Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@mrozio Dla mnie powtórki, to zabicie tej gry... Jestem jedynie za goal line.

Do karnego sie odniosłem, z kapelusza, ale dał pretekst tą łapą


@alf, tylko przepisy sie zmieniaja co chwilę... więc trzeba by załatwić te sprzed lat. :D

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odnosiłem się do pomocy odnośnie tych ekip. Chodziło i o to, że PSG tak zagrało jak zagrało, a Juve lub Bayern dzisiaj by nie pozwoliło Barcy na taką remuntadę. Skontrowało  by ich lepiej i na pewno nie stali by w polu karnym całą drużyną.

O pomocy pisałem, że Barca ma słaba jak na ostatnie swoje lata.

Nie jestem przekonany, dziś Barca mogła pokonać każdego przeciwnika, nawet z Gomesem w pomocy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to Barcelona i Bayern są głównymi faworytami do wygrania ligi mistrzów według bukmacherów.

Jeszcze nie dawno sezon był już dla niektórych przegrany, a teraz jak ich poniesie ta wygrana i będą w formie to mogą zgarnąć wszystko. Zobaczymy po losowaniu i wtedy będzie wiadomo więcej.

Chyba pierwszy raz zgadzam się z typami bukmacherów jakie wrzucacie na tym forum. Po tym co wczoraj zobaczyłem Barcelona jest dla mnie murowanym faworytem do wygrania LM  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super. Fajnie dowiedzieć się po 11 latach, że Grosso jednak był faulowany i karny był prawidłowy.

 

https://www.google.pl/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=fabio+grosso+diving&start=0&*

 

Mamma Mia, się dzieje...

Jak wiesz czesto zmieniaja sie interpretacje i teraz moze przepisy uwazaja ze to jest faul.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem ludzi, którzy uważają że pomyłki sędziowskie dodają uroku futbolowi. Dla mnie powtórki wideo to coś, co musi zostać wprowadzone jak najszybciej, żeby wyeliminować takie karygodne błędy sędziowskie jak ten karny na Suarezie.

No i właśnie, karny numer dwa dla Barcy. Ja wiem, że dla niektórych każdy kontakt w polu karnym między zawodnikami to karny ale to jest dla mnie paranoja. Tam kontakt był tak delikatny, że odgwizdanie faulu w takiej sytuacji jest wielkim błędem. Co do pierwszego karnego, no cóż, Belg miał pecha że stracił równowagę a Neymar to wykorzystał. Dla mnie takie karne nie powinny być odgwizdywane ale tutaj akurat rozumiem sędziego, w dzisiejszych czasach takie cwaniactwo występuje niestety bardzo często.

Takie  faule na Bernabeu to standard.Był taki mecz tylko nie wiem z kim   . Modric się zderzył z Jamesem i karny.

Powtórki?  wyślij polecony do szefa LFP  to on o wszystkim decyduje a już jedna drużyna się  wypowiedziała że ich nie chce.

 

Owszem były kontrowersje i karne z plecaka  ale powiedz mi kto kazał PSG stać w 16 przez ponad połowe meczu?  Kto im kazał pudłować patelnie?  Przy stanie 3-1 gdy masz awans a gospodarz musi strzelić  3 gole   dobijasz przeciwnika a nie stoisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mrozio Dla mnie powtórki, to zabicie tej gry... Jestem jedynie za goal line.

Do karnego sie odniosłem, z kapelusza, ale dał pretekst tą łapą

@alf, tylko przepisy sie zmieniaja co chwilę... więc trzeba by załatwić te sprzed lat. :D

A ja za rewolucją sedziów w Hiszpanii  oraz spalonych.  Bo w Hiszpanii ostatnio mecze sędziują  regularnie  same  fraglesy.  

 

http://videos.marca.com/v/0_qydr8ymz-asi-celebro-rio-ferdinand-steven-gerrard-y-michael-owen-el-gol-del-sergi-roberto?uetv_pl=futbol&count=1

 

 

heeeeeeeeeeh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiesz czesto zmieniaja sie interpretacje i teraz moze przepisy uwazaja ze to jest faul.

