Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualizacja aplikacji launchera Play na dekoderze Play TV Box4 do wersji 2.18.10. Teraz jak kliknie się na pilocie HBO wreszcie uruchamia się Max.
dzisiaj otrzymałem ten update i poza zmianą funkcji przycisku w zakładce diagnostyka przycisk do ponownego uruchamia aplikacji został zastąpiony przyciskiem do czyszczenia danych20240909_165555.jpg

Wysłane z mojego SM-A546B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.08.2024 o 14:52, Maciek 33 napisał(a):

Według konsultanta z Play kanały sky 1 i 2 od wczoraj działają 😂😂😂 aaa i że cena 12.50  to nie był błąd tylko promocja 😁😁😁 

Pytanko do osób które się załapały na tą "promocje" z skyshowtime za 12,50.

 

Dostał ktoś może fakturę z rozliczonym tym pakietem? Pytam bo ja również za 12,50 aktywowałem, na infolinii gadka że promocja a na fakturze dwie odrębne pozycje tzn. dostęp do kanałów skyshowtime za 12,50 i druga pozycją dostęp do serwisu skyshowtime za kolejne 12,50 czyli łącznie standardowe 25 ziko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, achilles09 napisał(a):

Pytanko do osób które się załapały na tą "promocje" z skyshowtime za 12,50.

 

Dostał ktoś może fakturę z rozliczonym tym pakietem? Pytam bo ja również za 12,50 aktywowałem, na infolinii gadka że promocja a na fakturze dwie odrębne pozycje tzn. dostęp do kanałów skyshowtime za 12,50 i druga pozycją dostęp do serwisu skyshowtime za kolejne 12,50 czyli łącznie standardowe 25 ziko. 

Oooo  coś nowego czyli za serwis liczą 12.50 i za kanały osobno 12.50   ja jeszcze nie dostałem faktury ale jeżeli mi taki numer wykręcą to ze  mną to nie przejdzie promocyjna cena była za dostęp do serwisu i kanałów w kwocie 12.50. A nie z osobna za kanały i streaming po 12.50  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Maciek 33 napisał(a):

Oooo  coś nowego czyli za serwis liczą 12.50 i za kanały osobno 12.50   ja jeszcze nie dostałem faktury ale jeżeli mi taki numer wykręcą to ze  mną to nie przejdzie

U mnie też nie przeszło, reklamacja już poszła plus zarządalem w niej dodatkowego rabatu za czas zmarnowany na jej pisanie żeby im się odechciało takich praktyk. 

 

Daj znać jak dostaniesz fakturę bo ciekawy jestem czy u mnie to zwyczajny błąd czy cwaniactwo.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, achilles09 napisał(a):

U mnie też nie przeszło, reklamacja już poszła plus zarządalem w niej dodatkowego rabatu za czas zmarnowany na jej pisanie żeby im się odechciało takich praktyk. 

 

Daj znać jak dostaniesz fakturę bo ciekawy jestem czy u mnie to zwyczajny błąd czy cwaniactwo.

 

 

 

I bardzo dobrze że nie dałeś się zrobić ja też nie dam i dam znać jak dostanę fakturę czy u mnie też próbują wykręcić taki numer 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kilku platformach sprzedażowych są w sprzedaży różne przystawki pod marką Play NOW/Play BOX TV, ile jest tych konkretnie modeli/wersji tych urządzeń?
Który byłby najbardziej lepszy, czy działa u nich DVB-C, czy mają certyfikację na apkę NETFLIX, Prime Video?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) bardzo stara kanciasta błyszcząca  z okrągłym pilotem (nie warto bo nie radzi sobie) 

2) v2 i v3. Ogólnie radzą sobie dobrze 

3) kaon i sdmc te okrągłe najnowsze.

Wszystkie mają netflixa i prime video. Co do dvb-c to na dzień dzisiejszy nie umiem odpowiedzieć. Musiałbym sprawdzić.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Marek99 napisał(a):

Na kilku platformach sprzedażowych są w sprzedaży różne przystawki pod marką Play NOW/Play BOX TV, ile jest tych konkretnie modeli/wersji tych urządzeń?
Który byłby najbardziej lepszy, czy działa u nich DVB-C, czy mają certyfikację na apkę NETFLIX, Prime Video?

Radzę uważać na takie oferty, bo te przystawki są własnością Play. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Wujek Renault napisał(a):

1) bardzo stara kanciasta błyszcząca  z okrągłym pilotem (nie warto bo nie radzi sobie) 

2) v2 i v3. Ogólnie radzą sobie dobrze 

3) kaon i sdmc te okrągłe najnowsze.

Wszystkie mają netflixa i prime video. Co do dvb-c to na dzień dzisiejszy nie umiem odpowiedzieć. Musiałbym sprawdzić.

 

Dziękuję za listę

 

17 minut temu, JedynyTaki napisał(a):

Radzę uważać na takie oferty, bo te przystawki są własnością Play. 

Wiem, że ten najnowszy (okrągły, obecny w sprzedaży) może być własnością Play, choć zauważyłem, że na swojej stronie bez umowy go sprzedawają https://www.play.pl/dlafirm/produkty/keon/tv-box-keon-v2-uzyczenie/?oid=4001297899

359,00 zł dla klientów idywidualnych, a dla biznesowych 291,87 zł + VAT

 

Stare modele mogą być w sprzedaży jako produkt odnowiony, używany, powystawowy.

Edytowane przez Marek99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, viaplayfan napisał(a):

Z tego, co wiem nie.

https://www.play.pl/pomoc/aum/telewizja/modul-ci-plus-4k?id=ib1

Zapewne dotyczy to tylko byłych abonentów UPC, bo nowym klientom vel Play  modułów już nie udostępniają . 

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.09.2024 o 22:24, Maciek 33 napisał(a):

I bardzo dobrze że nie dałeś się zrobić ja też nie dam i dam znać jak dostanę fakturę czy u mnie też próbują wykręcić taki numer 

Dostałem fakturę za tv i skyshowtime i u mnie jest wszystko dobrze czyli TV 10 zł skyshowtime 12.50 zł z kanałami sky ale że aktywowałem usługę w połowie miesiąca to doliczyli mi jeszcze pół miesiąca ale prognoza już na kolejny rachunek jest 22.50 zł za tv i skyshowtime 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...