Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli żeby dostać dostęp do Canal+ na 6 miesięcy za darmo trzeba przedłużyć umowę na kolejne 2 lata na nowych warunkach, czyli pakiet podstawowy za 25/35zł i rozszerzony za 45/55zł? Bo u mnie przy starych cenach dalej nie da się włączyć pakietu Canal+ na 6 miesięcy za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, blaugrana18 napisał:

kingofsouth Hej, czy kanały masz dostępne tylko na tunerze czy w aplikacji play now tez są? Chce to mieć na xiaomi mi box. 

Na Mi Boxie ich nie widzę. Nie widzę ich również w Play Now TV[box]

Być może nie mam nowego softu. Nowy dekoder jeszcze nie włączyłem, bo mam miesiąc na zdanie starego ;)

Kanały widzę,że są na smartfonie oraz laptop. 

Dam znać jak zajmę się tym tematem. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Delta21 to pokrywa się z informacją jaką uzyskałam na czacie Play, oferta tylko dla obecnych abonentów, dostępna w salonach. Ale ponoć niebawem ma być także na ich stronie.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Kingofsouth . Chciałem napisać na priv ale nie ma  możliwości.

 

Masz NC+ i masz Play Now. Tu moje pytanie czy jest sens porzucenie NC+ i przejście na Play Now. Masz oby dwie platformy i czy ty byś został tylko przy tym jednym Play Now ?. Jak traktujesz Play Now jako dodatek do tego co masz ??

Z góry dziękuję za odpowiedź  😀 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, tyrla napisał:

Czyli trzeba się wybrać do salonu Play :)

Precyzując. Posiadacze abonamentu komórkowego mogą zamówić w salonie,  przez czat sprzedażowy lub przez infolinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Kingofsouth . Chciałem napisać na priv ale nie ma  możliwości.
 
Masz NC+ i masz Play Now. Tu moje pytanie czy jest sens porzucenie NC+ i przejście na Play Now. Masz oby dwie platformy i czy ty byś został tylko przy tym jednym Play Now ?. Jak traktujesz Play Now jako dodatek do tego co masz ??
Z góry dziękuję za odpowiedź   
Przegluzylem też umowę również ze względu na Viaplay
25 zł to nie jest pieniądz co by mi psuł rodzinny budżet ;)
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na tą ofertę z rozszerzeniem za 45zl plus Viaplay w cenie  to mogło by się wydawać że to dobra cena. Mam abonament w Play i stąd skierowałem się w tą stronę. Czy Polsat i TVN nadają w HD w tym boxie  ?? U mnie w aplikacji te kanały nadają w SD ale widziałem gdzieś  na zdjęciu że są loga w HD.

 

https://www.rtvmaniak.pl/9609536/play-now-tv-box-test/

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, bo żeby była jakość HD z głównego Polsatu i TVN, to najpierw trzeba przejść transformację systemu nadawania naziemnej telewizji cyfrowej z DVB-T na DVB-T2, a to jest rozłożone na cztery etapy i każdy etap odbywa się w okresie wiosennym, bo od marca do czerwca tego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda że w Play korzysta ze swojej aplikacji HBO GO w boxie w cenie 20zł i za każde urządzenie trzeba osobno płacić ?? W oryginalnej aplikacji są 5 urządzeń a w tej od Play jest tylko jedno?? 

 

Cytal z blogplay:

 


2. Problem z HBO i pakietami. Ogółem to miałem już wykupione HBO. HBO w standardowym pakiecie za 24,90 umożliwia podłączenie 5 urządzeń z czego na raz dwa mogą korzystać z HBO. Natomiast wy oferujecie HBO za 20zl. To wydawało mi się dość dziwne i już znalazłem przyczynę. Okazuje się, że są dwie aplikacje HBO. Jedna oryginalna i druga wasza. W oryginalnej, dostępnej w sklepie googla, można podłączyć zewnętrzne konto za 24,90zl. Dzięki czemu płacąc te 25zł mogłem realne używać go na 3 telewizorach (2 na raz). Natomiast nie mogę tego konta podłączyć pod waszą zmodyfikowaną wersje oprogramowania. Mógłbym rozważyć, aby zrezygnować z tego abonamentu za 25zł i wykupić u was, ale wy każecie sobie zapłacić 20zł za każdy telewizor! Wybaczcie, ale porównanie 25zł do 60zł za możliwość korzystania z HBO to nie jest dla mnie porównanie. Jeżeli o mnie chodzi to nie muszę używać waszej zmodyfikowanej wersji HBO GO, i mogę za każdym razem jak chce skorzystać wejść w listę aplikacji i ręcznie uruchomić HBO GO, ale jeden z telewizorów jest używany przez seniorkę, z powodu której przeszliśmy na waszą ofertę! Aby miała na pilocie przyciski „Netflix”, „HBO”. Noi niestety, ale przycisk „HBO” nie może w tej sytuacji odpalić prawdziwego HBO GO tylko mocno przepłaconą waszą wersję.
Co do porównania aplikacji HBO oryginalnej i waszej to też jest istotna różnica. W waszej nie ma przycisku szukaj! Jak mam wybrać film? Przeklikując wszystko? To bez sensu
!
 Całość tutaj 

 

https://blogplay.pl/2020/08/nowy-ulepszony-play-now-tv-box-i-oferta-rozszerzona-play-now-tv/

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...