Skocz do zawartości

DAZN


kunkore
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cyferki mogą nie bardzo przemawiać do wyobraźni więc w praktyce, obrazy, komentarz chyba zbędny. To jest dokładnie ta sama transmisja, Borussia M'gladbach - Hertha Berlin.

 

Viaplay.

Bundesliga-720p-01.jpg

 

DAZN.

Bundesliga-1080p-01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyferki mogą nie bardzo przemawiać do wyobraźni więc w praktyce, obrazy, komentarz chyba zbędny. To jest dokładnie ta sama transmisja, Borussia M'gladbach - Hertha Berlin.


Niesamowite to jest. Nawet przy kolorach grzebią, przecież gołym okiem widać zielony odcień skóry. Na to nie ma żadnego innego wytłumaczenia, jak tylko niekompetencja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, all999 napisał:

Nawet przy kolorach grzebią, przecież gołym okiem widać zielony odcień skóry. 

Żeby nie było, że mój skaler tak psuje, oryginalna klatka: https://i.postimg.cc/SNTd1XwJ/Viaplay720p.jpg

Ktoś w wątku Viaplay pisał, że ma rozmyte litery pod logo, napis BUNDESLIGA, na 65 calach. I to jest fakt. W DAZN wyrazistość i szczegółowość detali na kompletnie innym poziomie. A też kiedyś nie wyglądało, gdy transmitowali w 720p, screeny w temacie do porównania. Jednak u nich nie tylko awarie i podwyżki, podniesienie jakości widoczne gołym okiem, jest faktem.

 

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna transmisja z rewelacyjną jakością.  Bundesliga. DAZN vs. Viaplay.

 

DAZN 1080p.

DAZN-full-HD.jpg

 

Viaplay 720p.

Viaplay-HD-Ready.jpg

 

 

Dla Serie A również podniesiono jakość w niemieckim DAZN.

DAZN-full-HD0serie-A.jpg

 

 

Transmisje ligi francuskiej i hiszpańskiej również są w Full HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wobec wczorajszej awarii, DAZN nie pozostał bierny tak jak np. Viaplay, które nie oferuje żadnych alternatyw w podobnych przypadkach. Platforma DAZN udostępniła linki do spotkań Champions League (Full HD). Użytkownicy mieli do wyboru tylko 3 z 6 meczów rozgrywanych o godzinie 21-ej, ale do czasu rozwiązania problemu mogli coś oglądać więc nie byli zmuszeni wpatrywać się w ekran z wyskakującym komunikatem o błędzie. Zastępcze transmisje można było aktywować podając swój e-mail i dało się oglądać na różnych  urządzeniach, w tym również na Smart TV. 

 

DAZN-awaria.jpg     

 

DAZN-awaria2.jpg

 

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Szwajcarskie DAZN jest sporo tańsze od niemieckiego, kosztuje 12.90 CHF miesięcznie lub w subskrypcji rocznej 129 CHF. 

 

DAZN-SCH.jpg

 

DAZN-SCH.jpg

 

 

 

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kunkore napisał:

@ZuziaJest tańsze, ale to pewnie dlatego, że nie ma Ligi Mistrzów. 

Z tego co udało mi się ustalić - można się również przełączyć na austriacki lub kanadyjski DAZN i ma się całą ligę mistrzów, bo w Niemczech zawsze jeden wtorkowy mecz ma Amazon. Dodatkowo kanadyjski DAZN ma Ligę Europy i Konferencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś już skorzystał ze szwajcarskiej wersji DAZN ?

Już kiedyś subkrybowałem niemiecką wersję ale po podwyżce zrezygnowałem. Nie będę ukrywał że kusi mnie ta szwajcarska opcja, tym bardziej że mieszkam w Niemczech i jeśli dobrze zrozumiałem to po odpaleniu automatycznie będę miał dostęp do niemieckiej zawartości z Champions League na czele.

Mam rację ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz możliwość użycia polskiej karty do zakupu, tym bardziej daj znać jak poszło, bo w sumie nikt tego nie sprawdził więc nie wiadomo na 100%.  Na forum chyba nikt nie ma szwajcarskiego DAZN, będziesz pierwszym.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi sie wykupić szwajcarską wersję DAZN 😁

Zapłaciłem PayPalem z zarejestrowaną kartą niemiecką.

Jedyne co musiałem zrobić to założyć nowe konto DAZN bo te które używałem do subskrybowania niemieckiej wersji zablokowało płatność.

@Zuzia miałaś rację.

W Niemczech działa bez vpn i po włączeniu apki od razu mam dostęp do bogatszej wersji niemieckiej.

Właśnie oglądam konferencję Champions League.

Jednym slowem, typowy No brainer.

Po co płacić 29.99 € jak można 12.99 franków.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...