Skocz do zawartości

NOWA TELEFONIA komórkowa w Polsat Box


arti123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

MVNO CP to bajka dopiero na pażdziernik prawdopodobnie.

POLSAT ma niebawem zmieniac system w pkt. sprzedaży ale do komórek jeszcze daleko (miały być w maju). Swoją drogą [beep]e w TV reklamy zaraz po play i w tym momencie roku kalendarzowego w/g mojego doświadczenia zupełnie nie ma sensu bo jest to czas kiedy sprzedaż zarówno komórek jak i w ogóle elektroniki jako takiej maleje za to zwiększa się sprzedaż roślin ogrodowych w tym również ogórków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tadeo. racja racja tutaj się zgodze z tobą lecz z tego co zapowiadają to ma być wszystko z wielką pompą, jest tylko małe ale... CP jako abonneci ponoć troche zostaną na boku, mam nadzieje że nie, ale to juz temat na póżniej...

Ja poprostu chciałem zasięgnąć jakiś nowych informacji na ten temat. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Telefonia komórkowa Halo Polsat

 

Platforma satelitarna Cyfrowy Polsat będzie świadczyć usługi telekomunikacyjne pod marką Halo Polsat. Nazwa i logo marki bezpośrednio nawiązują do brandu operatora - Cyfrowego Polsatu. Autorem kreacji jest zespół Cyfrowego Polsatu i agencja Rzut Oka. więcej>>

 

źr. skysunsat.pl

Czyli teraz można by było zmienić temat na Halo Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logo się opatrzy i będzie ładne :D

Teoretycznie to Polsat może odnieść sukces. Ostatnio czytałem że AVON rozdał swoim klientkom darmowe startery swojej sieci i większość jest aktywna. Jeśli Polsat zrobiłby tak samo to niech tylko połowa zacznie ich używać to już poważnym graczem.

Może wypełnić nisze w rynku. Wielu abonentów CP to ludzie starsi którzy nawet nie myślą o komórce. Jeśli ktoś im da za darmo starter to mogą z tego korzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rynek jest obecnie nasycony w 101%.

Nie wierzę, by nawet 1% ich klientów (abonentów CP) zrezygnował ze swojego numeru telefonu i zniżek do własnej sieci i tym samym przeszli do Halo Polsat, w której to sieci znajomych nie będzie i nie będzie tych SMSów za 1grosz i rozmów za kilka groszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no polsat moze pojsc tak jak play ze do wszystkich jedna niska stawka i np smsy po 1gr. Jak wiadomo maja ruszyc na jesien. jezeli bedzie spoko oferta i do ery bedzie tanio to wezme ich starter pre-paid. Ja obecnie mam Orange i nie jestem zadowolony i za 5 m-cy przenosze numer do Play i chce wziasc sobie jakiegos pre-paid'a (narazie pewniakiem jest tak-tak). zobaczymy jaka dadza oferte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwna nazwa ,,Hoao polsat '' nie mogli lepszej wymyslic :P Ciekawe jakie bedzie mial ceny :P Orange najlepszy!

 

Hoao polsat to się na pewno nie nazywa tylko Halo Polsat, może i nazwa trochę dziwna ale Orange wcale nie lepsza - w końcu przetłumaczona na polski znaczy "pomarańcza" więc nie wiem czy to aby nie jest najdziwniejsza nazwa dla sieci komórkowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefonia komórkowa Halo Polsat, w przeciwieństwie do debiutu na polskim rynku multimedialnej sieci Play, od początku swojego startu będzie łatwo dostępna na terenie całego kraju.

 

Więcej:http://media2.pl/telekomunikacja/27183-latwy-dostep-do-halo-polsat.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...