzeczy w trampkarzach uczą... Tak samo akcji po linii i centry ( to już akurat lepiej, ale ile było zagranych dośrodkowań na stratę?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak widziałem wczorajsze wyprowadzanie kontr, to mało rozstroju żołądka nie dostałem... Takich rzeczy w trampkarzach uczą...
Tak ale nie w Polsce. W ogóle to kto we współczesnym futbolu w dwumeczu w meczu na wyjeździe gra na full defensywę? Przecież gdyby Lech zaatakował i nawet jakby się otworzył to pewnie by gola strzelili a wtedy CB by musieli 3 strzelić. To po primo. Po drugie, wszyscy wiemy ,że najsłabszą formacją CB jest defensywa. Więc co w takich przypadkach się robi na boisku? Jak najczęściej spycha się taką drużynę do defensywy. Ale genialny strateg Zieliński wolał się cofnąć i przez to narażać się na to, że w końcu ktoś taki jak Sonck strzeli gola. Zamiast takiego piłkarza trzymać jak najczęściej z dala od piłki to nie było minuty aby jej nie dotknął, bo CB ciągle atakowało. Po trzecie, 90% takich meczy kończy się porażkami drużyn non stop broniących się. Gratuluje panu Zielińskiemu kolejnego "udanego" występu w pucharach (Poprzednio Groclin-Crvena Zvezda , oczywiście po grze na full defensywę Groclin odpadł)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...