Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Promocja usunięta, ale widziałem ją i było dużo usług streamingowych za jakieś 200-300 zł łącznie, a do tego internet 1 lub 5 Gb/s i to wszystko za 65 zł miesięcznie, bo pierwszy rok za darmo, a drugi rok 130 zł. Natomiast promocja tylko dla nowych klientów internetu i telewizji oraz dostępna wyłącznie u domokrążców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była nowa promocja, bo SkyShowitime też był w pakiecie, ale trzeba jeszcze czekać na C+ Super Sport w Play i wtedy dopiero można zacząć się rozglądać za promocjami, bo C+ też tutaj był w pakiecie. Ta promocja była tylko dla nielicznych, bo wiadomo, że Play nie będzie dokładał do interesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego rozwiązania i tak korzysta tylko mała cześć świadomych użytkowników. C+ i Polsat też się długo przed tym broniły, ale w końcu uległy jakiś czas temu i wprowadzili tą funkcjonalność do swoich dekoderów. 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze odbiorca usunie całkowicie niektóre kanały śmieciowe. Przecież nie po to nadawca inwestuje w byle jaki content i w reklamy, aby nikt nie oglądał.

 

Na poważnie, to mogliby w aplikacji na telefonie i w tablecie wprowadzić chociaż funkcję taką jak w UPC GO - ustawianie ulubionych kanałów. W UPC GO można ustawić tylko swoje kanały w dowolnej kolejności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Wujek Renault napisał(a):

Tutaj chodzi o laucher a nie system. Jest coś więcej widocznego w nowej wersji lauchera czy tylko podmiana przycisku ? 

Launcher jest mało ważny, to firmware jest kluczowy. Jeszcze w zimę box przy wybudzaniu czasami zawieszał się. Dlatego wersje firmware są ważne i jestem ciekawy czy już to skorygowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, swordfish napisał(a):

Na poważnie, to mogliby w aplikacji na telefonie i w tablecie wprowadzić chociaż funkcję taką jak w UPC GO - ustawianie ulubionych kanałów. W UPC GO można ustawić tylko swoje kanały w dowolnej kolejności.

 

O to mi właśnie chodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój box to SDMC i mam FW 11.1.83 oraz launcher 2.18.10

Sprawdźcie jedną rzecz:

Naciśnijcie Domek /Ustawienia systemowe /Aplikacje / Bezpieczeństwo i ograniczenia / Nieznane źródła / i u mnie jest zaznaczone jako dozwolone: PlayBoxUpdater oraz Telewizja Play.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, swordfish napisał(a):

Co powoduje gdy mam Play Box wyłączony na standby nagle sam się uruchamia, np. w środku nocy? Czy zawsze muszę całkowicie odciąć prąd, aby uniknąć takich niespodzianek?

Z starym Samsungiem tak miałem i to chyba wina zużytych kondensatorów. Jak TV się włącza, to dzięki HDMI CEC uruchamia się też box.

Wyłącz HDMI CEC w obu urządzeniach i wtedy będzie wiadomo, tylko wtedy sterowanie TV oryginalnym pilotem. Jeśli w nocy włączy się sam TV, to jego wina, a jak sam box, to on jest przyczyną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...