Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, lakiman napisał:

Za 25 zł  ( podstawowe i Eleven niby 4K) nie ma co wybrzydzać. Byłem ciekawy jak sprawa wygląda z MTV (nie oglądam tego kanału.)  -_-

Jest co wybrzydzać. Nie wiadomo, czy będzie możliwość zapisania TVP 4K w głównej aplikacji telewizyjnej w odbiorze naziemnym. A jak już będzie można, to w dalszym ciągu ścieżki dźwiękowe do wyboru pozostaną zablokowane. Przy Euro 2020 akurat zmiana ścieżek może się przydać. Ma być do wyboru komentarz w j. polskim, w j. angielskim i sam dźwięk ze stadionu bez komentarza. Mecze pewnie pojawią się także na TVP 1 i TVP 2. W internetowym przekazie pewnie nadal utrzymają 1 ścieżkę dźwiękową 2.0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Teraz to jest czym się interesować, racja.

TVP 4K :-) , a  TVP 1 i 2 w DVB- T2 lepiej wyglądają niż wersje satelitarne czy kablowe i obecna w aplikacji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Super,dostępny będzie od pakietu podstawowego?

Ciekawe , czy Play dogada się w sprawie kanału TVP 4K.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tyrla napisał:

Na kanale 238 pojawił się kanał Antena TV, który na tę chwilę jeszcze nie działa :D

U mnie nic nie wyszukuje na kanale 238 ale skoro był dostępny przez chwilę to zapewne wkrótce dodadzą ,przy okazji mogliby dodać inne kanały z grupy MWE jak np Adventure HD ,podobno Pan Winnicki już dawno zgłaszał się do Play a Play uparcie nie chce dodać jego kanałów ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
24 minuty temu, dominik920 napisał:

U mnie nic nie wyszukuje na kanale 238 ale skoro był dostępny przez chwilę to zapewne wkrótce dodadzą ,przy okazji mogliby dodać inne kanały z grupy MWE jak np Adventure HD ,podobno Pan Winnicki już dawno zgłaszał się do Play a Play uparcie nie chce dodać jego kanałów ....

@PowerTV może jednak spróbujcie się dogadać  z Play. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości sprawdziłem czy są jakieś kanały około 238 zajęte i chyba od kanału  201 do 238 jest to numeracja na kanały naziemne i są tam wszystkie stacje regionalne i te które są dostępne naziemnie i ciężko powiedzieć czy Antena TV zostanie dodana do listy kanałów nadawanych przez internet czy też pozostała dodana do numeracji kanałów naziemnych .

Edytowane przez dominik920
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
53 minuty temu, swordfish napisał:

Nie obrażę się na wrzucenie Biznes24. Reszta rzeczywiście jest szrotem.

Może być Biznes24 , oby oferta się rozwijała.

Co prawda , wyszukuje Antenę przez DVB-2 , ale zawsze lepiej mieć dostęp do kanału bez kabla antenowego.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, dominik920 napisał:

Z ciekawości sprawdziłem czy są jakieś kanały około 238 zajęte i chyba od kanału  200 do 238 jest to numeracja na kanały naziemne i są tam wszystkie stacje regionalne i te które są dostępne naziemnie i ciężko powiedzieć czy Antena TV zostanie dodana do listy kanałów nadawanych przez internet czy też pozostała dodana do numeracji kanałów naziemnych .

U mnie jest to samo od 200 do238

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że dodali "Radio Nowy Świat",szkoda tylko że od dłuższego czasu nie pojawiają się żadne nowe kanały TV ,radia są dostępne bezpłatnie przez internet i są miłym dodatkiem w Play Now TV jednak mogliby pomyśleć o nowych kanałach i oby kolejną dodaną stacją nie było kolejne radio tylko coś innego ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lakiman napisał:

Jak oceniacie szanse , na pojawienie się TVP 4K w Play, bez konieczności podpinania anteny  ?

Ja się zastanawiam, czy ten dekoder ma możliwość odbioru kanału 4K z naziemnej. Nie przypominam, abym odebrał na nim Nasa TV 4K z Czech, kiedy jeszcze nadawali.

 

A jak nie, to jeszcze zostaje aplikacja TVP VOD, z tym, że zanim odpali się stream obowiązkowo musi przelecieć 5 minut reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...