Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokladnie ES2 ma prawa do Bundesligi do konca sezonu 2014/15.

 

Takj na marginesie: Wiecie, że Eurosport bedzie transmitowac pierwszy mecz el. LE - AIK Sztokholm vs FH Hafnarfjordur ?? Niestety rewanżu nie widze w programie, mogliby go dac na antenie ES2, bo tylko glowna antena jest zajeta przez Olimpiade tego dnia. Mam nadzieje, ze to nie jest taki jednorazowy wyskok, tylko sie o cos wiecej postaraja. W koncu to EUROsport, jakos LM i LE tam malo, to moze chociaz beda transmitowac eliminacje do tych rozgrywek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Spis komentatorów Eurosportu na Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012.

 

boks: Edward Durda

gimnastyka artystyczna: Andrzej Zdzieszyński

jeździectwo: Marek Szewczyk

kajakarstwo i wioślarstwo: Bogdan Chruścicki

kolarstwo szosowe: Tomasz Jaroński, Adam Probosz

kolarstwo torowe: Stanisław Brzósko, Tomasz Jaroński

koszykówka: Jacek Kubicki, Sławomir Szymczak

lekka atletyka: Janusz Rozum, Paweł Ulbrych, Marek Szewczyk, Marcin Rosengarten

piłka ręczna: Sylwester Sikora

piłka nożna: Tomasz Lach

pływanie: Sylwester Sikora, Maciej Bonecki

podnoszenie ciężarów: Grzegorz Pajda

siatkówka: Witold Roman, Robert Małolepszy

skoki do wody: Jakub Puchow, Andrzej Wierniuk

wszystkie sporty: Igor Błachut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość już tej piłki nożnej,leci na okrągło w TV(uwielbiam ten argument, że dobrze,że czegoś nie pokażą,bo mnie to nie obchodzi-). Przecież wiadomo,że turniej piłkarski na olimpiadzie nie interesuje świata piłkarskiego, zresztą widać to.. w innych sportach grają najlepsi,a tu.. Finał mogli by pokazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co wykupywać ten eurosport player skoro na necie jest sporo streamów z kortu centralnego.

A pokazywali wiem, że końcówke meczu Tsonga - Raonić bo akurat przełączyłem z debla sióstr Radwańskich i widziałem.

Pewnie pokazali to zważywszy na zacietą rywalizacje w 3 secie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest niestety minus systemu jaki przyjął Eurosport. Bloki oznaczone w programie jako "Multisport" komentuje dyżurujący komentator a nie taki co się na danej dyscyplinie zna. W Eurosporcie nie podoba mi się też, że późno wieczorne transmisje sportów zespołowych zaczynają się w trakcie meczu a to wszystko przez magazyn "Together to London". Trwa ponad 30 minut i porywający nie jest. Nie mam nic do niego ale czas na jego emisję powinien być po ostatniej transmisji a nie jej kosztem. Poza tym jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...