Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.09.2023 o 07:51, piter7790 napisał(a):

Ja posiadam dwa takie Boxy Play bo jeden jako multiroom - wcześniej miałem 4K Boxa od UPC.Niezaleznie jaki ma się odbiornik tv i tak żeby oglądać wszystkie kanały trzeba posiadać tego boxa,bo np.Eleven Sport 4K brak w samej aplikacji noi niektóre też kanały można oglądać tylko przez net UPC. Co do jakości obrazu wydaje mi się nieco lepsza niż w 4K Box,ale przełączanie kanałów wolniejsze,noi też minus taki że gdy brak netu to się zostaje całkiem bez odbioru TV.Jest też możliwość wyszukania kilkunastu kanałów darmowych poprzez kabel ,bo box posiada głowicę DVB-C ,tyle że zauważyłem gdy mam takie połączenie z dwoma boxami zrywa mi się dość często net.

Masz do tego boxa podłączoną antenę z kanałami telewizji naziemnej?

Dostęp do tych kanałów po podłączeniu anteny jest na ekranie startowym z ikonkami kanałów czy trzeba wchodzić przez dodatkową aplikację jak w starym boxie?

Po testach faktycznie widać różnicę na korzyść wobec Apollo 4K od UPC?

Wszystkie sportowe działają w 50 fps?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.09.2023 o 11:31, swordfish napisał(a):

Proszę o potwierdzenie, czy nowy box zapisuje naziemne kanały lokalne na głównej liście (TVP 3 wersja inna niż Warszawa, prywatne kanały lokalne itd.)? Bo raczej zapisania kanałów czeskich i niemieckich naziemnych nie możemy oczekiwać?

Podpinam się pod pytanie - niedługo kończy mi się umowa z C+ i się zastanawiam, czy przedłużyć, czy przejść do konkurencji - gdy podpisywałem umowę z C+ to podstawowym plusem dekodera C+ było to, że miałem zapisane wszystkie kanały z NTC po wyszukiwaniu - wtedy jeszcze nie było połączenia Play z UPC - a czytałem, że wtedy były spore z tym problemy na dekoderze od Play - i nie wiem, czy coś się zmieniło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.09.2023 o 09:37, lakiman napisał(a):

Masz do tego boxa podłączoną antenę z kanałami telewizji naziemnej?

Dostęp do tych kanałów po podłączeniu anteny jest na ekranie startowym z ikonkami kanałów czy trzeba wchodzić przez dodatkową aplikację jak w starym boxie?

Po testach faktycznie widać różnicę na korzyść wobec Apollo 4K od UPC?

Wszystkie sportowe działają w 50 fps?

Posiadam także tv naziemną ale nie korzystam z niej na tym boxie bo dużo kanałów się na nim nie pojawia - przez pewnie jakieś blokady .Kanały są dostępne na ekranie startowym za kanałami dostępnymi w ofercie Play,zresztą  w starym boxie też tak jest , tyle żeby oglądać inne trzeba się bawić właśnie w jakąś aplikację która  na nowym boxie coś nie działa. Tak różnica w jakości obrazu  choć niewielka według mnie na korzyść boxa od Play na większości kanałów - jakby ostrzejszy jest.Co do 50 fps jeszcze nie sprawdzałem,ale nie narzekam na jakość  kanałów sportowych.

Edytowane przez piter7790
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.09.2023 o 17:34, Delta21 napisał(a):

Apka play now:

pakiet podstawowy

codec zavc

576p średnio 2,5 Mb/s

1080p średnio 7 Mb/s, Polsat, TV4 mają tylko średnio 5,13 Mb/s

 

Apka UPC TV go

codec qavc

576p - średnio 2,82-2,83 Mb/s

1080p - średnio 7,44-7,45 Mb/s

A jeśli chodzi o natywną jakość TVP, TVN czy Polsatu i kanałów zagranicznych  jak to wygląda jeśli chodzi o wartości bitrate, dużo kanały tracą na jakości przez transmisje w streamingu?

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WM wymienia jakich kanałów nie można cofnąć w Play. Lista jest długa.

Nie można w Play cofać stacji: TVP1, TVP2, TVN, TVN7, Polsat, TV4, TV Puls, TVP Warszawa, TTV, Metro, Puls 2, TV6, Fokus TV, Nowa TV, Super Polsat, Zoom TV, Antena HD, TVN24, Discovery, Ale Kino+, Warner TV, TVN Fabuła, Stopklatka, AXN, AXN Black, AXN White, Polsat 2, Polsat Film, Polsat Seriale, TeenNick, Dizi, Canal+ Premium, Canal+ 1, Canal+ Film, Canal+ Seriale, Canal+ Family, Canal+ Dokument, Canal+ Canal+ Now, TVN24 Bis, Polsat News, Polsat News 2, Wydarzenia 24, TVP Info, TV Republika, TVS, TVC, Polonia 1, Tele 5, Polsat Rodzina, TVN Style, HGTV, Polsat Cafe, TLC, Discovery Life, BBC Lifestyle, Food Network, MTV, Red Carpet TV, Studiomed TV, Home TV, Active Family, TVN Turbo, Polsat Play, Discovery Science, DTX, Animal Planet, Discovery Historia, Travel Channel, Polsat Doku, ID, TVP Nauka, Eurosport 1, Eurosport 2, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, TVP Sport, Polsat Games, Canal+_ Sport, Canal+ Sport 2, Canal+ Sport 3, Canal+ Sport 4, Cartoonito, Baby TV, Cartoon Network, Alfa TVP, Nick Music, 4fun Kids, Junior Music, Eska TV, Eska TV Extra, Polsat Music, 4fun Dance, 4fun TV, MTV Live HD, Club mTV, MTV Hits, Clubbing TV, Music Box Polska, Mixtape, Power TV, Nuta TV, Eska Rock TV, Kino Polska Muzyka, Stars TV, MTV 00s, MTV 90s, Nuta Gold, Disco Polo Music, Polo TV, Vox Music TV.


https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/catch-up-tv-dekoder-pvr-lista-kanaly-canal-polsat-box-go-tvp-go-player-upc-play-vectra-orange-platformy-cyfrowe-sieci-kablowe-tvn-polsat-jak-cofnac-kanal

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wykupisz jako dodatkową opcję C+ do telewizji Play, to masz kanały C+ na liście Play i w aplikacji C+ Online. Na liście Play możesz oglądać paczkę C+ tylko na żywo. 

Co do kanałów w HBO Max, zjedź na sam dół w aplikacji. Powinneś mieć na samym końcu "teraz w HBO". Mam tam dostęp do 3 kanałów HBO. Z tego i tak nie korzystam, bo nie da się cofnąć od początku i nie ma dostępnych napisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, biguslogus napisał(a):

Jezeli wziales ten pakiet za 50 pln (30 dla klientow play) dostaniesz starszy dekoder. Wyższe plany sa z najnowszym boxem

Mam pakiet tv max z hbo za 85 zl

1 godzinę temu, kisiel95 napisał(a):

Zobacz co w umowie masz napisane, ale powinieneś mieć ten nowszy dekoder w umowie, jak się pomylili to idź do punktu powiedz o tej niezgodności.

W umowie mam wymieniony właśnie ten dekoder, który dostałem:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacisz za abonament 50 zł, wynajem boxa 5 zł, kanały HBO 25 zł i HBO Max 5 zł. Po co ci kanały HBO za 25 zł? One są za darmo w HBO Max. Zresztą i tak są niepotrzebne. Gdybyś zawarł umowę online lub telefonicznie, to miałbyś 14 dni na odstąpienie od umowy.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...