Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Być może będzie tak jak w Polsat Box / Plus / Netia / Polsat Box Go z Disney+

 

Czy kanały trafiły już na satelitę aby mogły oferować je platformy cyfrowe CANAL+ oraz Polsat Box?

Z drugiej strony byłaby to konkurencja dla pakietów z CANAL+ (CANAL+ online), HBO (MAX), Disney+, NETFLIX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trafiły, i moim bezwartościowym zdaniem mogą tam trafić wyłącznie w dłuższej perspektywie. No chyba że C+ zrobi z nimi to samo co z np. TVP alfa czy kobieta, ale w to wątpię bo to oznacza kanały dostępne wyłącznie jako niegwarantowane, a chyba nie można stworzyć pakietu ze wszystkimi niegwarantowanymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, tomekjot napisał(a):

Mam dodatkowo Pakiet Start z możliwością kupna C+, HBO, Netflix i Onet, jaki sens wyłączać sprzedaż dla klientów z internetem stacjonarnym a wciskać tylko na mobilnym? 

Już nie ma. SkyShowtime jest w subskrypcji TNG za 25 pkt. i w MAX za 25 zł, a te 12,50 zł w innych usługach zniknęło, bo albo pomyłka albo dotyczy umowy długoterminowej i pojawi się w aplikacji w usługach dodatkowych dopiero po zawarciu umowy. Mam tak z Netflix Premium za 26 zł. Jest w aplikacji, ale nie mogę anulować, bo mam na rocznej umowie.

12 minut temu, Marek99 napisał(a):

W jakich pakietach, usługach można nabyć SkyShowtime i jej kanały telewizyjne za pośrednictwem Play, pewnie trzeba mieć podstawę do tego np. abonament komórkowy (czy na kartę), telewizję, internet, jest to gdzieś u nich estetycznie poumieszczane, jakaś podstrona?

Musisz wejść na stronę, bo są różne oferty SkyShowtime z subskrypcją i umową.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta bez zobowiązań:

Telewizja MAX opcja SkyShowtime kosztuje 25zł
Telewizja Nowej Generacji opcja SkyShowtime - 25 punktów, koszt 20pkt. to 25zł, dodatkowe 10pkt. to 20zł
Telewizja + Internet opcja SkyShowtime kosztuje 25zł

 

Chyba najlepiej się wychodzi mając pakiet SkyShowtime w abonamencie:
Telewizja MAX Premium (do 214 kanałów)
Telewizja Nowej Generacji (z 45. lub 90. punktami dodatkowymi mies. i do 100 kanałów)
Internet światłowód + Telewizja (600 mb/s, do 215 kanałów)

Nie wiem, ale pewnie Ci, którzy mają powyższe pakiety mają dostęp do tego serwisu oraz do tych dwóch nowych kanałów. Nie orientuje się jak to działa, bo w chwili obecnej jestem abonentem UPC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak już jest, że w abonamencie wychodzi taniej i najlepiej z internetem 😀 Oferta Internet 1 Gb/s + Telewizja MAX (227) + Amazon, Onet, Cinemax, Viaplay, Filmbox, Eleven, SkyShowtime, Canal+ i Polsat Sport Premium = 9 x 0 zł + 15 x 180 zł. Jak na tą porę roku to dobra oferta.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Tak już jest, że w abonamencie wychodzi taniej i najlepiej z internetem 😀 Oferta Internet 1 Gb/s + Telewizja MAX (227) + Amazon, Onet, Cinemax, Viaplay, Filmbox, Eleven, SkyShowtime, Canal+ i Polsat Sport Premium = 9 x 0 zł + 15 x 180 zł. Jak na tą porę roku to dobra oferta.

 

Przyznaję, że zaciekawiła mnie ta oferta. 

 

Dla mojej lokalizacji pokazuje następujący router: PLAY BOX NET router Wi-Fi/MESH | Play

 

To jakiś nowy sprzęt w ofercie? Ktoś ma? Jeśli tak to może się wypowiedzieć na jego temat ;)

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, shevchenko1987 napisał(a):

Przyznaję, że zaciekawiła mnie ta oferta. 

 

Dla mojej lokalizacji pokazuje następujący router: PLAY BOX NET router Wi-Fi/MESH | Play

 

To jakiś nowy sprzęt w ofercie? Ktoś ma? Jeśli tak to może się wypowiedzieć na jego temat ;)

Nowy, ale po dacie widać, że był już przed wakacjami. Natomiast widzę go pierwszy raz 😀

 

Stary:

router-b_itaportal-10824_info_d.png

Nowy:

mesh.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, ale widać nie widziałem tej ulotki 😀

11 minut temu, tomekjot napisał(a):

W propozycji mam Sky w dwóch pakietach: Max Premium - miesięcznie 65 zł lub Max Premium + Sport za 105 zł, w pakiecie obecnym nie mogę dokupić samego SKY 

Dlatego, że masz internet stacjonarny z darmowym pakietem Start, a SkyShowtime jest w TNG i MAX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Możliwe, ale widać nie widziałem tej ulotki 😀

 

Ja też chociaż dość często zaglądam na ich stronę i sprawdzam warunki dla swojego adresu gdzie do tej pory oferowany był Huawei Optixstar K562, a od dzisiaj to cudo ;) 

 

"Stary" PLAY BOX NET u mnie w ogóle nie był dostępny, gdyż nie ma u mnie infrastruktury macierzystej Play, a jest Światłowód Inwestycje oraz JMDI.

 

Dobrze by było gdyby ktoś zabrał głos czy to cokolwiek jest warte. Widziałem, że da się podpiąć swój router pod ich ONT tylko trzeba trochę pokombinować. 

 

Ciekawe kiedy w końcu przedstawią ofertę na LM (?).

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...