Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lakiman

No, ja bym jeszcze w tej cenie powalczył o Viaplay.. -_-

Jutro składam wypowiedzenie 😉

A na poważnie. Obecnie płacę 10 zł za Play Now tv z boxem.

Umowa do maja. Co teraz ciekawego proponują?

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
Godzinę temu, tyrla napisał:

Pakiet podstawowy + Viaplay + C+ przez pół roku za darmo za 25 zł.

Viaplay już mam w UPC i umowę mam z Canal+..w tym aplikacja jest za free.

Chyba już tylko Mtv 80's wyróżnia ofertę Play.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, wojtmen napisał:

Często koszty takich usług ukryte są w abonamentach. 

Ale ofertę telefoniczna nie brałem razem z PlayNow TV box.

Może poprostu zależało im by nie ubywało abonentów. Dlatego po wypowiedzeniu umowy, dostałem i formacje że skontaktuje się ze mną ktoś z "utrzymania" by przekonać mnie bym wycofał wypowiedzenie i został na nowych warunkach

 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niżej masz cenę za wszystko przed rabatami

Więc sprawa wygląda tak: abinament+ telefon+ Viaplay+ pakiet podstawowy+pakiet news+ pakiet kids+ pakiet extra+pakiet sport+ HBO+ hbo max na dwa lata łącznie za 120 złoty. 

A i do tego Play360 na cały okres umowy

Edytowane przez TvFanR-sko
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Play Box 2 odzyskał " drugie życie" zainstalowałem go u rodziców, a trzeba przyznać na 12 letnim Sony 32 calowym telewizorze full HD jakość obrazu jest bardzo dobra.😁

Netflixy i UPC TV GO i inne Viaplay śmigają aż miło 😉

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem umowę na boxa - podstawowy + sport + Viaplay za 30 pln. Dostałem link do zarejetrowania konta Viaplay i po podaniu maila, niezarejestrowanego w Viaplay, dostaję takie info:


„Twój numer klienta został już wykorzystany do rejestracji za pośrednictwem konta Viaplay. Sprawdź, czy Twój numer klienta nie został zarejestrowany wcześniej z wykorzystaniem innego adresu e-mail. W przypadku dalszych problemów z rejestracją skontaktuj się z nami, pisząc na adres support@viaplay.pl.”


Miałem chyba kiedyś jakiś link od Play, który sprezentowałem znajomemu. Miał ktoś z Was podobną sytuację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciąg dalszy mojej sprawy
Doliczyli mi opłatę za niepełny okres rozliczeniowy (ok. 30 zł) mimo, że dzień po wciśnięciu mi pakietu zleciłem jego wyłączenie. Teraz było wyjaśniane u konsultanta, zapewnia mnie, że sprawa zostanie rozwiązana pozytywnie, ale czy tak będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Play niestety działa w takich sprawach bardzo opieszale. Mi też źle włączyli Viaplay i naliczyło mi tylko 1 miesiąc darmowy. Pisałem, prosiłem i zapewniali, że już zaraz, już, już dadzą odpowiedź. Wreszcie wyłączyłem pakiet, a po 2 miesiącach łaskawie przysłali korektę faktury. Gdyby nie dobra oferta na telefon na czas nieokreślony to bym ich dawno pożegnał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...