Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też szukałem i znalazłem tylko tyle, że dnia 13.08 w TVP Sport jest przewidziana retransmisja tego meczu (chyba :roll:):

00:25 piłka nożna - Liga Mistrzów - kwalifikacje: {PL}

01:20 piłka nożna - Liga Mistrzów - kwalifikacje: {PL}

Nie znalazłem tam nic co zapowiadałoby zamiar puszczenia przez nich tego meczu "na żywo" w którymkolwiek ich kanale :/ ważniejszy Pekin :roll::?:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też szukałem i znalazłem tylko tyle, że dnia 13.08 w TVP Sport jest przewidziana retransmisja tego meczu (chyba :roll:):

00:25 piłka nożna - Liga Mistrzów - kwalifikacje: {PL}

01:20 piłka nożna - Liga Mistrzów - kwalifikacje: {PL}

Nie znalazłem tam nic co zapowiadałoby zamiar puszczenia przez nich tego meczu "na żywo" w którymkolwiek ich kanale :/ ważniejszy Pekin :roll::?:/

Bez jaj już, chyba aż tak głupi to ludzie z TVP nie są :o

 

Poza tym mecz ten rozegrany będzie o 22, a to w żaden sposób nie koliduje z Pekinem. W Pekinie to wtedy środek nocy jest :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź :arrow:TVP - Program telewizyjny i zobacz sobie ich program na ten dzień... na TVP2 o 21.00 są "Oficerowie", o 22.00 "Pekin 2008 - Z olimpijskich aren", o 23.00 "Pojedynek nie na żarty - Łowcy. B/Grupa Mo Carta ", a na TVP Sport o 21.10 "Pekin 2008 - Siatkówka kobiet: Polska - Japonia{PL}", a o 23.05 "Pekin 2008 - Olimpijski wieczór", 23.30 "Rajdowe Samochodowe MP - Rajd Rzeszowski", 23.55 "Wokół toru" i dopiero po tych pozycjach piłka nożna LM kwalifikacje... może zlitują się i zmienią swoje zdanie przez te kilka dni i puszczą jednak ten mecz "na żywo"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie to nie wiem, ale chyba napewno powinno być na Barcelona TV :roll: Co ciekawe z meczami pucharu UEFA w których grają Legia i Lech,TVP już nie ma takiego problemu jak z meczem Wisły :/ i te mecze w czwartek będą normalnie puszczone - relacje "na żywo"; mecz Legii o 18, a mecz Lecha o 20.45 :D czemu z meczem Wisły TVP musi tak świrować :roll::?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mi się nie podoba :x

TVP nie pokaże meczu Wisły, bo wolą Pekin. Ehh... :/

Mam jednak nadzieję, iż TVP zmieni zdanie i mecz będzie można obejrzeć w TVP. Jak nie na TVP 2 to chociaż na TVP 1 niech puszczą, bo to bardzo ciekawy mecz, który przesądzi o awansie :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość :jupi: Jednak kolega pawel21 miał rację :D mecz FC Barcelona - Wisła Kraków w środę o 22.00 "na żywo" w TVP2 :jupi: rewanż 26 sierpnia "na żywo" również w TVP2 o 20.45 :jupi: wkońcu TVP poszło po rozum do głowy i nie trzyma nas w niepewności :brawo::lol2: tylko czemu znowu w programie na ich stronie TVP - Program telewizyjny piszą, że to Puchar UEFA, a nie kwalifikacje LM lub poprostu LM :roll: czyżby już z góry skazali Wisłę na porażkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam kilka ostatnich postów i dochodzę do wniosku, że piszą tutaj jacyś ludzie z kosmosu... Wystarczyło by logicznie pomysleć a nie kombinować jak nasz premier Kaczor Donald... Przecież nie po to TVP płaci grubą kasę aby nie pokazać meczu naszych miernot w europucharach. :crazy: I tyle postów o niczym napisaliscie skupiając się na bezsensownej dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietam jak w zeszłym roku na tvp2 pokazywali z opóźnieniem mecz Groclinu w I rundzie pucharu UEFA, bo musieli pokazać jakiś serial :evil: Nawet o tym nie poinformowali i myślałem na początku że leci na żywo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co, z Legią przegrać nie może a z Barcą tak? Wisła całkiem nie przypomina zespołu z meczów z Beitarem w Krakowie czy też z Liverpoolem. Co rok te same teksty "nie bać się rywala, można z nimi wygrać, pokonamy ich" itd, a jest jak zawsze... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wczorajszy mecz komentował jakiś jasnowidz? :D Przełączam sobie, jakiś Katalończyk śmiga sobie przed polem karnym a komentator - I mamy kolejną bramkę. Minęły z 2 sekundy i faktycznie gol. Będzie żółta kartka dla Cantoro i sędzia za chwilę wyciąga kartkę. Może pan komentator powinien spróbować sił w jakimś EZO TV? :lol2:

 

Szkoda że Wisła nie strzeliła chociaż jednej bramki, byłaby jakaś tam szansa. A tak to jeden gol Barcelony w Krakowie i po meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłaby jakaś tam szansa. A tak to... i po meczu.

Byłaby, gdyby "działacze" Wisły nie wysprzedawali najlepszych zawodników na pniu. I sprzedaliby pozostałych, gdyby kupcy w miarę dobrze zapłacili.

A co zakupili :roll: - wzmocnili (siebie) :lol2: i "przejedli" :>

Taki sobie mały mistrz, który mógłby popatrzeć na znacznie mniejszy Cypr (Anorthosis Famagusta) :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...