Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie są Wasze spostrzeżenia odnośnie Eurosportu2 HD? Według mnie HD przy Bundeslidze i US Open najwyższych lotów nie jest. Przy tym drugim zdecydowanie lepiej wypadł Eurosport HD. No i ciekawe kiedy i czy w ogóle na "dwójce" pojawi się w dolnym rogu info "native hd" tak jak jest w "jedynce"? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belka z wynikiem i upływającym czasem na meczach Bundesligi w Eurosporcie 2 w 4:3 jest ucięta przez co nie widać jaki jest wynik meczu. Widać tylko czas i nazwy zespołów. Nie powinni robić pełnego pan scanu w trakcie Bundesligi bo obraz produkowany przez Niemców nie jest do tego przystosowany.

 

W trakcie sobotniej transmisji z Mistrzostw Europy w tenisie stołowym często zrywało obraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, że na Hot Birdzie. Ustaw poprawne parametry:

 

Eurosport 2 - 10.853, H, 27500, 3/4, V5110 A5220;

Eurosport - 11.240, V, 27500, 3/4, V2577 A2565;

Eurosport 2 International - 11.240, V, 27500, 3/4, V2825 A2818;

Eurosport Romania i Hungary - 12.322, H, 27500, 3/4, V1001 A: 1002 - rumuński, 1102 - węgierski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurosport Romania i Hungary raczej niemożliwe, przecież tam leci premier league.

Przecież sobie tego nie wymyśliłem tylko sprawdziłem osobiście i jest FTA. Nie pisałbym głupot.

 

Na własne uszy słyszałem dziś w trakcie transmisji Superbik'ów kłopoty z dźwiękiem na Eurosporcie 2 o którym forumowicze pisali w tym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj ostrzeżenie

wiec pytam grzecznie :smile:

dlaczego dzisiaj popołudniu miałem dostęp do EUROSPORT 2

jak mam pakiet tylko podstawowy + w cyfrze ??

Wystarczyło przeczytać kilka poprzednich postów i wiedziałbyś dlaczego masz dostęp. Zadając takie pytania możesz za chwilę dostać drugie ostrzeżenie. :lol2:

Pakiet Eurosportów z Hotbirda (...) z niewiadomych przyczyn zaprzestał kodowania, a więc był dostępny dla wszystkich za darmo :)

Cały czas jest niekodowany i dostępny dla wszystkich więc nie wiem skąd czas przeszły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...