Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

W TNG pojawił się pakiet Kanały SkyShowtime z dostępem do SkyShowtime Standard Plus za 25 pkt. Pakiet jest też za 12,50 zł jako opcja dodatkowa do telefonu lub internetu mobilnego

Trochę dziwi ta ilość punktów w TNG za kanały w porównaniu do ceny przy zakupie jako opcja dodatkowa przy abonamencie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I już jest oficjalne info o pierwszym partnerstwie w Polsce SkyShowtime z Play

 

- Cieszymy się, że jesteśmy pierwszym operatorem w Polsce, który może zaoferować swoim abonentom łatwy dostęp do SkyShowtime i wprowadzić dwa nowe kanały premium do oferty. SkyShowtime wzbogaci także naszą Telewizję Nowej Generacji, która jest unikatowym rozwiązaniem na polskim rynku i pozwala użytkownikom nawet co miesiąc zmieniać platformy VOD oraz pakiety telewizyjne, z których korzystają w ramach abonamentu - dodaje Mikkel Noesgaard, CMO Play

 

Jestem abonent UPC (przejęte przez Play), gdzie mam full ofertę TV, ale coraz mniej oglądam telewizji (częściej sVOD) i coraz częściej zaglądam w stronę TNG w Play. I ta opcja byłaby spoko, bo wykupiłbym tylko pakiety kanałów które mnie interesują. Tylko nie widzę u nich oferty TNG z internetem stacjonarnym 🤔

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w aplikacji jest oferta- dwa kanały plus SkyShotime w planie Standard Plus za 12,50 zł m/c. Cenowo wychodzi tyle co mam od początku po rabatach - 50 % na zawsze.  W Play mam tylko internet stacjonarny plus jakiś pakiet telewizyjny na smart TV.

Edytowane przez tomekjot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, muza_tv napisał(a):

Jestem abonent UPC (przejęte przez Play), gdzie mam full ofertę TV, ale coraz mniej oglądam telewizji (częściej sVOD) i coraz częściej zaglądam w stronę TNG w Play. I ta opcja byłaby spoko, bo wykupiłbym tylko pakiety kanałów które mnie interesują. Tylko nie widzę u nich oferty TNG z internetem stacjonarnym 🤔

Oferta Internet + TNG jest na infolinii. Na stronie mają tylko Internet + MAX. Najlepiej czekać do listopada/grudnia na ofertę świąteczną.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W PlayNow nie widzę podglądu ramówki SkyShowtime. Jaki nr kanału na PlayBoxie?

Jeśli Play, to tylko lektor i brak napisów. Nie widzę sensu, aby włączać subskrypcję w Play. Do kiedy ta promocyjna cena obowiązuje?

Czy na tym kanale są reklamy? Kto jest ich brokerem reklamowym?

Czy na tym kanale są tytuły, których nie ma w serwisie vod?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, swordfish napisał(a):

Czy na tym kanale są reklamy? Kto jest ich brokerem reklamowym?

To są kanały premium, także nie sądzę żeby były reklamy zwłaszcza w pakiecie z dostępem do platformy bez reklam (subskrypcja standard plus)

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anita Kaźmierska
Ten odpowiedź został doceniony przez Anita Kaźmierska!

"Obserwacja posłuży do aktualizacji artykułu na satkurier.pl."

Bingo TV otrzymał(a) odznakę 'Pomocny' i 1 punktów.

pozycja 160-Sky SHO 1, pozycja 161-Sky SHO 2.

Na każdym internecie.

Dostępne również w MAX Premium bez dodatkowych opłat. Oba gwarantowane.

W zamian wywalili Canal+ z MAX PREMIUM

Za pakiet w TV MAX zapłacimy 25zł.

 

Dodali również nowe pakiety w TNG: 30, 45 i 90 pkt. Najdroższy za 105zł (dla klientów poza PLAY 125), pozostałe bez zmian

Kurdę, za dużo zmian. Dodali jeszcze ONET Premium, oraz nową ofertę+ TV+Światłowód za 9msc za 0zł, a pełny pakiet TV+Internet za 180zł.

Edytowane przez Bingo TV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dołączą 3 września, tak jak w TOYA. Jak nie dołączą wtedy, to dopiero w październiku albo wcale.

2 godziny temu, biguslogus napisał(a):

Włączylem kanaly skyshowtime za 12,50 w max premium.

Teraz w MAX Premium są w cenie 😁

Edytowane przez Bingo TV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Bingo TV napisał(a):

 

Dostępne również w MAX Premium bez dodatkowych opłat. Oba gwarantowane.

W zamian wywalili Canal+ z MAX PREMIUM

 

A to chyba od dzisiaj sa w abonamencie za darmo dla nowych klientow bo ja za showtime musialem zaplacic 12,50 ale za to mam  canal plus filmy i seriale bezplatne w abonamencie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo bylo z film boxami i w koncu po kilku miesiacach dodali pakiety do wykupienia wszystkim 

Coś robią bo mi nagle te dwa kanaly zniknely i nie mam nawet tej opcji w pakietach a mam max premium. Tak to jest jak sie studentow pierwszego roku zatrudnia

Edytowane przez biguslogus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...