Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Taka ciekawostka.

Lepiej wygląda aplikacja C+ w boxie niż bezpośrednio w android tv.

Takie same ustawienia telewizora i przyjemniejszy obraz jest przez przystawkę od Playa.

Porównuję oglądając mecz ekstraklasy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączona funkcja głębi kolorów i ustawiona wysoka rozdzielczość chyba jednak robią " swoje".

Nie rozumiem , dlaczego operator od razu nie daje możliwości wyłączenia HDR i trzeba kombinować...

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam taki problem.

 

Mam PLAY NOW TV BOX 2.

 

 

 

Chodzi o głośność i wyciszenie w pilocie.

Te przyciski nie działają. Ogólnie jak nacisne te przyciski  to zaświeci się dioda czerwona na pilocie i tyle.

Natomiast na ekranie telewizora nic się nie pokazuje czy sciszam czy zglasniam. Tzn.  Nie ma żadnej ikonki.

Cały czas poziom głośności jest ten sam .

Nic się nie zmienia.

 

Inne przyciski działają.

 

Wziąłem rozparowalem pilota i sparowalem go jeszcze raz.

 

Nic się nie zmieniło. 

 

Ciągle to samo .

 

Co może być przyczyną że poziom głośności i wyciszenie w pilocie nie działa.

 

Dodam że ten problem jest od 1 dnia gdy wziąłem box

 

 

Edytowane przez Master2012
Dodanie tekstu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo jest i nie działa przycisk głośności  w pilocie od Play ,ale posiadam też pilot uniwersalny Ferguson SR 400 i działa tu bez problemu,choć i tak rzadko używam głosu poprzez Box i  najczęściej mam ustawioną maxymalnie,sterując głosem poprzez TV.Głośność w Boxie działa też jak mam połączone słuchawki bluetooth.

Edytowane przez piter7790
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Przydałoby się jakieś nowości programowe..

Lista dość dawno nie była odświeżana.

Ostanie " nowości" to chyba kanały z telewizji naziemnej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet News ma skrzywienie polityczne w jedną stronę. Przydałoby się uzupełnić o pozostałe kanały newsowe dostępne w Polsce - Polsat News, TVP Info, Republika, wPolsce, Biznes24. I może poszerzyć o kanały informacyjne z innych krajów, a CNN i BBC World Service podnieść do HD. Nie wspomnę, że Bloomberg jest w Full HD na YouTube bezpłatnie, a oni każą płacić za wersję SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pewien problem z działaniem zainstalowanej aplikacji Eurosportplayer na tv box. A mianowicie nie mogę będąc wewnątrz aplikacji się poruszać. Na pilocie działa tylko przycisk do zatwierdzania i głośność. Niestety nie mogę nic zmienić by wybrać coś innego do oglądania. Dodam, że jest to problem tylko na eurosportplayer, bo na pozostałych (Player, ipla, netflix czt gonet.tv wszystko gra i przemieszcza się wewnątrz aplikacji za pomocą pilota do play. Tylko ne da się tego zrobić w przypadku eurosportplayer. Ktoś miał podobnie. Co można z tym zrobić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...