Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ale od razu przełączyłem gdy pierwsze słowo wypowiedział Szaranowicz

Co Ty mówisz. Szaranowicz, Jóźwik i Kurzajewski to najlepsi polscy komentatorzy sportowi. Dzięki nim przed każdymi zawodami mamy worek medali i to złotych :D A propos komentatorów. Czy na Eurosporcie pojawili się jacyś nowi, młodzi? Bodajże podczas kombinacji słyszałem kogoś całkiem młodego i obeznanego z tą dyscypliną. I wydaje mi się że od Nowego Roku bardzo często komentują dwójkami. Wcześniej tylko Jaroński z Wyrzykowskim komentowali w parach ( ew. Jaroński i ktoś drugi kolarstwo). Inne pary były sporadyczny. Przynajmniej tak mi sie wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Be89

Kurzajewski nie jest komentatorem,tylko dziennikarzem sportowym (bardziej śniadaniowym moim zdaniem ale o gustach nie dyskutujemy). Od kiedy Igor Błachut komentuje skoki,kombinacje norweską komentuje Adam Probosz wraz z redaktorem portalu skipol.pl chyba.Więc duet Jaroński &Wyrzykowski nie jest jedynym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

co się stało że Bogsan Chruścicki już od prawie miesiąca nie komentuje biegów? ostatni raz krótko przed MŚ.. on komentował biegi a Błachut skoki.. teraz wszystko Błachut..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

no nie pokazują, już były dwie kolejki, jedynie skróty kilka dni później. mecze są o 6 rano, spokojnie mogliby pokazać. ale jest inaczej.. mecze na al jazeera sport, Eurosport też nie pokazuje ligi chińskiej pomimo, że ogłaszali nabycie praw.. dziwne zachowanie.. jak nie Eurosportu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O zauwazylem, ze sa dzisiaj skroty J-League o 15:45 a pozniej jeszcze o 16:15 retransmisja ktoregos z meczow AFC Champions League - obejrze sobie :)

Napisze mi ktos w jakie dni i o ktorych godzinach Eurosport 2 transmituje/retransmituje mecze J-League?? Czy sa w ogole transmisje na żywo?

Zauwazylem tez, ze nie sa konsekwetni w emisji magazynu J-League - dzis o 15:45, w nastepnym tygodniu w srode o 17:00 - masakra, trzeba non-stop przeszukiwac program TV, zeby to odnalezc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...