Nie wiem. Nie wiem też jak się nazywa ten anonim z twittera, ale wiem, że oglądam 30 raz ten faul na Neymarze i jak widzę te jego podniesione ręce szykujące się do upadku to aż mnie skręca. Jeszcze nie upadł, ledwo pojawił się w kadrze, a już wiedział co zrobi. Gość jest prze genialny w oszukiwaniu arbitrów, choć ja bym się nie nabrał.  

 

PS. W ogóle to dlaczego sędzia doliczył aż 5 minut? Zawsze mnie to zastanawia na jakiej podstawie oni doliczają aż tyle... ja tam nie widziałem jakichś długich przerw. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież w Hiszpanii mecz będzie trwał 7 godzin :D przy ich poziomie sędziów. Oni będą w tv oglądać i gwizdać po powtórce, a i tak sie pewno pogubią. :lol2:

Otóż  to.   Ile razy ja oglądając  mecze wielkiej trójki  czytam sobie komentarze   i takie hasła  padają   "  zaraz  ktoś  poleci" albo  " zaraz sędzia doliczy pół godziny".  No i to jest podsumowanie  dna sędziowskiego z tej ligi.

 

Nawet  w USA o tym się  pisze i fotka Gasola bo to Hiszpan

 

http://www.marca.com/baloncesto/nba/2017/03/09/58c08e4522601da3218b45a8.html

Jak wiesz czesto zmieniaja sie interpretacje i teraz moze przepisy uwazaja ze to jest faul.

Szczególnie że w studio Canal+   dwóch były piłkarzy  miało odmienne zdanie dot tego falu na Neymarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mrozio Dla mnie powtórki, to zabicie tej gry... Jestem jedynie za goal line.

Do karnego sie odniosłem, z kapelusza, ale dał pretekst tą łapą

@alf, tylko przepisy sie zmieniaja co chwilę... więc trzeba by załatwić te sprzed lat. :D

To zainwestuj ze swoich setki milionów dolarów w drużynę futbolową,  potem patrz pobłażliwie na cykliczne pomyłki sędziowskie i praw morały, że nic się nie stało, a powtórki wideo zabiją futbol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo PSG grało od 1 minuty na czas? :D

Już nie przesadzaj. :mrgreen:

A po co   mieli się produkować.  Masz  4:0  a każdy wie że Barca nie wrzuca piłki w pole karny bo nie ma warunków.

A mecz z Napoli? to samo.  Pozwolili się wyszaleć  pierwsze 45 minut.Przecież CR7  miał 1:1 na widelcu i tylko pech że słupek.

 

Poza tym komentarze  ALFa  są na równi z poziomem sędziowania w Hiszpanii. Wszędzie zawsze szuka czegoś.  Słaba ta Serie A i tyle. Za to śedziów mają lepszych.

Edytowane przez asiafan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Nie wiem też jak się nazywa ten anonim z twittera, ale wiem, że oglądam 30 raz ten faul na Neymarze i jak widzę te jego podniesione ręce szykujące się do upadku to aż mnie skręca. Jeszcze nie upadł, ledwo pojawił się w kadrze, a już wiedział co zrobi. Gość jest prze genialny w oszukiwaniu arbitrów, choć ja bym się nie nabrał.

 

PS. W ogóle to dlaczego sędzia doliczył aż 5 minut? Zawsze mnie to zastanawia na jakiej podstawie oni doliczają aż tyle... ja tam nie widziałem jakichś długich przerw.

Hubert Demboveac, czlowiek zna sie na przepisach od deski do deski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zainwestuj ze swoich setki milionów dolarów w drużynę futbolową,  potem patrz pobłażliwie na cykliczne pomyłki sędziowskie i praw morały, że nic się nie stało, a powtórki wideo zabiją futbol.

Tylko, problem jest taki, że różni sędziowie zinterpretują różnie sytuacje i dalej będzie wielki ch... Jest wiele takich sytuacji, że nawet powtórki nie wyjaśniają.

A po drugie jak wchodzili do futbolu z tymi pieniędzmi, to powtórek nie było i im nie przeszkadzało.

Poza tym gdzie prawie morały? To że dla mnie to nic nie załatwi i chcę by było bez powtórek, zdania nie można wyrazić? Więcej luzu życzę.

