Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Święcicki rozdaje bany na TT, ból d... :lol2:

 

A poza tym uważam, że Kosowskiego powinni wyj.. z C+. Takiego zamulacza, to załącza jedynie Jońca. Do tego nie zna przepisów, zresztą Mielcarski także.

Kosa nawet gola Suareza nie widział- ekspert pełną gębą :).

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale to wcale nie zmienia ogólnego wrażenia, że Barcelona została przepchnięta przez UEFA do ćwierćfinału... taranem. 

PSG to się samo wypisało akurat. :D

 

 

James McManusKonto zweryfikowane @JamesMcManus1

 
 
 
 

PSG completed just FOUR passes between the 85th minute and full-time. THREE of those were from kick-off after conceding Barcelona goals.

 
 

Kosa nawet gola Suareza nie widział- ekspert pełną gębą :).

Nielubiany Przytuła wciąga go nosem. Też się zdziwiłem, jak można tego nie widzieć? Było metr w bramce. On nawet przecież na stadionie był :D

 

 

Słabo zagrał, ale go uwielbiam.

https://pbs.twimg.com/media/C6buP74WYAAKW6G.jpg

 

 

 

Hahahhahaha

 

Paweł Wilkowicz @wilkowicz 33 sek.33 sekundy temu

 
 

Pique wygrał: Niech zatrudniają pielęgniarki w szpitalach na za dziewięć miesięcy bo dziś w nocy będzie dużo kochania się"

0 odpowiedzi 0 podanych dalej 2 polubione
 
Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale to wcale nie zmienia ogólnego wrażenia, że Barcelona została przepchnięta przez UEFA do ćwierćfinału... taranem.

Wrażenie może tylko po tym karnym drugim. Reszta to naciągane fakty(które łatwo mozna obalić)dla tych co szukają potwierdzenia do ciągnięcia Barcelony na siłę dalej. Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PSG postawilo autobus jak Mourinho i sie przejechali na tym + spaprane setki

Jakby PSG postawiło autobus jak Mourinho to teraz świętowaliby awans do ćwierćfinału. To, co Paryżanie zrobili to coś niewiarygodnego. Kolejna "bezjajeczna" drużyna. Niech Grzesiek jak najszybciej ucieka do innego klubu.

Kiedy losowanie ćwierćfinałów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PSG to się samo wypisało akurat. :D

 

Nielubiany Przytuła wciąga go nosem. Też się zdziwiłem, jak można tego nie widzieć? Było metr w bramce. On nawet przecież na stadionie był :D

 

 

Słabo zagrał, ale go uwielbiam.

https://pbs.twimg.com/media/C6buP74WYAAKW6G.jpg

 

 

 

Hahahhahaha

Też go uwielbiam, ale dziś królem był Neymar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@eLBeG - nie zrozum mnie źle.

 

Podziwiałbym Barcelonę za ten awans tak jak podziwiałem Liverpool za finał w Stambule AD 2005, ale w takich okolicznościach nie potrafię. Tak jak nie potrafiłem podziwiać kontrowersyjnego zwycięstwa Juve nad Napoli w ostatnim meczu o finał Pucharu Włoch czy też nie szanowałem plugawego awansu Bayernu do ćwierćfinału LM rok temu o tej porze. Dla mnie to wypaczenie sportowej rywalizacji i nic więcej. 

 

Najpiękniejszy sukces to ten osiągnięty samemu. 

 

Pomoc z zewnątrz to wciąż sukces, ale już bez tej satysfakcji. Czy wewnętrznie czułbyś się w 100% szczęśliwy, dumny i usatysfakcjonowany gdybyś wiedział, że zawdzięczasz awans (np. w pracy) plecom albo co gorsza czyjejś pomyłce? 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alf Ale ja wiem, że są kontrowersje Alfie, ale to że sędziowie się mylili, to urok. Nie zgadzam się, że Barca została przepchnięta celowo. Dla mnie jest tylko kontrowersja przy karnym Suareza, choć uważam, że dał pretekst. Nigdy też nie płakałem jak  mylili sie na niekorzyść Barcy. A kartek czerwonych za podwójne żółtka mogło być multum w dwie strony. Uważam także faul Neymara za [beep]ki, ale widziałem wiele sytuacji takich bez czerwieni jak tutaj.

