Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na kanałach sportowych powinien być ustawowy obowiązek udostępnienia catch-up. ;-) Bez catch-up stają się mało użyteczne dla kibicow sportowych. Viaplay sprzedawany przez Play pokazał wyraźnie jak ma to prawidłowo wyglądać. Piszę o możliwości cofania i oglądania powtórek, a nie o jakości.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież tu chodzi o test dekodera i oferty Play. Jak większość takich testów gościu opisuje krok po kroku co i jak. Nie widzę nic zabawnego w tym, że korzysta z takiego telewizora. Jakby był test jakości telewizji na nowym dekoderze i ktoś by testował na 40 calowym telewizorze to można byłoby się z tego śmiać.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, all999 napisał(a):

„Mój mały 40-calowy telewizor ma już swoje lata - kupiłem go w 2014 r. i dopiero ostatnio zacząłem rozważać jego wymianę na nowszy i większy model”

W tym momencie odpuściłem dalszą lekturę…

 

 

47 minut temu, lakiman napisał(a):

Niezła "zachęta" by zrezygnować z tradycyjnej telewizji na rzecz streamingu + test na 40 calowym telewizorze..i wszystko w temacie. ;-)

@all999 reklama czy test?  😀 

Co w tym dziwnego? Przeważnie kupuje się boxa do starego telewizora, a nie do nowego.

W nowych telewizorach jest aplikacja Play Now.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przechodząc ze starej oferty UPC jak autor testu na ofertę Play będę miał do wyboru tradycyjną telewizję dvb-c i odpowiednie do tego urządzenia czy do mojego 55 calowego telewizora będę musiał podpiąć ten nowy Box by oglądać kodowane kanały? 

To raczej już wolę IPTV od Orange niż zwykły stream naszpikowany licencjami bez PVR.

Pokomplikowali ofertę bo tu jakieś punkty, inne warunki umowy,a  zostając na starym UPC proponują warunki spoza ich strony internetowej itp..

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z Play Now. Oglądanie sportu w 25 fps jest niezbyt komfortowe. Jakość telewizji jest wyraźnie słabsza od tej satelity i dvb-c.

A kanałów 4K tyle co kot napłakał..  😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lakiman napisał(a):

Korzystam z Play Now. Oglądanie sportu w 25 fps jest niezbyt komfortowe. Jakość telewizji jest wyraźnie słabsza od tej satelity i dvb-c.

A kanałów 4K tyle co kot napłakał..  😉

Play now ze starszymi pakietami to chyba nie jest to samo co tv nowej generacji/ tv max? W UPC TV GO sporty na kanałach premium (np Polsat sport premium) lecą w 50fps wiec tu pewnie jest podobnie. Jak porównuje u siebie DVB-C ze streamem w UPC TV GO to nie widzę różnicy. Kanały premium mam tylko w streamingu nie w DVB-C
Co do samego boxa to jest bardzo spoko ale imho powinni zrobić jakąś miniaturkę dongla do podłączenia bezpośrednio w TV i zasilaną przez USB. Dekoder 4k od UPC ma taką możliwość.

Edytowane przez Michaelred
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Wy widzicie taką samą jakość w stramingu i DVB-C na kanałach  np TVP 1/2 HD, ja widzę różnicę a oglądam przez moduł.

Jeśli przejście że starej oferty UPC do tej "przyszłościowej" oferty Play ma jakościowo tak wyglądać-, to na razie razie podziękuję i poczekam na te lepsze czasy.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, lakiman napisał(a):

Może Wy widzicie taką samą jakość w stramingu i DVB-C na kanałach  np TVP 1/2 HD, ja widzę różnicę a oglądam przez moduł.

Jeśli przejście że starej oferty UPC do tej "przyszłościowej" oferty Play ma jakościowo tak wyglądać-, to na razie razie podziękuję i poczekam na te lepsze czasy.

Widać nie rozumiesz oferty TNG. Telewizja jest tutaj na siłę wciśnięta żeby dodatkowo zarobić. Dzisiaj pierwsze skrzypce gra internet światłowodowy i usługi VOD. Brakuje tylko tańszego pakietu bez telewizji, bo mnie ona kompletnie nie interesuje, ale takiego nie stworzą, bo mniej zarobią i spadnie im liczba abonentów telewizyjnych czym się lubią chwalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...