Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.06.2024 o 21:25, szyzag123 napisał(a):

Jakie jest obecnie opóźnienie w Telewizji Play względem linearnej TV?

to zależy od długości buforu, ale jak teraz patrzę to u mnie na jedynce opóźnienie względem DVB-C wynosi 33 sekundy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Zastanawiam się nad światłowodem oraz tv now w Play. Mam więc pytanie do użytkowników tych usług. Mam Apple tv czy muszę brać więc od niech ten dekoder? Wystarczy mi że na Apple tv będę miał kanały typu NOWA tv, TVP HD, TV6, czy TVN7, Super Polsat. Czy pod pojęciem kanały mobilne na necie od Playa może być internet mobilny który mam z UPC? Telefon rozpoznaje sieć Play. Ostatnie pytanie to czy muszę brać tv now ze światłowodem czy można wziąć tylko tą tv bez dekodera?

Edytowane przez kriss444
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę oferty na Play Now TV bez dekodera. Część kanałów może być dostępnych tylko na Play Box i zewnętrzne urządzenia smart tv mogą ich nie widzieć. Tak może być np. z TVP HD czy z Eurosportem. 
Jeśli internet mobilny UPC chodzi na sieci Play jest szansa, że kanały "only Play" zadziałają, ale lepiej upewnić się przy zamawianiu.

Swoją drogą, jakie atrakcyjne treści oferują Nowa TV, TVP HD, TV 6, TVN7 i Super Polsat, jeśli chcesz za nie płacić? Rozumiem, jakby w Play Now można było jeszcze je nagrywać lub cofać i oglądać wszędzie na dowolnym urządzeniu po za domem i z dowolnej sieci. A tak, żeby mieć do nich dostęp stacjonarny na telewizorze w salonie w trybie live? Bo oczywiście wymienionych kanałów nie można nagrywać.
Czy w TVP HD są treści unikatowe "premium" poza nielicznymi wyjątkami, których nie ma w naziemnych kanałach TVP i w aplikacji TVP VOD bez płacenia subskrypcji?

 

Jak chcesz mieć telewizję internetową bez dekodera bierz jakiegoś WP Pilota, Gonet lub C+ Online. Wtedy odpadnie Tobie zamartwianie się, czy kanał zadziała na moim internecie czy nie. W tych usługach kanały chodzą na dowolnym urządzeniu i dowolnym internecie. Jeśli chcesz mieć pewność dostępu do rozrywki Polsatu, bierz Polsat Box Go Premium.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź 

Już tłumaczę po co mi te kanały. W salonie mam gniazdo DVB t oraz DVB-s. Tutaj nie ma problemu mam cały pakiet z Canal Plus oraz Polsat box na vu Duo 4k. Problem jest w pokoju u córki. Wiadomo młodzież nie chce żadnych dekoderów i innego badziewia. Mam tam zainstalowane aplikacje c+, Polsat box go, UPC go ale z racji tego że często tam przebywa żona chciałaby mieć też tam te kanały które wcześniej wymieniłem. Napisałem czy są te kanały w Apple tv (też posiadam) ale chyba android tv to też to samo? Nic jutro się wybiorę do salonu i popytam. Myślałem że tutaj ktoś ma taki pakiet i wie z doświadczenia jak to działa na Apple tv lub android tv?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie rozumiem. Jakie atrakcyjne treści znajduje żona na kanałach linearnych Nowa TV, TVP HD, TV6, TVN7 i Super Polsat, których nie ma w aplikacji C+ i w Polsat Box Go? Tym bardziej, jeśli już opłacasz subskrypcję Polsat Box Go, to tam powinna być cała rozrywka z kanałów Polsat w trybie vod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kriss444 napisał(a):

Witam 

Zastanawiam się nad światłowodem oraz tv now w Play. Mam więc pytanie do użytkowników tych usług. Mam Apple tv czy muszę brać więc od niech ten dekoder? Wystarczy mi że na Apple tv będę miał kanały typu NOWA tv, TVP HD, TV6, czy TVN7, Super Polsat. Czy pod pojęciem kanały mobilne na necie od Playa może być internet mobilny który mam z UPC? Telefon rozpoznaje sieć Play. Ostatnie pytanie to czy muszę brać tv now ze światłowodem czy można wziąć tylko tą tv bez dekodera?

Box I tak dostaniesz, ale nie musisz używać. Te kanały są na Apple TV. Na internecie mobilnym Play to akurat wszystko będzie działać i bez zużywania pakietu danych. TV możesz brać bez światłowodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dzięki za info. Muszę to sprawdzić bo ja oglądam tylko tv przeważnie piłka. Streaming praktycznie 0. Ogląda Columbo, twoja twarz ..., tzg, te wszystkie paradokumenty oraz TVP HD często leci 007 zgłoś się.

