Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Farmazony piszesz. Na Play Box TV jest wszystko, a na Chromecast i Apple TV nie ma tych kanałów. 
U mnie na Flix TV Box są te kanały (internet Play musi być w większości), stara oferta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim!

 

Mam problem. Na moim PLAY BOX TV 4K (ten okrągły ) od piątku jest problem z dźwiękiem. Zazwyczaj wyraźnie było słychać nawet "czwórce - piątce", teraz muszę głośność w TV mieć nawet na "24", żeby coś usłyszeć.

 

Wcześniej problem też występował, że po włączeniu (tak raz na tydzień - 1.5) nie było dźwięku w ogóle, i musiałem wyłączyć box-a na 10 sekund z prądu i włączyć znowu, wtedy dźwięk wracał, teraz już to nie działa.

 

Dodam, że na innych moich urządzeniach (na przystawce Amazon Fire TV Stick i Xboxie Series S) dźwięk jest idealny i tak jak napisałem na początku można słuchać nawet "czwórce" i słychać wszystko.

 

Macie jakieś pomysły jak to rozwiązać? Dodam, że fabryczne ustawienia, a nawet zmiana formatu dźwięku na box-ie i TV nie pomogły. Marka TV to Samsung. Seria trochę starsza, bo 2014 rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, domban napisał(a):

Mam problem. Na moim PLAY BOX TV 4K (ten okrągły ) od piątku jest problem z dźwiękiem. Zazwyczaj wyraźnie było słychać nawet "czwórce - piątce", teraz muszę głośność w TV mieć nawet na "24", żeby coś usłyszeć.

 

Nie znalazłem odpowiedzi, ale dla tych co mają ten sam problem, po długim analizowaniu znalazłem rozwiązanie na słaby dźwięk:

1. Należy wcisnąć przycisk kolorowy przycisk mikrofonu na pilocie (Asystent Google)

2. Po uruchomieniu Asystenta Google powiedzieć komendę: "Google, podgłośnij na maksa" 

3. Po rozpoznaniu komendy uruchamia się pasek dźwięku (taki jak na telefonie/tablecie/TV z Androidem) i pogłaśnia się dźwięk w urządzeniu.

4. Dźwięk wraca do normy 😀.

 

Jak komuś się przyda na przyszłość, to polecam 😃.

 

Edytowane przez domban
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błędów w sofcie jest więcej, zamrażanie przy wybudzaniu, półobrazy, wygaszacz włącza się kiedy chce.
Ten okrągły to Arris? Arris ma swoje niedoróbki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie już 1 lutego zostały dodane kanały TVP w HD.Aktualnie jedynie brak TVP Seriale HD,TVP HD, a z regionalnych jest dostępne tylko TVP 3 Warszawa HD.Co ciekawe dziś kilka kanałów TVP w ofercie UPC podnieśli do HD w tym TVP Seriale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, wizjaplus napisał(a):

Wciąż brak oficjalnej informacji co do dołączenia kanałów TVP do Play (aktualnie brak jedynie TVP HD).

Brakuje TVP HD i TVP Seriale, a oficjalnie brakuje też TVP1, TVP2 i TVP3 (gdy logo będzie na stronie to będą oficjalnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kisiel95 napisał(a):

TVP 1, TVP 2, TVP 3 było zawsze w ramach must carry/must offer.

No ale nie od TVP tylko z innego źródła-dopóki na stronie oraz w ulotce nie będzie logo TVP 1, 2, 3, bo wtedy dopiero można powiedzieć że są oficjalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...