Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale w dalszym ciągu nie dopracowana. Do głównej listy kanałów nie dodaje wszystkich kanałów z DVB-T, powinna być możliwość ułożenia własnej listy, a możliwość odbioru wszystkich kanałów z DVB-T wiąże się z odpaleniem kolejnej aplikacji, których z pomocą tego sprzętu nie można dowolnie skonfigurować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że Play postanowił pogorszyć ofertę i cena wzrosła o 10 zł  , ciekawe czy podwyżka przeniesie się na jakoś usługi i w związku z podwyżką będą częściej dodawać nowe kanały ,niemniej oferta już nie jest taka atrakcyjna w nowych cenach .

 

https://www.play.pl/oferta/play-telewizja/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużając dotychczasową ofertę bez wypowiedzenia , mogę zachować kwotę 10 zł za pakiet podstawowy.

Posiadając tylko usługę Play Now BOX.

Na razie puki co  odpowiada, bo wraz  z pakietem Sport ( w tym Eleven 4K) i Prime Video  jest kwota 50 zł.

Za nagrywarkę pewnie doliczą ok 2 zł od czerwca.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczekiwać możesz zawsze. Nowy właściciel chce więcej kasy i powoli urealnia ceny. Nie sądzę, aby pojawiły się ciekawe i atrakcyjne kanały w ofercie. Discovery i Polsat nie udostępnią tanio swoich stacji. Każdy pilnuje swojego ogródka i chce, aby korzystać z ich aplikacji vod.

 

Zdrożały oferty na sam internet stacjonarny. Nie ma już najtańszego pakietu 35 zł za 150mbs. Ale za to pojawiła się oferta na internet 150 mbs + pakiet podstawowy tv za 30 zł. Chyba wcześniej ten pakiet był za 45 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeskanowałem DVB-T przy użyciu "Live Channels" i o dziwo Play Box 1 wyszukał kanały w DVB-T 2 !!!

W normalnym trybie wyszukiwania nie widzi sygnału MUX-5 w którym testuje TVP 🤔

Już nie wiem czy go wymieniać na nowszy model, miałem to zrobić głównie dla możliwości odbioru naziemnej po zmianach za rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie powinien wyszukać w normalnym tryb DVB-T?

Na pewno będą skargi klientów: " bo ja tego sportowego 4K nie widzę".

@maks27 co Ciebie powstrzymuje od wymiany?

Dostaniesz lepszy sprzęt za Free.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym wzmocnić sygnał audio do słuchawek bezprzewodowych? Działają mi słuchawki bezprzewodowo po połączeniu z Play Boxem, ale dźwięk wydaje mi się za cichy. Muszę dawać głośność do połowy na suwaku w słuchawkach. Dźwięk jest "ubogi", mało przestrzenny. Po podłączeniu słuchawek bezpośrednio przez USB nadal jest bieda. 

Przy połączeniu słuchawek do laptopa przez USB dźwięk staje się bogatszy, klarowniejszy, ma więcej przestrzeni. Czy może aplikacja Dolby Atmos na laptopie tyle dodaje od siebie? Czy jest jakaś aplikacja audio na Android TV, która mogłaby coś poprawić?

Sprawdzałem na Netflixie. Na laptopie mam dodatkowo wybór dźwięku 2.0 i 5.1 w Netflixie. Na Play Boxie są do wyboru tylko wersje językowe, nie ma nigdzie dopisu 2.0, 5.1 i Dolby Atmos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można prosić o przypomnienie jak wyszukać kanały dvb-t z mux-8 kiedyś chyba ktoś pisał że trzeba region na Rosję zmienić ale jakoś nie mogę tego znaleźć .2 pytanie czy na dvb-t też wam czasem zanika głos i trzeba po przełączać kanały żeby wrócił. 3 jak dodać te kanały dvb-t2 np. tvp dokument do głównej listy bo po wyszukaniu ich nie ma są tylko w apce livechanel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zanika głos na kanałach naziemnych. Najczęściej na TVP Kobieta HD i TVP Kultura HD (jedyne kanały, które dopisały mi się do listy głównej z MUX-5). Na liście głównej brakuje mi mojej regionalnej wersji TVP3 i Metro. I oczywiście brak zagranicznych nadawców (w moim przypadku brak czeskiej telewizji naziemnej, która mam w Live Channel) i MUXa lokalnego.

I jeszcze ustawienia ścieżki dźwiękowej z Live Channel przechodzą do ustawień na liście głównej. Wybiorę ścieżką oryginalną na TVP1 i taką będę miał w TVP1 na liście głównej na kanale 201 w naziemnych. W aplikacji głównej brak oczywiście możliwości sterowania dźwiękiem i napisami, wszystko to mam w Live Channel. Na Live Channel nie zapisuje mi się Polsat News z MUX-4.

Obecnie musiała być jakaś aktualizacja w aplikacji Play Now. Nie chce mi się otworzyć na smartfonie i w przeglądarkach na laptopie (Edge, Firefox). Czy działa Wam w przeglądarce Play Now?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...