Skocz do zawartości

DAZN


kunkore
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie zarówno Express jak i Windscribe działa.

 

Niemiecki Dazn - Express vpn

20220406-091711.jpg

Kanadyjski Dazn- Express vpn

20220406-092550.jpg

Włoski Dazn - Express Vpn

20220406-093331.jpg

Hiszpanski Dazn - Express Vpn

20220406-093852.jpg

 

Windscribe również dla mnie jest najlepszy. Otwiera wszystko, w tym Brazylijski Dazn. Przy czym warto dodać że jest potrzebny do zarejestrowania i wykupienia Brazylijskiej wersji Dazn

 

Edytowane przez Dadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dowiedziałam się od jednego z użytkowników DAZN, że wersja niemiecka doczekała się podwyższenia jakości kanałów TV live. Eurosport 1 i Eurosport 2 zyskały 50 FPS, a wszystkie kanały telewizyjne bitrate 8 Mb/s.

 

Przy okazji testów udało się uchwycić pewne zakłócenia, ale trwały one tylko chwilkę, generalnie wszystko jest w porządku choć może niech wypowiedzą się osoby, które te kanały oglądają.

 

us1.jpg

 

us2.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka ciekawostek.

Dazn ze względów prawnych nie może pokazywać konferencji ( multiligii ) nawet jeśli jest rozgrywanych więcej spotkań o tej samej porze jak ma to miejsce właśnie dzisiaj.

W Niemczech jedynie Sky pokazuje konferencję w każdej kolejce Bundesligii.

20220417-165927.jpg

 

DAZN 1

Hoffenheim - Fürth Full HD

20220417-164853.jpg

 

DAZN 2

Union - Frankfurt Full HD

20220417-163752.jpg

 

Dazn DE za wszelka cenę pragnie odzyskać klientów którzy z powodu zbliżającej się podwyżki zrezygnowali z subskrypcji.

Na niemieckich forach aż wrze.

Ludzie masowo rezygnują z usług platformy już teraz nie patrząc na to ze podwyżka nastąpi dopiero w lipcu dlatego Dazn próbuje wszelkimi promocjami odzyskac swoich klientów.

FQEo0tk-WUAU4-TNv.jpg

 

Niemcy dodatkowo domagaja się polepszenia jakości.

Warto wspomnieć że Dazn DE zapowiedziało transmisje 4K przy starcie platformy w 2016 jednak do dziś niemcy nie doczekali sie zapowiedzianej jakości, baaaaaa nawet 1080p jest zarezerwowane tylko dla kanałów linearnych.

W aplikacji pozostaje nadal 720.

 

Musze dodać że zauważyłem coraz wiecej reklam na kanałach linearnych DAZN.

20220417-173301.jpg

 

Warto również nadmienić że Dazn DE pomimo zapowiedzianej podwyżki  rozważa również wprowadzenie PPV przy transmisjach MMA i boksu tak jak ma to już miejsce w Dazn USA.

 

 

 

Dodam ze wyżej wymieniona promocja obowiązuje jedynie osoby które zrezygnowały z subskrypcji a których DAZN z miła chęcią przyjąłby ponownie pod swoje skrzydełka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już trochę żenujące że niemiecki DAZN przegrywa "walkę" o prawa do trasmisji Fury - Whyte z malutkim Bild Plus które zapewnia dostęp tylko do ekskluzywnych treści, wywiadów, zdjęć, skrótów Bundesligii, przewodników i raportów znanego magazynu Bild i kosztuje miesięcznie 3.99€ a podczas Świąt Wielkanocnych w promce nawet 2.99€.

 

 

A przecież sami siebie nazywają Home of Box :)

Edytowane przez Dadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena wzięta kompletnie z sufitu. Zupełnie nie adekwatna do zawartości.

28 minut temu, Przemolo napisał:

Ja nawet za 8 zł tego nie subskrybowałem , może już się szykują z ceną jaka miałaby obowiązywać po zakupię Ekstraklasy 😂

Nawet z Ekstraklasą nikt o zdrowych zmysłach nie zapłaci 39,99 zł. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Wielkiej Brytanii na poczatku roku też podbili cenę z £1.99 do 7.99. A mają trochę boksu i kobiecą Ligę Mistrzów w piłkę ;).
Więc niestety chyba taka polityka cenowa, a nie dodatkowe prawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 złotych za 4-5 gal w miesiącu no to gruba przesada. Owszem, mają wielkie hity typu Canelo vs Bivol czy Joshua vs Usyk, ale też mają sporo słabszych gal z Włoch, Hiszpanii czy Anglii. Taniej można mieć Polsat Sport który oferuje podobną dawkę boksu, a przy okazji wiele innych dyscyplin. Narazie się wstrzymam z rezygnacją bo może czymś zaskoczą, no i też to jest bardzo wygodne do oglądania. W przeciwieństwie do Viaplay nie miałem do tej pory żadnych problemów a oglądam sporo. 

Edytowane przez Lanser123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...