Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

i zawsze mogę wykupić C+ online Super Sport z opłatą doliczoną do rachunku Play.

Tylko, że jak ktoś chce mieć te kanały na dekoderze, to mu się to nie opłaci. Po co robić komplikacje, skoro informują, że można kupić, ale nie na dekoder? Bezsens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe Play Boxy mają klawisz na pilocie Canal+, więc przejście do aplikacji jest jednym kliknięciem. Nie róbcie problemów, że wtedy nie ma kanałów w dekoderze przez Play Now. Kanały C+ można w Canal+ Online cofać, włączać napisy dla niesłyszących, korzystać z funkcji MultiLive, a na meczach Esktraklasy mieć podgląd na skład drużyn. Dodatkowo są w C+ Online kanały eventowe bez reklam, których nie ma w ofercie kablówek. Kanały C+ Extra 4-7 będą tylko w Canal+ Online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, swordfish napisał(a):

Kanały C+ Extra 4-7 będą tylko w Canal+ Online.

Niekoniecznie, inna kablówka je dołączy.

 

1 minutę temu, shevchenko1987 napisał(a):

Oczywiście C+ Online działający odrębnie jest fajną opcją, ale dobrze jest móc wybrać nr kanału na jednej liście mając wszystkie dostępne opcje w jednym miejscu.

Też się zgadzam. Nie po to jest pakiet CANAL+ żeby trzeba było płacić za niego dwukrotnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, kanały Extra 5-7 będą również jako zwykłe kanały. Przecież to stream, a dla kablówki to nie problem.

 

To chodzi o wygodę. Łatwiej jest nawigować po jednej wspólnej liście kanałów niż skakać po serwisach. Na przykład na Polsat Sport leci tenis, a na C+ Sport mecz. Chcesz co chwilę podejrzeć jedno i drugie i na czym będzie Ci łatwiej? Poza tym sama nawigacja po aplikacjach jest ułomna. 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, piter7790 napisał(a):

Ja posiadam pakiet MAX ale nowych kanałów SkyShowitme nadal u mnie brak na liście nawet kłódką - jest tylko pole - SkyShowtime pod - ogólne ale te pola są puste,a w pakietach też nie ma opcji wykupu.Zresztą dostęp do Skyshowtime posiadam z innego zródła i nie będę specjalnie wykupywał dostępu do całego Skywshotime żeby mieć dostęp do tych dwóch kanałów.

Masz to samo co ja , tylko że mi się udało je aktywować pakiet za 12,5 zl (potwierdzone w BOK) nim znikł z oferty. Sytuacje miałem taką , że pakiet pojawił się do aktywacji po aktywacji był widoczny jako dostępny, po automatycznym wylogowaniu na PC z usługi pakiet już się nie wyświetlał ani jako aktywny ani jako widoczny do aktywacji. Potem znów wskoczył jako aktywny. Jednak kanały Skyshowtime nie pojawiły się w ogole na liści. Jets pusta zakładka (kafelek). Na czacie Pan próbował mnie zbyć gdy chciałem zgłosić reklamację. Powiedział, że już przyjął gdy poprosiłem o numer zgłoszenia to dopiero zaczął wpisywać bo już wysłał komunikat by go ocenić i zakończyć czat. Na infolinii Pani po konsultacji z innym pracownikiem stwierdziła ze takich kanałów w ogóle nie będzie na liście programów i będą dostępne tylko w aplikacji skyshowtime. Dopiero po powołaniu się na komunikat prasowy dla satkuriera uprzejmie próbowała dowiedzieć się jak jest uznając, że jednak powinny być na liście. Sytuacja wygląda tak, że są osoby z aktywacją z kanałami na liście i z kłódką i są takie które w ogóle nie mają tych kanałów mimo aktywacji. Aplikacja działa. Mam Skyshowtime w promocji do czasu aż anuluję usługę niezależnie od PLAY za 12,5 zł. Ale to inna kwestia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Później jak znajdę chwilę czasu to też na czacie spytam czy jest szansa na C+ Extra i 360 w Play. Przy okazji spytam o głupotę z kanałami Polsatu z oznaczeniami 1 oraz 4, które oznaczają że kanał tylko dla klientów Playa.

