Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Brakuje też kolekcji National Geographic 4K w Android Tv.

 

W dniu 15.01.2021 o 15:44, tyrla napisał:

Może będzie dodatkowo płatne emoji846.png Pakiet Sport 15 zł, Eleven 4K 5-10 zł. Tylko że mogliby dodać jeszcze jakieś kanały sportowe, bo na razie cisza.

Za sam Eleven 4K w smart tv można zapłacić co najwyzej 15 zł, w takim przypadku zrezygnuję z pakietu Sport.

Dopłacać do 15 zł ( pozostałe sportowe są dość słabej jakości)  za taki dostęp do Eleven 4K nawet za 5 zł, to moim zdaniem za dużo.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aplikacja Play Now na Tizenie posiada zdublowany Eleven Sports 1 4K.
Na jednym kanale można cofać i nagrywać , drugi nie ma tej funkcjonalności.
 
20210130-093418.jpg
 
20210130-093552.jpg
 
20210130-093537.jpg
 
20210130-093516.jpg
A widzisz, a jak sprawdzałem na WebOS, to nie miałem możliwości cofania. Może mam też ten drugi? Sprawdzę wieczorem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, all999 napisał:

A widzisz, a jak sprawdzałem na WebOS, to nie miałem możliwości cofania. Może mam też ten drugi? Sprawdzę wieczorem.

U mnie możliwość cofania byla od początku jak pojawil sie Eleven Sports 1 4K na Tizenie. Od kilku dni jest ten bez możliwości cofania i nagrywania. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.01.2021 o 20:30, Wodzu napisał:

U mojego kuzyna na telewizorze LG w aplikacji na WEBOS pojawil sie kanał Eleven w 4K . A więc pozostaje jeszcze na android tv

Wiadomo już coś na temat dostępności kanału na android tv, w aplikacji Play Now?

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można wyłączyć w TV Boxie lub w samym TV jakąś opcje aby przy oglądaniu nie włączał się obraz HDR ?Posiadam od niedawna  telewizor 4k - Xiaomi Mi Led 4s i mimo że włączam własne ustawienia obrazu,to przy każdej zmianie sygnału z innego zródła lub ponownym włączeniu pojawia się ponownie HDR,co akurat w moim wypadku pogarsza jakość obrazu i nawet Eleven 4k wygląda gorzej niż co niektóre kanały HD z dekodera UPC Horizon .Gdy odpalam Play Now bezpośrednio z telewizora,to nie ma czegoś takiego i obraz jest sporo lepszy niż z Boxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy odpalam Play Now bezpośrednio z telewizora,to nie ma czegoś takiego i obraz jest sporo lepszy niż z Boxa.
Zostało nam się cieszyć, ze Play Now wypuściło apki na Tizena oraz Webos.
Ja teraz ogladam na Tizenie , bo ten sztuczny HDR na wszystkim co sie oglada przez Play Now BOX TV jest dziwaczny
Raczej nie wylaczysz tego. 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jest to wkurzające tak samo jak Eleven Sports w niby 4k.Dopiero z przesiadki z telewizora Full HD zauważyłem jak ten Eleven wygląda teraz nie ciekawie choć trochę lepiej niż Eleven Spors 1 .Dobrze że jeszcze mam za darmo ,bo za takie oszustwo na pewno płacić nie będę.Wcześniej gdy w ustawieniach jakości obrazu była opcja 2160 ,to rozumiem że to była prawdziwe 4k?Dziwne więc że to się stało akurat gdy zmienili te opcje zresztą na wszystkich programach ,a oni twierdzą że niby jest ok i to nadawca taki sygnał im zapodaje.Chyba jednak to nie jest w porządku i Play powinien domagać się od Eleven przywrócenia normalnej jakości 4k.

Edytowane przez piter7790
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, piter7790 napisał:

Czy można wyłączyć w TV Boxie lub w samym TV jakąś opcje aby przy oglądaniu nie włączał się obraz HDR ?Posiadam od niedawna  telewizor 4k - Xiaomi Mi Led 4s i mimo że włączam własne ustawienia obrazu,to przy każdej zmianie sygnału z innego zródła lub ponownym włączeniu pojawia się ponownie HDR,co akurat w moim wypadku pogarsza jakość obrazu i nawet Eleven 4k wygląda gorzej niż co niektóre kanały HD z dekodera UPC Horizon .Gdy odpalam Play Now bezpośrednio z telewizora,to nie ma czegoś takiego i obraz jest sporo lepszy niż z Boxa.

 

Proponuje się cofnąć do postu @ad22 z 17 stycznia tam jest opisane jak wyłączyć HDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co poniektórzy zapowiadali  koniec współpracy Play z Prime Video.

W sumie dobrze, że nadal można opłacać usługę wraz z fakturą za Play.. 

* Co do wyłączenia HDR, gdzie dokładnie  jest ukryta opcja w oprogramowaniu dekodera?

Wkurzające, że do tego czasu nie ma Eleven 4K smart android tv Play Now, natomiast szybciutko po wdrożeniu usługi na Tizen i webOS kanał został dołączony.

 

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...