Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie bd tak jak wcześniej chociażby w 2012 roku jak były IO w Londynie było blisko 16 godz transmisji i reszta retransmisji w Eurosport 1 inna opcja że powinien Eurosport mieć swoje miejsce w DVB-t wtedy mieliby porównywalną oglądalność z Polsatem Sport czy TVP Sport choć one w naziemnej nie są 

Moim zdaniem dogada sie Eurosport z TVP i odsprzedadzą sublicencję tak jak to było w tym sezonie ze skokami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z wcześniejszymi komentarzami.

Najlepiej byłoby gdyby Eurosport dogadał się z TVP. Co by powiedzieć, będzie to lepsza opcja niż Polsat. Zaczynając od tego, że główne kanały TVP są w DVB-T w HD, poprzez wysłanie komentatorów na miejsce, kończąc na dużej ilości reklam na Polsacie. Taki prosty przykład - TVP zawsze daje choćby 2-, 3-minutowe studio poprzez przerwy w ręcznej czy w w nożnej, a Polsat same reklamy. Tak samo przed meczem i po. Podczas mistrzostw Europy w ręcznej przed meczem było 3-minutowe studio i 15 minut reklam, w TVP jest trochę mniej reklam, a studio trwa z 2, 3 minuty dłużej. Nie mówiąc, że Polsat nie ma doświadczenia w pokazywaniu takich imprez. Igrzyska Europejskie? No fajnie, ale to głównie polegało, że Polsat emitował na wszystkich swoich kanałach wszystko co dostawał od nadawcy i często było to bez ładu i składu. A tu jednak trzeba w jednym kanale przełączać między różnymi arenami, na dodatek tak, żeby widz się w tym wszystkim nie pogubił. Można powiedzieć, Londyn 2012 w TVP, wiem, kilka rzeczy podczas tamtych igrzysk TVP zawaliła, choć należy pochwalić, że w czasie meczów siatkówki, na TVP 2 były pokazywane inne dyscypliny. Poczekajmy na Rio, już w Soczi było widać zmianę, stworzenie "ministudiów" na skoczni czy na trasie biegowej, także umiejętne dysponowanie antenami.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam tu zamiaru bronić Polsatu ale Polsat utrzymuje się tylko z reklam dlatego nie pokazuje studia w przerwach transmisji i jestem w stanie to zrozumieć ponieważ tylko wtedy jest duża oglądalność i koszt reklam jest największy niż w trakcie np jakiegoś serialu paradokumentalnego.

To w TVP nie powinno być reklam bo za to ludzie płacą abonament żeby nie oglądać reklam tylko np dajmy na to studio a tak to mamy wejście na antenę Polska prowadzi z Niemcami 1:0 po golu Lewandowskiego Engel powie 2 zdania i zapraszamy na drugą połowe

Edytowane przez martin_1722
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@radef na "ministudia" w rio nie licz. to są mega duze koszta, TVP się nigdy na to nie decyduje gdy zawody sa rozgrywane poza europą.

Ministudia są zapowiedziane.

http://sport.tvp.pl/21092109/igrzyska-w-rio-bogata-oferta-telewizji-polskiej

Oprócz studia w Warszawie, będziemy mieli tzw. announce positions, czyli małe studia na arenach siatkówki, piłki ręcznej i lekkiej atletyki

Oczywiście sądzę, że jeżeli siatkarze by się nie zakwalifikowali albo szczypiorniści, to ta obietnica byłaby zmodyfikowana.

Nie mam tu zamiaru bronić Polsatu ale Polsat utrzymuje się tylko z reklam dlatego nie pokazuje studia w przerwach transmisji i jestem w stanie to zrozumieć ponieważ tylko wtedy jest duża oglądalność i koszt reklam jest największy niż w trakcie np jakiegoś serialu paradokumentalnego.

Ale ja na przykład oglądam reklamy na TVP, ponieważ wiem, że zobaczę jakieś 2,3-minutowe studio, a w przypadku Polsatu po prostu na 15 minut przełączam na inny kanał (na przykład podczas mistrzostw w ręcznej w przerwie dało się obejrzeć prawie całe "Dwie prawdy" z TVN24).

 

Oprócz tego boję się, że taki Polsat chciałby tylko pokazywać sporty "modne", a wiadomo, na TVP podczas igrzysk da się zobaczyć prawie wszystkie dyscypliny.

Jedno jest pewne - Eurosport może zastąpić TVP podczas igrzysk zimowych, ponieważ na zimowych igrzyskach mało się dzieje, więc i tak wszystko co najważniejsze będzie pokazane. Ale podczas letnich nie ma na to szans. Możecie powiedzieć "pewnie do tej pory będzie polski Eurosport". Ale jeden kanał to w niektórych sytuacjach za mało (szczególnie jeżeli zakwalifikują się 2 czy 3 polskie drużyny).

Edytowane przez radef
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...