Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi to tam brożka kto to wygra a sam wpis jest dobry patrzac na tych wszystkich oszolomów podniecajacych sie tymi podaniami Barcelony czy tez mowiacych ze Real zabija pilke :lol2: Przeciez Real jesli juz gra defensywnie to tylko w tych meczach z Barcrelona a nie we wszystkich w sezonie. Zreszta ma do tego prawo, prawo grac tak aby odniesc sukces. Same podania w pilce to nie wszystko. Ciekawe czy dzis Barcona odda choc jeden strzal chocby z 20 metra.

 

Kto to jest "Adams" i co osiagnal ?

 

Na pewno w pilce wiecej niz Ty i ja razem wzieci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez Real jesli juz gra defensywnie to tylko w tych meczach z Barcrelona a nie we wszystkich w sezonie.

 

W końcu ktoś tutaj to dostrzegł i wspomniał o tym. Ostatnio sporo ludzi mówi że Real gra wyłącznie antyfutbol. W jakiejś mierze to prawda ale tak jest tylko w meczach z Barceloną. Real nie jest lepszy od Dumy Katalonii, sporo mu do niej brakuje a więc żeby osiągnąć korzystny wynik trzeba się imać wszelkich możliwych sposobów choć i to może okazać się nieskuteczne. Chyba w tym momencie każdy kto podejmie otwartą walkę z Barcą polegnie. Chociaż mam wrażenie, że jest drużyna która teoretycznie ma chyba największe szanse na wygranie z Barceloną pojedynku na wymianę ciosów, to Manchester United. Ekipa Alexa Fergusona jest w tym sezonie niezwykle silna i pokazują na boisku niebywały charakter. Kto wie może spotkają się w finale z wielką Barcą, chociaż ja mam nadzieje, że na Wembley uda się jednak Real.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że ktoś ładnie podaje? Chyba w piłce liczy się, kto strzeli więcej bramek. To, że Real umie obrać taką taktykę, z którą może pokonać Barcelonę to jego atut, a nie minus. Murinho jest jednym z najlepszych trenerów na świecie, bo o poziomie klubu i trenera nie świadczy ładna gra, ale gra skuteczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz Real - Barca przypominał mi trochę finał MŚ 2010 Holandia - Hiszpania.

Dużo fauli, niesłuszna czerwona kartka dla Pepe. A sędzia to mi przypomina tego sędziego z reklamy dezodorantu, nie wie czy był faul czy nie był.

Jest ewidentny faul, ale mówi żeby grali dalej albo reaguje po minucie. W rewanżu oprócz Pepe nie zagra Sergio Ramos. Mourinho siedział na tybunach od 76 minuty po sprowokowaniu sędziego technicznego słowami "Dobra robota. Dobra robota. Dobra robota."

Dwie piękne bramki Messi'ego, ale też kilka razy faulował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znów finał MU -Barcelona. Real zagrał za bardzo defensywnie. Powinni bardziej grać w piłkę żeby wygrać i mieć z czym jechać na rewanż. A tak to jest już pozamiatane. Aż prosiło się żeby po przerwie na boisku pojawił się Kaka,który jest w formie i wraca do swojej normalnej wysokiej dyspozycji. Powinien być lepiej traktowany w Realu bo to nie byle kto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barcelona wygrała zasłużenie, zresztą miała przytłaczającą przewagę w posiadaniu piłki. Nie wiem na co liczył Real, żeby nie stracić bramki i tylko zremisować to dziwna taktyka, ale są sami sobie winni, granie futbolu wybitnie defensywnego nie zawsze przynosi dobre skutki. Barcelona jest w idealnej sytuacji, do awansu do finału wystarczy jej remis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zespol grajacy football defensywny tzw football na nie czyli nie stracic bramki i nic nikomu nie pozwolic przede wszystkim przegrywa to zawsze jest swieto pilki noznej. Dlatego powinni wszyscy swietowac i ci co za Barca i ci co za Realem bo piekno pilki wygralo.