 

Poza tym jeśli jesteś tak gorliwym zwolennikiem powtórek i braku wypaczania wyników, to mam nadzieję, że dla wszystkich... w A klasie także.

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zainwestuj ze swoich setki milionów dolarów w drużynę futbolową,  potem patrz pobłażliwie na cykliczne pomyłki sędziowskie i praw morały, że nic się nie stało, a powtórki wideo zabiją futbol.

To samo się dzieje teraz w NBA.  Jest tam obecnie najgorszy sezon jeśli chodzi o błędy.No i nie zmierza to ku dobremu. Tyle że mają powtórki video  i bywa że korzystają z nich nawet gdy jest 30 pkt przewagi  mecz się skończył a na zegarze może minuta do końca a ci szukają  dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, problem jest taki, że różni sędziowie zinterpretują różnie sytuacje i dalej będzie wielki ch... Jest wiele takich sytuacji, że nawet powtórki nie wyjaśniają.

A po drugie jak wchodzili do futbolu z tymi pieniędzmi, to powtórek nie było i im nie przeszkadzało.

Na pewno będzie mniej loterii niż teraz. Piłka jest coraz szybsza i sędzia boiskowy zwyczajnie już tego nie ogarnia, tym bardziej, że większość z nich jest grubo po trzydziestce. Z każdym rokiem jest coraz gorzej, bo tempo gry wzrasta. Obecnie za duże pieniądze wchodzą w grę, żeby przechodzić do porządku dziennego nad pomyłkami sędziowskimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jako kibicowi, też oglądałoby się lepiej mecze bez powtórek wideo, ale stawiam się w roli ludzi inwestujących w futbol. Inwestycje latami, od klubowych szkółek piłkarskich po drużyny seniorskie. Przez owe długie lata pracujesz na jakiś tam sukces, przy okazji inwestując całą górę kasy. Przychodzi ten jeden, jedyny mecz, a tu sędzia "ma zły dzień...". Pamiętam jak sędziowie gnoili Chelsea za czasów pierwszej styczności z klubem Mourinho. Robili to celowo, bo się stawiał wytykając błędy. Byli bezkarni.

Edytowane przez grande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, problem jest taki, że różni sędziowie zinterpretują różnie sytuacje i dalej będzie wielki ch... Jest wiele takich sytuacji, że nawet powtórki nie wyjaśniają.

 

To o czym piszesz to jest jedno a moim zdaniem ważniejsze jest to, że sędzie będzie miał 15 sekund na obejrzenie powtórki i podjęcie decyzji. Piłka to nie futbol amerykański, koszykówka i ręczna gdzie gra jest przerywana i sędzia może analizować sobie minutę czy dwie sytuacje. A jak często widać w telewizji wiele sytuacji nie jest jednoznaczne jak choćby dziś ta z Neymarem i karnym bo  po 1 powtórce różnie jeszcze można było to widać a kolejna i kolejna sprawiał, że człowiek byl pewien, ze to Neymar zahaczą o obrońcę a nie na odwrot. My w telewizji oglądamy coś 5, 10 razy czasem więcej z różnych kamer sędziowie takiego przywileje nie będą mieć. Do tego dochodzi presja, zawodników, trenerów i kibiców jakieś nie ma w innych sportach co jednak będzie sprowadzać się, że sędziowie będą pod ogromną presją i to oznacza, że decyzje wcale nie będą lepsze.

 

W tamtym tygodniu w Przeglądzie pisano, że raptem 8% decyzji sędziowie zmienili po powtórkach w dotychczasowych testach więc o czym my mówimy ? A wpadek takich jak przy KMŚ jest sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abstra[beep]ąc od decyzji czy karny Suareza był naciągany, czy niesluszny. Dzień wcześniej ogrom "ekspertów" związanych z polską piłką czy to na TT, czy ogólnie w sieci zachwycał się jaki to Lewandowski jest super i cwaniak, bo zagwizdano na nim karny, który wymusił odbijając się ręką od obrońcy. Dzisiaj duża część tych "ekspertów" stwierdziła po meczu Barcy, że Suarez wykładając się po lekkim "uderzeniu" w szyję jest odrażający i ogólnie kawał ch.... :lol2: Robert może, bo Polak, Suarez nie, bo z Barcy. :-D

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...