4 minuty temu, shevchenko1987 napisał(a):

To chodzi o wygodę. Łatwiej jest nawigować po jednej wspólnej liście kanałów niż skakać po serwisach.

Zawsze wszystko lepiej mieć w jednym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

jakoś nie wierzę, że nie będzie w Play.

Też mi się wydaje, że na początku września będą. W Toya będą od 2 września, w Vectrze jeszcze nie ujawniono. Pewnie za jednym razem pojawią się oferty w Vectrze i w PLAY. Play jest jedną z większych sieci, więc niedodanie tych kanałów było by strzałem w kolano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wodnik - Cena canal + w play to 54 zł za 11 kanałów + abonament PLAYNOW
Cena canal + w platformie satelitarnej to 25 zł - 30 zł za 11 kanałów + Pakiet np. Entry za 10 zł , ewentualnie pakiet canal + filmy i seriale za 10 zł zamiast 29 zł w PLAY.

Dostęp oprócz dekodera sat także przez canal + online. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto im dal licencje na dzialalnosc w Polsce? Obsluga play to jest jakies dno

 

A założyłeś konto w SkyShowtime poprzez link?

tak dokonczylem rejestracje i skyshowtime dziala dobrze ale nie mam kanalow na play now

Ale na play now nie będzie ich Pan mieć, tylko na TV zwykłym, gdzie jest nasz dekoder

A na TV są?

nie mam na dekoderze

resetowalem i madal nie ma

Okej, a gdzie dokładnie była informacja o jakiś kanałach? Bo z tego co widzę to SkyShowtime nie ma żądnych kanałów i na naszej stronie też nie ma informacji o żadnych kanałach, jedynie dostęp do platformy SkyShowtime

ja pierdole

czy ja rozmawiam z klaunem?

Proszę o zachowanie kultury wypowiedzi na czacie. 🙂

do [beep]u jakiegos sie polaczylem?

https://www.play.pl/oferta/play-telewizja#sky

Nigdzie nie ma informacji o żądnych kanałach z SkyShowtime

SkyShowtime nie ma żądnych kanałów, jest tylko dostęp do platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, FazaFm napisał(a):

Wodnik - Cena canal + w play to 54 zł za 11 kanałów + abonament PLAYNOW
Cena canal + w platformie satelitarnej to 25 zł - 30 zł za 11 kanałów + Pakiet np. Entry za 10 zł , ewentualnie pakiet canal + filmy i seriale za 10 zł zamiast 29 zł w PLAY.

Dostęp oprócz dekodera sat także przez canal + online. 

54 zł to jest subskrypcja i porównujesz z umową w C+. W Play też jest C+ w umowie w niższej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, biguslogus napisał(a):

 

Nigdzie nie ma informacji o żądnych kanałach z SkyShowtime

SkyShowtime nie ma żądnych kanałów, jest tylko dostęp do platformy.

Powiedz mu, żeby sprawdził pakiety dodatkowe z telewizji MAX albo z Nowej Generacji. W NG kanały SkyShowtime są jako pierwsze w pakietach dodatkowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, biguslogus napisał(a):

SkyShowtime nie ma żądnych kanałów, jest tylko dostęp do platformy.

To samo miałem na infolinii , w sumie się nie dziwię przychodzą do pracy i nie wiedzą co wprowadził dział marketingu i jak to ma wyglądać. Skoro nawet z ceną się pomylili i dali aktywacje za 12,5 zł. 

Słabszą obsługę klienta spotkałem tylko w Vectra tam to jest dopiero dramat.  W play jak cos się reklamowało to zawsze dawali jakąś rekompensatę. Czasami co miesiąc miałem po 20-30 zł upustu na abonamencie bo coś źle naliczyli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...