Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Licze, że ktoś to nagrał :D Kolejny hit na Eurosporcie

 

Dokładnie to było tak:

„Kuba, czy Ty mnie słyszysz? Taka prośba, pewnie nie możesz tego zrobić, ale to mi akurat strasznie utrudnia. Wiesz, te wywiady są bardzo szybko, Ty odliczasz od pięciu i ja, ja nie byłem w stanie usłyszeć. Ale jeżeli możesz nie odliczać. No ale dobra, tylko w takich sytuacjach. Wiesz o co chodzi, nie? Dobra, trzymaj się, nie pij za dużo, dziękuję, cześć. Nie, żartuję. Pa, cześć.”

 

Mistrzostwo xD :mrgreen:

Edytowane przez przemekp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre to było. "Wiesz te wywiady tak szybko idą a ty mi odliczas od pięciu i ledwo słychać".

 

Co do podawania wyników to bardzo dobrze że mówią. Nie trzeba przynajmniej sprawdzać livescore co chwila.

 

Tomasz "livescore" Lach przecież bez podawania wyników nie wytrzyma!! Jak mnie ten gość irytuje to jest przegięcie. Przecież on w czasie meczu Bundesligi o 15:30 podaje wszystko co się da tylko nie skupia się na meczu, nawet podaje wynik meczu, który leci o 17:30 w retransmisji bo przeiceż wszyscy chcą znać wynik!! Kuźwa gość jest tragiczny, nawet komentuje jak ostatni gamoń, tyle pomyłek zawsze, że masakra. 

Druga jego ksywka powinna brzmieć Tomasz "przepraszam" Lach. Zwróćcie uwagę na to ile razy używa słowa "przepraszam" w trakcie meczu, co chwila pomyłka.

 

Ostatnio oglądałem magazyn Futbol Latino i co się dowiedziałem od Lacha? Uwaga cytuję: "Romario na czele ligi argentyńskiej, yyy Rosario, przepraszam" ..... 

 

A ktoś jeszcze wyżej raczył wspomnieć, że Lach jest drugim komentatorem w Eurosprocie, że co proszę?! Jest pierwszym, pierwszym do wy[beep]a bo działa na nerwy prawdziwym kibicom i pasjonatom piłki nożnej! 

 

Wczoraj w meczu BVB - Liverpool znowu wypalił ze swoim "Alfredo Moreno" hahahah, więcej jego błędów nie chciało mi się pamiętać nawet, wyłączyłem dźwięk całkiem bo nie dałem rady... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle wczorajszy komentarz w meczu BVB - Liverpool był momentami pro-niemiecki i nieobiektywny, ale inny nie mógł być skoro komentowała ten mecz ekipa od Bundesligi. Zawiodłem się zwłaszcza na Gilewiczu. 

 

No ale mniejsza o to. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym podawaniem wyników to bardzo denerwująca sprawa. Jak ktoś w ten dzień chciał sobie zobaczyć najpierw mecz BVB-L'pool, a później inny to i tak znał wynik. Często nagrywam mecze bo rzadko siedzę przed TV i taka sytuacja zdarza się nie pierwszy raz jak pisze @robsonUnitedxD. Po co komu taki livescore? Nie wiem. Do mnie argument @TVManiac nie przemawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze, że podaje wyniki, nie muszę mieć odpalonego livescore, żeby śledzić. Mi to pasi :)

Tobie pasi,ale innym nie. To w tym czasach nie jest problem śledzić wyniki innych spotkań jak ktoś chce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie. Dzisiaj smartfona ma prawie każdy i sobie może tam odpalić wyniki na żywo. Ponadto powinno się skupiać na danym meczu. Są w Eurosporcie magazyny z bramkami żeby tam omawiać takie rzeczy, a nie w trakcie spotkania. W sobotę jeśli ktoś ogląda mecz z retransmisji o 17.30 to zna wynik i po zabawie.

Edytowane przez adrian 18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym podawaniem wyników to bardzo denerwująca sprawa. Jak ktoś w ten dzień chciał sobie zobaczyć najpierw mecz BVB-L'pool, a później inny to i tak znał wynik. Często nagrywam mecze bo rzadko siedzę przed TV i taka sytuacja zdarza się nie pierwszy raz jak pisze @robsonUnitedxD. Po co komu taki livescore? Nie wiem. Do mnie argument @TVManiac nie przemawia.

Prawie zawsze oglądam Bundesligę w soboty o godzinie 15:30 i muszę przyznać, że ten pierwszy weekendowy mecz BL w pewnym momencie totalnie schodzi na drugi plan, bo Panowie Hajto, Gilewicz, Lach, Borek bądź Sak urządzają sobie wyścigi kto pierwszy poda zmianę wyniku meczu na innym stadionie.

