Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od początku w TNG i MAX było 25 pkt. oraz 25 zł, natomiast jako usługa dodatkowa do telefonu lub internetu mobilnego też rano widziałem w aplikacji 12,50 zł, ale potem usunęli. Kto zdążył aktywować, to powinien mieć przynajmniej na miesiąc, a potem to nie wiadomo. Podejrzewam, że te 12,50 zł to może być cena na umowie długoterminowej w nowych ofertach, które są od dzisiaj, ale grzebali w uprawnieniach i rano było widoczne jako subskrypcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywowałem za 12,5 zł rano. Do tej pory nie uzyskałem dostępu na dekoderze ani w aplikacji do kanałów. 

Przyszedł link aktywacyjny do założenia konta VOD.

Coś robią nadal bo w pakietach opcja znika i sie pojawia. Jak się pojawiła to miałem ją aktywną jako pakiet ale kanałów nadal nie odbierałem. W dekoderze i na apple tv jest zakładka SkyShowtime ale u mnie jest pusta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@achilles09 takiego smsa dostales? 
 

 

Dziekujemy za aktywacje dostepu do SkyShowtime Standard Plus w Play. Oplate za usluge bedziemy co miesiac doliczac do Twojego rachunku. Kanaly SkyShowtime mozesz ogladac w Telewizji Play. Aby korzystac z serwisu SkyShowtime, zarejestruj sie tutaj: https://open.playapi.pl/sky……

@FazaFm a dokonczyles rejestracje na stronie skyshowtime? Musisz dokonczyc zeby usluga byla aktywna. 

Edytowane przez biguslogus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji to najdroższe kanały w Polsce. HBO ma 3 kanały ale w cenie 25 zł a C+ ok. 10 w cenie 55 zł. Tu wychodzi 12,50 zł/ m-c za kanał i wg zapowiedzi w jednych z nich mówiąc kolokwialnie będą lecieć starocia wielokrotnie pokazywane 

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Usługa kosztuje 25 zł, a ty się załapałeś na 12,50 zł przez ich błąd. Ciekawe czy będziesz miał tylko na miesiąc czy na stałe dopóki nie anulujesz.

😁😁 Zobaczymy sam jestem ciekaw czy będą próbować jakoś z tego wybrnąć póki co nie mam zamiaru rezygnować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko ofertę abonamentu telefonicznego Play od długiego czasu na czasie nieokreślonym i dziś w Play24 aktywowałem sobie kanały z dostępem do serwisu SkyShowtime i zgodnie z informacjami z aplikacji, jak i sms-a potwierdzającego ma być opłata 12,50 zł/m. Na infolinii Play dostałem potwierdzenie, że widoczna jest cena 12,50 zł/m aktywowanego pakietu.

 

Screenshot-1.jpg                                               Screenshot-2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...