Wodnik Szuwarek dzięki wielkie właśnie o taką odpowiedź mi chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

007 to kryptonim Jamesa Bonda. U nas Borewicz ma sygnaturę 07 bez jednego zera. To akurat jest w TVP VOD/TVP GO. Emisja obecnie w TVP Seriale i w TVP Kultura.

Columbo w serwisach SkyShowtime i w Prime Video.

Paradokumenty od Polsatu i Twoje twarze są w Polsat Box Go.

Można spokojnie obejść się bez dostępu linearnego do wymienionych kanałów, gdy można bez czekania te same treści obejrzeć w serwisach vod w całości bez czekania na emisję w tv.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Negatywne komentarze są pisane przez opłaconych trolli, a wy się nabieracie i w sumie o to chodzi konkurencji, bo Play rośnie, a konkurencja maleje. Gdyby było źle to już dawno bym ich pogonił, bo wybór mam duży. TV ma najlepszą jakość i porównywalna jest tylko Vectra. Wszystkie kanały HD 50p i CBR 7 Mb/s. U konkurencji to można najwyżej pomarzyć o takim streamie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemy z internetem podobne jak wszędzie. Podczas pracy zdalnej w ciągu dnia mam przerwy w dostawie dosłownie na kilka sekund i zdarza się to bardzo rzadko - raz na miesiąc. Internet chodzi stabilnie. Po WiFi pokazuje mi deklarowaną prędkość z umowy. Mam tego czarnego walca Play.

Można narzekać na słaby upload. Do moich codziennych zastosowań idzie idealnie. Praca zdalna, więc non stop obrabiam pliki excel, wysyłam maile, mam spotkania online, a w tle czasami leci meczyk z kanału sportowego. Nic nie buforuje, po za wspomnianymi przerwami zdarzającymi się raz na 4 tygodnie i trwające kilka sekund.

Telewizja - jeśli ktoś nie potrzebuje do niej napisów, nagrywania i cofania oraz możliwości oglądania po za domem, będzie zadowolony. Dla mnie nie spełnia podstawowego wymogu - możliwości cofania i oglądania wszędzie, gdzie się da. Dlatego przejdę na Polsat Box Go Premium i C+ Online z pakietem Fun&News.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wodnik Szuwarek, nie twierdzę, że tak jest u wszystkich, ale nie bierze się to z niczego.

 

1) Internet: Forum MediaSwiat :: Zobacz temat - Play światłowód - czy to naprawdę taka padaka

 

2) Telewizja: Telewizja w sieci Play – PLAY NOW TV (Telewizja Nowej Generacji lub Max) | Facebook

 

Ogólnie oferta jest ciekawa tylko nie chciałbym porzucać stabilnej usługi na rzecz czegoś niewiadomego co cały czas boryka się z problemami. 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie swiatłowód Play jest ok ale nie TV. Plusy TV: jakość kanałów, Android TV, fajny wyglądający box i pilot, box z dobrymi parametrami, minusy: catchup tv najgorszy wśród operatorów, oprogramowanie boxa firmy Redge Technologies laguje przy 1GB symetrycznym łączu😮.

Edytowane przez RedisGood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, viaplayfan napisał(a):

Z internetem może być różnie. Niska prędkość minimalna też trochę jest niezbyt pozytywna.

U każdego operatora jest minimalna, zwykle dostępna i maksymalna. Łącze z permanentną prędkością maksymalną kosztuje kilka tys. zł miesięcznie.

1 godzinę temu, swordfish napisał(a):

Mam tego czarnego walca Play. Można narzekać na słaby upload.

Słaby upload jest w HFC i to pozostałość po UPC, bo w FTTH to mają nawet łącze symetryczne 1/1 Gb/s. Najsłabszym ogniwem są klienci UPC na starym okablowaniu i blokujący przejście na FTTH. Play będzie musiał im złożyć wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, shevchenko1987 napisał(a):

@Wodnik Szuwarek, nie twierdzę, że tak jest u wszystkich, ale nie bierze się to z niczego.

 

1) Internet: Forum MediaSwiat :: Zobacz temat - Play światłowód - czy to naprawdę taka padaka

 

2) Telewizja: Telewizja w sieci Play – PLAY NOW TV (Telewizja Nowej Generacji lub Max) | Facebook

 

Ogólnie oferta jest ciekawa tylko nie chciałbym porzucać stabilnej usługi na rzecz czegoś niewiadomego co cały czas boryka się z problemami. 

Część to ewidentne trolle bez argumentów, a część może być prawdziwa, bo jednak stara i wadliwa instalacja UPC nadal jest w użyciu i jeszcze wiele lat minie zanim całkowicie przejdą na FTTH. U mnie ma być FTTH w przyszłym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...