Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dają. Oferta z darmowymi miesiącami jest dla nowych klientów. Oczywiście możesz się migrować do play ale na dużo gorszych warunkach. Ja zrobiłem taki myk że wziąłem drugą umowę na kolegi adres i mam rok za darmo bo kolega nie miał upc ani Playa a był w zasięgu. Technik jedzie po instalacji zawijasz modem i dekoder i do siebie do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie z kolei od wczoraj ciągłe rozłączanie się netu na jednym Boxie po Wi Fi - obok w pokoju stoi Router.Na drugim Boxie w pokoju dalej takich problemów nie ma.Podłączyłem więc bezpośrednio kablem i jest ok,ale nie o to tu chodzi...Zauważyłem też że po dłuższym użytkowaniu Boxa  nawet po wyłączeniu pilotem np.rano robią się czasem zwiechy w obrazie,i trzeba restartować żeby działało ok.Jeszcze wcześniej po przejściu na Play z UPC ( z UPC został sam net i router -taki sam tyle że wymieniony Connect Box)przy podłączeniu kablem do dwóch Boxów do wejścia DVB-C często całkowicie net mi zrywało. Chyba więc za rok pożegnam się z tymi ich wynalazkami,jeśli nie dadzą jakiegoś naprawdę porządnego sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam posty i coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że dobrze, iż nie  zdecydowałem się na Play tylko na Orange. Praktycznie żadnych problemów na IPTV u Pomarańczowych. Dekoder ( IWU 200)lepiej sprawuje się nawet od Ultraboxa..

Edytowane przez white snake
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brand operatora zawsze działa na niekorzyść na każdym urządzeniu. Jeszcze jak były kiedyś zwykłe telefony, to właśnie Orange je najbardziej spowalniało. Trzeba oglądać na boxach z czystym softem, bo na nich Play Now działa dobrze, a jak się operator bierze za nakładkę, to z góry wiadomo jak to się kończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, biguslogus napisał(a):
Pojawiły sie w koncu AXN spin, tvp hd, tvp seriale. Nie wiem czy romance tv było wczesniej bo chyba dali za dizi tv
Ale zeby bylo smieszniej sa tylko na apple tv

na play box tv też są poza TVP HD z jakiegoś powodu (u mnie przynajmniej).
 

dobra jednak mam na pozycji 139
 

Edytowane przez Kiler
Proszę wyłączyć w Tapatalk opcję wyświetlenia modelu telefonu, z którego została wysłana wiadomość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TNG też podnieśli o 10 zł, ale jednocześnie dodali do pakietu podstawowego Viaplay Medium, czyli wrócili chyba do tego co było pół roku temu.

Dodali też 5 pkt. więcej do pakietu.

Pakiet C+ online jest teraz za 50 pkt. Dobrze, że mam za 35 pkt.

Namieszali trochę w pakietach dodatkowych. Zrobili pakiet TVP.

Dodali też C+ Filmy i seriale za 25 pkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Kaon .A różnią się czymś te modele?Bo chyba identycznie wyglądają.

Odnoszę też wrażenie że nawet na aplikacji UPC lepiej chodziła TV i szybciej przełączały się programy.Zanim ten Box całkiem się odpali po restarcie,to też trochę czasu to zajmuje.

Edytowane przez piter7790
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić. Orange ze swoim IPTV oferuje dużo lepszy dostpe pod względem stabilności i jakości obrazu niż Netia czy Play. Jednak IPTV jest lepszy od Stremingu. Może jak poprawia stabilność usługi to będzie to dobra usługa. Ale teraz jest słabo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Net24 napisał(a):

Co tu dużo mówić. Orange ze swoim IPTV oferuje dużo lepszy dostpe pod względem stabilności i jakości obrazu niż Netia czy Play. Jednak IPTV jest lepszy od Stremingu. Może jak poprawia stabilność usługi to będzie to dobra usługa. Ale teraz jest słabo. 

Nieprawda. Zajrzyj do tematu z parametrami. Play i Vectra mają najlepszą jakość. Poza tym, IPTV to też streaming tylko w wydzielonej części sieci.

Play w przeciwieństwie do Orange ma aplikację na smart TV, więc nie trzeba oglądać telewizji na ich bublach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...