Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie są nawet kanały C+ na boxie nie brandowanym Play'em w aplikacji. Na początku oferty bywało z tym różnie.

 

W dniu 22.06.2022 o 19:09, jan.kijowski napisał:

Jak pisałem trochę wyżej - po rozmowie z konsultantem Play, który mnie poinformował, że V.3 już jest oferowana, própowałem zamówić online. Niestety tu https://www.play.pl/oferta/play-telewizja/ dalej jest oferowana, przy próbie zamawiania, stara V.2.

Nie można zamówić na razie online.
EDIT: Ja dzisiaj 😃

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, all999 napisał:


Przecież to jest celowy zabieg. To dla mnie oczywiste.

Możesz jaśniej, ja w tym widzę mankament.

 

4 godziny temu, Pawop napisał:

Jakim to trzeba być part.aczem, żeby nie potrafić zrobić softu, który by włączał HDR kiedy potrzeba.

Dlatego Box wylądował u rodziców a wybrałem między innymi dlatego Apple TV 4K.

Na telewizor bez HDR  każdemu mogę polecić tą przystawkę od Playa.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Nolan@ Na boxie kanały działają. Na otrzymany link od Playa /rejestracja C+ on line/założyłem na drugie konto mailowe.Na koncie ptaszek ,że przyjęte.ale początkowo na kafelkach w dalszym czasie kłódka .Więc wyłączyłem z włączeniem /tak jak reset / i załapało.Mam dostępne na wszystkim/box,smartfon,komp czy z apki na TV.

Edytowane przez Marek
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadła dziś aktualizacja androida 10 do 10.1.58 i  poprawek na BOX 3 z data 5.3.22.

 

EDIT:

 

też tak macie czasem że gdy wracacie "domkiem" na pilocie do ekranu gł. to czasem pokazuje PLAY NOW  "czekam na połączenie z internetem" przez 2-3 sekundy

 

łącze sztywne jakby co

Edytowane przez Nolan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wrażenia po jednym dniu z Play NOW Box v3.

Na temat HDR i formatów dźwiękowych się nie wypowiadam, ponieważ box jest podłączony pod stary telewizor beż żadnego dodatkowego sprzętu audio. Box dostałem po ostatnie aktualizacji więc nie wiem jak było wcześniej.

Na minus - tylko USB 2.0.

Bez zmian: w HDTV w dalszym ciągu ustawiony region Rosja co uniemożliwia  prawidłowe zeskanowanie MUX 8,

zablokowane dodanie DNS adguard.

Na plus: szybszy, bez problemu beż żadnych zabiegów zapytał i zmienił domyślny launcher na ATV, w button mapper mogę zamapować przyciski netflix, youtube itd, na v2 apka nie widziała tych przycisków, więc bez problemu mogę ustawić pod HBO Go apkę HBO MAX, a pod Youtube Smart Next Tube. Poprawnie działa TV w launcherze Playa, o dziwo łapie nawet metro. Live channels też działa ale tu jednak jakieś problemy z głosem czasem są.

Generalnie dla mnie zmiana na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie HDR jedt najbardziej istotny.

Gdy HDR nie był wyłączony na telewizorze 4K/HDR kolory były blade i nienaturalne.

A tu ktoś napisał, że teraz nawet zewnętrzną apką nie idzie teraz tego wyłączyć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pawop napisał:


Dalej uważam, że to partactwo ze strony Play

Zgadzam się z Tobą.

4 godziny temu, all999 napisał:


Obraz jest jaśniejszy, bardziej dynamiczny. Dla większości odbiorców wygląda lepiej niż w SDR.

Obraz był bardziej dynamiczny i kolory bardziej nasycone po wyłączeniu HDR .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Pawop napisał:
po włączeniu HDR na materiałach SDR nie da się tego oglądać, tak wali po oczach.

 

 

 

10 godzin temu, lakiman napisał:
Obraz był bardziej dynamiczny i kolory bardziej nasycone po wyłączeniu HDR .

 




To może inaczej, bo widzę, że sami puryści z oledami (to nic złego :) ). Jest to zabieg celowy, zmiana wprowadzona w nakładce Play, przez programistów Play. I tak, na 95% TV w Polsce taki wymuszony HDR będzie wyglądał lepiej. Dla tych 95% użytkowników, nie dla Was dwóch i nie dla mnie. Zabieg celowy [beep]y z Play :)

 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN24 i BIS są z oficjalnego dosyłu. Podobnie Polsat i TV4 w SD, na nie też jest umowa i tak pewnie zostaną. To te same marne przekazy co w Polsat Box GO.

TVN, TVP1, 2, 3 na zasadzie must carry, brane z naziemnej.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś ma pewne źródło które kanały idą światłem ?

wiadomo że te niszowe typu tele5 hd itp,  to tak bo nie ma ich w przekazie sat,  jednak chodzi mi o pozostałe np Eleven lub choćby tvp1.

Ewentualnie czy jest narzędzie do podglądu bitrate kanałów w PlayNow ?

Edytowane przez Nolan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...