Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, tyrla napisał:

Może będzie dodatkowo płatne emoji846.png Pakiet Sport 15 zł, Eleven 4K 5-10 zł. Tylko że mogliby dodać jeszcze jakieś kanały sportowe, bo na razie cisza.

 To samo dotyczy pakietu News. Mogliby go uzupełnić o dodatkowe kanały, np. o Biznes24.  CNN i Bloomberg dać w końcu w HD. Nieco śmieszne jest, że kodują Bloomberga w wersji SD i wrzucają go do osobnego płatnego pakietu, gdy sam Bloomberg jest dostępny bezpłatnie w HD na YouTube.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




Na tv sony z androidem pobrałem. Aplikacje play now ale jak przeglądam pakiety to nie ma tego kanału nigdzie, on się pojawi po wykupieniu pakietu sport? Bo zawartość to 3xeleven, Motowizj  i exrreme, zero info o 4k


Eleven Sports 1 4K mozna ogladac na Tizenie oraz Play Now TV Boxie.
Na innych urzadzeniach nie ma tego kanału.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, piotrekj66 napisał:

Na tv sony z androidem pobrałem. Aplikacje play now ale jak przeglądam pakiety to nie ma tego kanału nigdzie, on się pojawi po wykupieniu pakietu sport? Bo zawartość to 3xeleven, Motowizj  i exrreme, zero info o 4k

Odpowiedziałem na tego posta, więc nie wiem kolego @kingofsouth co chciałeś  sprostować, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakończenie temat dostępności Eleven Sports 1 4K w Play default_wink.png
Obecnie kanal ten dziala na dwoch urzadzeniach: Play Now Box TV oraz Tizen.

Działa też na Web OS, na moim C9. Czy Eleven 4K na innych urządzeniach niż Play Box mają wszyscy, którzy wykupili pakiet sport, czy tylko Ci, którzy mają go razem z Play Now TV Box?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, kingofsouth napisał:

Wygląda świetnie (brak sztucznego HDR) 

Oczywiście nie jest 4K ;)

Tak ogólnie, odkrył ktoś potrzebę zastosowania przez Play w box sztucznego HDR , pomijam w tym pytaniu kwestię  aplikacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukimann

Chińczycy pewnie uznali, że tak będzie 'ładniej' i standardowo włączają SDR>HDR ukrywając przy tym pstryczek włącz/wyłącz.

Samo ustawienie w systemie jest i można wyłączyć owy HDR, nie ma z tym problemu, trzeba tylko wywołać odpowiedni proces.

 

screen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...