@Arkon U mnie na pierwszym oczywiście GKS TYCHY. :wink:

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to Barcelona i Bayern są głównymi faworytami do wygrania ligi mistrzów według bukmacherów.

Jeszcze nie dawno sezon był już dla niektórych przegrany, a teraz jak ich poniesie ta wygrana i będą w formie to mogą zgarnąć wszystko. Zobaczymy po losowaniu i wtedy będzie wiadomo więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby PSG postawiło autobus jak Mourinho to teraz świętowaliby awans do ćwierćfinału. To, co Paryżanie zrobili to coś niewiarygodnego. Kolejna "bezjajeczna" drużyna. Niech Grzesiek jak najszybciej ucieka do innego klubu.

Kiedy losowanie ćwierćfinałów?

zle napisalem chcieli postawic autobus jak za Mou tylko problem w tym ze oni nigdy tak nie grali

 

 

w pierwszych 8 spotkaniach padlo 34 bramki a w rewanzach juz 21 gooli  szaleja w tym roku

Edytowane przez fillion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No naczytałem się już   hejtów o  przeciskaniu  Barcelony   standardowo   zapewne ktoś tutaj wspomni  Chelsea  tylko że kto zabronił   pudłować  PSG patelnie   Di  Marii  i   Cavaniego  przecież  było by wtedy 3:2  czy nawet  3:3  i było by o zawodach.    Leo Messi poza karnym nie istniał    nie rozgrywał w ogóle. Za to Neymar w tym wieku robił to co Messi z Arsenalem.    

 

Po tym męczu PSG będzie miało serdecznie dosyć  Barcelony jeśli znowu na siebie trafią


Teraz to Barcelona i Bayern są głównymi faworytami do wygrania ligi mistrzów według bukmacherów.
Jeszcze nie dawno sezon był już dla niektórych przegrany, a teraz jak ich poniesie ta wygrana i będą w formie to mogą zgarnąć wszystko. Zobaczymy po losowaniu i wtedy będzie wiadomo więcej.

Licze że nie będzie par  krajowych  znowu.   Czyli typu  Bayern   BVB   czy derby Madrytu.

 

Faworyt?  Do maja daleko .

Skoro Barca  bez Messiego [ bo grał słabo]  ze średnią linią pomocy  strzela 6 goli PSG które nigdy nie staciło  tylu odkąd właścicielem jest shejk.   

Bayern miał  na razie tylko Arsenal .   

Napoli to nie ta liga. 

Na razie nic nie wiadomo.

Juventus?     Nie ma Moraty.  A ja nie chce znowu  Bayernu z Juve   ani Atletico z Juve  bo to będą mecze  murarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamilos Barcelona jest za słaba w pomocy. Dzisiaj to PSG mecz przegrało. Taki Juve obecnie czy Bayern dzisiaj dołożył by na Camp Nou kolejne zwycięstwo.

Tu się nie zgadzam, bo ani jedni, ani drudzy akurat w pomocy nie są za mocni. Zdecydowanie bardziej cenię pomocników Realu Madryt i paradoksalnie PSG. Myślę, że Barcy pomogła deklaracja Enrique o zakończeniu pracy. Ciekawe co osiągną w tym, według wielu, straconym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamilos Barcelona jest za słaba w pomocy. Dzisiaj to PSG mecz przegrało. Taki Juve obecnie czy Bayern dzisiaj dołożył by na Camp Nou kolejne zwycięstwo.

Niestety tak i mają chyba najgorszą  pomoc z wszystkich co awansowali.  Śmiem jednak twierdzić  iż  Turan wniósł więcej niż  Rafinha  ale widac  kompletnie inna taktyke teraz. 3-4 -3

No i ten biedny Sergi Roberto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale bramkarz przed tym nie potyka sie i moze ja wziac w rece a zawodnik z pola nie, ot taka roznica. 

 

 
 
Znajdź różnice :lol:
 
Dodam tylko, że ten diving Grosso do dziś jest wypominany Włochom :D i ja się z tym w zupełności zgadzam.
 
