Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się cieszę dlatego, że od 25 lat wkur.... się niemiłosiernie w europejskich pucharach, więc w tym roku już odpuściłem. Nie mam na to siły, bo co roku żenada. Niestety, ale moim zdaniem Legia nie awansuje na CL...`s[beep]yli wtedy ze Steutą potem idootyczny błąd w Celtikiem, więc w tym roku heh...pewnie jak złość awansują :P Jednak nie mam siły się w tym wkur ;) Zagłębie i tak cudem przeszło słabiutki Partizan, więc teraz widać jak dostają w przeciętnymi Dunćzykami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga francuska wciaz pikuje poziomem w dol -> Lille vs Gabala 0:1 (obecnie 18. minuta).

Bzdury. To jest właśnie ten system eliminacji, granie o tej porze meczów gdzie drużyny z większości ligi są na etapie przygotowań sprawia, że na wyniki ma wpływ dość często przypadek. 

 

 

Zastanawia mnie fakt, na ile na rozluźnienie obrony Zagłębia ma wpływ głowa Dąbrowskiego w Legii ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie bzdury? Widziales co graja francuskie druzyny od 4-5 sezonow? PSG robi wyniki, bo z taka kasa to nie da sie ich nie robic - reszta zenada na maxa. Jest mi przykro z tego powodu, bo bardzo lubie francuska pilke. Cos Ci pokaze, bo chyba nie wiesz co mowisz:

 

 

Poza tym Ligue 1 zaczyna sie za tydzien.

 

West Ham dzielnie walczy - wyrownali :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie moge - teraz o nich ta sama gadka co o Anglikach i Wlochach?

Pragne zauwazyc, ze Wlosi i Francuzi w Lidze Mistrzow sobie absolutnie nie radza (prosze nie patrzec na PSG, bo to jest ewenement ale tylko z racji kasy jaka maja), do tego od kilku dobrych sezonow pokazuja to tez Anglicy (Man City tylko z tego samego powodu co PSG jest ponad stanem).

 

Druzyny z tych krajow nie olewaja LE tylko zwyczajnie sa zbyt cienkie. Wczorajsze wyniki potwierdzaja to co sie dzieje od kilku lat (grali najmocniejszymi skladami):

Lille vs Gabala 1:1

Saint-Etienne vs AEK 0:0

Domzale vs West Ham 2:1

 

Remisu Sassuolo z Luzern na wyjezdzie 1:1 nie licze nawet, bo ta druzyna gram tam z przypadku - ktos musial zajac to 1 wolne miejsce, ktore zostalo spoza pierwszej piatki ktora jest poza zasiegiem we Wloszech - padlo na nich wlasnie. Odpowiednik Sampdorii Genua z poprzedniego sezonu, jakby ktos nie pamietal juz tej dewastacji na nich dokonanej przez Vojvodine :D

Wlosi maja tylko 5 zespolow na Europe - takie sa fakty.

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zgodzę się z tym, patrząc na skład np. West Hamu, to wcale nie wyszli rezerwami. Obawiam się, że Arsenal znowu skończy na 1/8 LM, a Leicester może nawet nie wyjść z grupy(dużo zależy od losowania). LM też lekceważą :)? Zobaczymy też jak Roma zagra w kwalifikacjach LM. Może się skończyć tak jak zwykle- jakiekolwiek szanse na sukcesy w Champions League będą miały Juve, PSG czy MC :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncowka 1. polowy w meczu Qarabach vs Viktoria Pilzno - 1:0 dla Azerow - to kolejny dowod na to, o czym mowilem i pisalem :D

===

Czesi oddali 2 strzaly na bramke w koncowej fazie meczu - 1 wpadl 5 minut przed koncem i awans na farcie. To co zagrali to jest tragedia, no ale jakims cudem przeszli dalej.

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 czy 3 bramka to wynikała z tego, że Rosenborg poszedł na wariata. Gol to gol nie ważne czy  strzelony w 1 minucie czy 91. Oglądałem oba mecze i też potwierdza, to co gra Legia bo oba zespoły z gry wcale nie były tak lepsze jak sugeruje wynik mam na myśli APOEL, Czesi też zbyt dobrze nie grali ale liczy się wynik a nie ładna gra i gdyby to rywale obu zespołów awansowały to ocena gry jednych i drugich byłaby taka sama.  To jest tylko jeden mecz, ale biorąc pod uwagę też wyniki wcześniejszych to zarówno Pilzno jak i APOEL to nie są lepsze zespoły od Legii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz miejmy nadzieję, że Dundalk wyeliminuje BATE Borysów tak, aby Legia Warszawa była jeszcze wyżej rozstawiona, ale trza poczekać, aż APOEL ewentualnie zostanie ukarany walkowerem za wystawienie do gry zawieszonego/nieuprawnionego zawodnika.

Jak Hapoel Beer Szewa wyeliminuje jutro Olimpiakos Pireus, a Ajax wyeliminuje PAOK to będzie kompletna sensacja, w którym Grecja może nie zagrać w fazie grupowej LM po raz pierwszy od 20 lat.

 

EDIT: Jest 1:0 dla Dundalk, jeszcze jedna bramka dla tego klubu, a Legia będzie o jedno oczko wyżej rozstawiona.

Edytowane przez Pepek94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Legii to niewiele zmienia czy bedzie rozstawiona czy nie. Widac doskonale to o czym mowie od poczatku - te wszystkie BATE, APOELe, Red Bulle itd. to jedna sterta beznadziejnosci - nie ma opcji sie tych zespolow obawiac.

 

@bober1

"Skoncz Wasc, wstydu oszczedz" - powtarzasz sie ... Nie gralem nic, nie wiem o czym piszesz ... Po prostu mowie o tym, ze z tych druzyn zostaly juz tylko nazwy i ze kazdy moze awansowac ... Poziom tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Umkwatata, a czy większość z tych drużyn grało w ostatnich latach jakiś spektakularny futbol jak na ich poziom? Taka Vitoria Pilzno zagrała może ze dwa dobre sezony w pucharach, ale to nie jest drużyna z topowej ligi, żeby oczekiwać, że przejdą Karabach 5:0 w dwumeczu. Zresztą zobacz, który jest Azerbejdżan w rankingu UEFA teraz, a gdzie był jeszcze 5 lat temu. Albo Apoel - swój poziom trzymają, ale jest to drużyna, która nawet na grupę LM nie zawsze się nadaje - osiągnęli raz ćwierćfinał, ale to tylko Cypr.... A Salzburg, to w ogóle śmiech na sali, że w LM grali inni z ligi austriackiej, a bogacze na eliksirze dodającym skrzydeł dalej pukają do bram elity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, ze to jednosezonowcy wszyscy Ci "wielcy" w eliminacjach LM ze sciezki mistrzowskiej. Chodzi jednak o to - trafiaja zespoly ktore w ogole nic nei osiagnely w Europie - zadnej kasy nie ugraly itd. - a mecza sie niemilosiernie. To wczoraj BATE odstawilo (tak - pisalem caly czas, ze sa slabi itd. bo to po prostu fakty). odpadajac z amatorami to juz w ogole przypal. Ja rozumiem, ze cos tam cos tam, zawsze jakies ale to co widze w tych eliminacjach, to szkoda komentowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...