 

Oni nas mają albo za idiotów albo za mieszkańców Korei Północnej  :crazy:

 

Hajto idzie nawet o krok dalej gdyż od pewnego czasu śledzi na żywo też inne stadiony w Europie xD W czasie transmisji opowiada nam o Rybusie i Tereku, opowiada nam o sensacyjnym Leicester City albo o swoim ulubieńcu Kamilu z Rennes. Mamy więc taki Europejski Przegląd Piłkarski na antenie Eurosportu 2, który przeznacza pewnie niemałe pieniądze na prawa do transmisji meczów Bundesligi. I zamiast skupiać się na meczu BL Hajto robi reklamę prawom sportowym, które są w posiadaniu Polsatu Sport albo Canal+.

 

Zdrowie szefa redakcji sportowej. Chłop musi mieć wyjątkowo dobre serce skoro tak bardzo troszczy się o darmową reklamę dla programów konkurencyjnych stacji. Czekam na moment kiedy Hajto w końcu wypali jak to on: Niech państwo przełączą na Canal+ Leicester jest kwadrans od mistrzostwa! Co tam się dzieje! U nas nudy. Bayern tradycyjnie prowadzi 1 albo 2-0 i w drugiej połowie urządził sobie plażę, a tam emocje, emocje, emocje. 

 

Po Hajto wszystkiego można się spodziewać. Ostatnio jak Tomek wypalił na antenie o Okrasie to myślałem, że spadnę z fotela  :lol2:  :lol2:  :lol2: Kto oglądał i słyszał ten wie do czego piję. 

 

Generalnie to śmiać mi się chcę jak dużą wagę komentatorzy Eurosportu 2 przywiązują do tego co dzieje się na innych stadionach. Śmiać mi się chce jak komentatorzy Eurosportu 2 fetyszują się nad KAŻDYM dzieciakiem, który debiutuje w Bundeslidze... to już naprawdę jest chore i niesmaczne. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie zawsze oglądam Bundesligę w soboty o godzinie 15:30 i muszę przyznać, że ten pierwszy weekendowy mecz BL w pewnym momencie totalnie schodzi na drugi plan, bo Panowie Hajto, Gilewicz, Lach, Borek bądź Sak urządzają sobie wyścigi kto pierwszy poda zmianę wyniku meczu na innym stadionie.

 

Oni nas mają albo za idiotów albo za mieszkańców Korei Północnej :crazy:

 

Hajto idzie nawet o krok dalej gdyż od pewnego czasu śledzi na żywo też inne stadiony w Europie xD W czasie transmisji opowiada nam o Rybusie i Tereku, opowiada nam o sensacyjnym Leicester City albo o swoim ulubieńcu Kamilu z Rennes. Mamy więc taki Europejski Przegląd Piłkarski na antenie Eurosportu 2, który przeznacza pewnie niemałe pieniądze na prawa do transmisji meczów Bundesligi. I zamiast skupiać się na meczu BL Hajto robi reklamę prawom sportowym, które są w posiadaniu Polsatu Sport albo Canal+.

 

Zdrowie szefa redakcji sportowej. Chłop musi mieć wyjątkowo dobre serce skoro tak bardzo troszczy się o darmową reklamę dla programów konkurencyjnych stacji. Czekam na moment kiedy Hajto w końcu wypali jak to on: Niech państwo przełączą na Canal+ Leicester jest kwadrans od mistrzostwa! Co tam się dzieje! U nas nudy. Bayern tradycyjnie prowadzi 1 albo 2-0 i w drugiej połowie urządził sobie plażę, a tam emocje, emocje, emocje.

 

Po Hajto wszystkiego można się spodziewać. Ostatnio jak Tomek wypalił na antenie o Okrasie to myślałem, że spadnę z fotela :lol2::lol2::lol2: Kto oglądał i słyszał ten wie do czego piję.

 

Generalnie to śmiać mi się chcę jak dużą wagę komentatorzy Eurosportu 2 przywiązują do tego co dzieje się na innych stadionach. Śmiać mi się chce jak komentatorzy Eurosportu 2 fetyszują się nad KAŻDYM dzieciakiem, który debiutuje w Bundeslidze... to już naprawdę jest chore i niesmaczne.

Pierwszy mecz jest w piątek o 20:30.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem. Po prostu ja nieco inaczej postrzegam początek weekendu. Wygooglowałem i okazuje się, że niesłusznie, bo weekend zaczyna się już w piątkowe popołudnie, a ja dotąd myślałem, że po prostu w sobotę  :oops:

 

 

 



@Project_ALF o co chodzi z Okrasą? 

Bo Bundesligi nie oglądałem już dobrych kilka kolejek. 

14622519d327bfedf687f373176ec7af-554.jpg

 

Tylko, że na wizji wypadło to znacznie śmieszniej, gdyż Hajto już wtedy był w tym swoim zawadiackim żywiole. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...