Serio? Neymar nie symulował? Nie szukał kontaktu? 
 
Hipokryzja. Jest to niemal bliźniacza sytuacja. 
Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barca,Real,Bayern,Borussia  juz aawansowaly do tego pewnie Juve,Atletico i Mcity (choc kto wie )  i  ktos z sevilla vs Leicester oby ekipa Sampaoliego  

 

 

zapowiadaja sie emocjonujace cwiercfinaly

No i ja własnie tak mówiłem do czasu aż było  PSG  4-0.  No ale jednak stało się to się nie miało stać.

Juve Atletico City  i raczej Sevilla chociaż  tutaj to nie wiem bo Sevilla na wyjeździe to standardowo  ekipa która traci pkty w lidze lub wyszarpuje w końcówce.  Ja już się szykuje na ten meczyk  bo Juve to na stojąco dogra mecz z Porto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się nie zgadzam, bo ani jedni, ani drudzy akurat w pomocy nie są za mocni. Zdecydowanie bardziej cenię pomocników Realu Madryt i paradoksalnie PSG. Myślę, że Barcy pomogła deklaracja Enrique o zakończeniu pracy. Ciekawe co osiągną w tym, według wielu, straconym sezonie.

Nie odnosiłem się do pomocy odnośnie tych ekip. Chodziło i o to, że PSG tak zagrało jak zagrało, a Juve lub Bayern dzisiaj by nie pozwoliło Barcy na taką remuntadę. Skontrowało  by ich lepiej i na pewno nie stali by w polu karnym całą drużyną.

O pomocy pisałem, że Barca ma słaba jak na ostatnie swoje lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

https://www.youtube.com/watch?v=JS5yLSynG2g

 

https://gfycat.com/HeavenlyPastelInvisiblerail

 

Znajdź różnice :lol:

 

Dodam tylko, że ten diving Grosso do dziś jest wypominany Włochom :D i ja się z tym w zupełności zgadzam.

 

Serio? Neymar nie symulował? Nie szukał kontaktu?

 

Hipokryzja. Jest to niemal bliźniacza sytuacja.

Masz opinie eksperta na ten temat

https://twitter.com/h_demboveac/status/839622715850047491

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 
 
Znajdź różnice :lol:
 
Dodam tylko, że ten diving Grosso do dziś jest wypominany Włochom :D i ja się z tym w zupełności zgadzam.
 
Serio? Neymar nie symulował? Nie szukał kontaktu? 
 
Hipokryzja. Jest to niemal bliźniacza sytuacja. 

 

 

Arbiter Café @h_demboveac

 
 
 
 

 Karny. Z angielskiego "tripping". Po polsku przetłumaczono to pojęcie na "podstawienie nogi", ale w j. ang. ma szersze znaczenie.

Zgadzam się z opinią, zresztą ta osoba ma przepisy w 1 palcu.

 

Edit: Kunkore :D

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alf Ale ja wiem, że są kontrowersje Alfie, ale to że sędziowie się mylili, to urok.

Nie rozumiem ludzi, którzy uważają że pomyłki sędziowskie dodają uroku futbolowi. Dla mnie powtórki wideo to coś, co musi zostać wprowadzone jak najszybciej, żeby wyeliminować takie karygodne błędy sędziowskie jak ten karny na Suarezie.

No i właśnie, karny numer dwa dla Barcy. Ja wiem, że dla niektórych każdy kontakt w polu karnym między zawodnikami to karny ale to jest dla mnie paranoja. Tam kontakt był tak delikatny, że odgwizdanie faulu w takiej sytuacji jest wielkim błędem. Co do pierwszego karnego, no cóż, Belg miał pecha że stracił równowagę a Neymar to wykorzystał. Dla mnie takie karne nie powinny być odgwizdywane ale tutaj akurat rozumiem sędziego, w dzisiejszych czasach takie cwaniactwo występuje niestety bardzo często.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Super. Fajnie dowiedzieć się po 11 latach, że Grosso jednak był faulowany i karny był prawidłowy. 

 

https://www.google.pl/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=fabio+grosso+diving&start=0&*

 

Mamma Mia, się dzieje... 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...