 

Jestem z tych wrazliwszych ludzi wiec wg mnie kartka dla Pepe zasluzona bo wejcie wyprostowana noga w noge przeciwnika bez atakowania pilki to zawsze czerwona kartka z automatu. Ludzie dla ktorych krew sie moze lac beda zdania ze nie slusznie choc gdyby tak dostali jak Alves to wtedy pewnie byliby za bo by bolalo a ze nie boli........

 

Rok temu Barca strzelila bramke na 2-0 u siebie w polfinale ale sedzia brami Yaya Toure nie uznal bo wlosi z automatu za kazdym razem pokazuja ze byla reka spalony lub faul wywierajac presje na sedziego i wtedy mouriho byl zadowolony bo wygral. Dzis wszyscy sedziowie sa wg niego stronniczy. Powtorki pokazaly ze reka Yaya pilki nie przyjal a trener Barcy nie zachowywal sie tak jak teraz mou bo to czlowiek z klasa.

 

Messi po raz pierwszy gral ze smutna i powaznym wyrazem twazy bedac bardzo skupionym jakby smutnym. Szkoda bo sie przyzwyczailem jak gra z taka radoscia ktora mu ta gra przynosi ale coz jak sie cieszyc gra kiedy sie gra z zespolem tak bezwzglednie nastawionym jak real. Szkoda zr mou nie kazal im zlikwidowac Messiego choc na 100proc na pewno o tym myslal nie jeden raz. Tak jak Marradone kopnac tak zeby juz nigdy tak nie gral jak wczesniej, wtedy mou bylby zadowolony i nastepny puchar pod kola autobusu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mecz finałowy pomiędzy Porto a Bragą bardzo wyrównany, mała ilość celnych strzałow (tylko trzy)i duża ilość żółtych kartek dla graczy Bragi. W drugiej połowie Braga próbowała atakować jednak obrona Porto była nie do przełamania. W sumie zasłużone zwycięstwo graczy FC Porto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiadomo kto będzie sędziował finałowy mecz na Wembley: 35-letni węgierski sędzia Viktor Kassai, który był sędzią na MŚ U-20 w 2007 r., na ME w 2008 r., na Letnich Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie i na MŚ w 2010 r. w RPA.

 

Spotkanie będziemy mogli zobaczyć na Polsacie SD/HD, nSport SD/HD i nShow 3D.

Studio w nSport rozpoczną się one już o godz. 19:00, a w Polsacie o 20:05.

 

Dla przypomnienia najlepszym strzelcem zostanie L.Messi z 11 bramkami, a o najlepszego asystę może jeszcze walczyć R.Giggs i A.Iniesta , który ma 4 asysty, a w tym momencie najlepszy M.Ozil z 6 asystami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny biletów na finał Ligi Mistrzów należą w tym roku do najwyższych w historii. Najtańsze wejściówki na neutralnych kibiców UEFA wyceniła na 176 funtów. Warto dodać, że historyczny finał w Barcelonie w 1999 roku można było obejrzeć za... 12 funtów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że wygrają Czerwone Diabły. Chciałbym żeby finał był normalnym meczem a nie jakieś nudne klepanie piłki wokół pola karnego w wykonaniu Barcelony. Najbardziej wkurzakacy z Barcelony jest ich prowokator,barceloński cygan Sergio Busquets. Spece z Polsatu przykleili mu naklejke ,,najlepszy defensywny pomocnik świata " Moim zdaniem najlepszy na tej pozycji jest Yaya Toure. Niech wygra MU .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym żeby finał był normalnym meczem a nie jakieś nudne klepanie piłki wokół pola karnego w wykonaniu Barcelony.

 

I co było nudno? To co gra Barca to jest futbol z kosmosu a nie nudne klepanie. Każdej drużynie odechciewa sie grać z nimi bo po prostu nie mają pomysłu jak odebrać im piłkę, a po 15 minutach gonitwy za piłką mają już dość. Klasa!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby Wisła awansowała, na kogo morze trafić w drodze po awans? Najważniejsze żeby nie odeślij czołowi piłkarze jak to miało miejsce w ostatnich latach. Dobrze by było aby mistrzowie Polski się wzmocnili:)Słyszałem o kilku klasowych piłkarzach,ale to pewnie plotki:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...