Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Klubowe MŚ pokazuje nadal Eurosport w tym roku? A jeśli nie to proszę o info kto pokaże. Dzięki. 

 

 

Co do skoków to nie oglądałem ostatnio bo loteria, wiatry no i ta mała skocznia. Ale wczoraj urywki widziałem i ten gość co komentował z Błachutem to jakiś furiat... Słuchałem moze z 5min ale nie podoba mi się to wcale! 

Błachut z Małyszem powinien komentować nadal jak było. 

Oby czasem podczas TCS nie przekombinowali z tym Pieczatowskim czy jak mu tam.. Błachut już sam duuużo lepiej skomentuje te skoki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako fan tenisa nie potrafię zrozumieć dzisiaj polskiej wersji Eurosportu, mimo że Eurosport miał wykupione prawa do international premier tennis league, w którym dzisiaj na dodatek występowała polka Agnieszka Radwańska, to pokazali powtórki sportów zimowych, a o dziwo niemiecka wersja Eurosportu pokazywała mecz Agnieszki Radwańskiej. Przez co musiałem oglądać słabej jakości stream niemieckiej wersji Eurosportu zamiast obejrzeć w HD w telewizji za którą zresztą płace, ach ta polityka Eurosportu. Wątpię żeby Eurosport miał prawa wykupione tylko w Niemczech

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z strony którą podał bart18, wynika że mieli prawa w Niemczech, Słowacji i Węgrzech. Czyli jednak nie mieli praw, po czasami szef zadecyduje że nie zobaczymy danego meczu jak np w Australian Open gdzie zdarzały się mecze polaków których polska wersja Eurosport nie pokaże, że względu "że szefowie tak zdecydowali", potrafię to zrozumieć po wtedy pokazują mecz teoretycznie fajniejszy gdzie grają top tenisiści, więc więcej osób będzie to interesowało niż mecz w którym gra Polak, lecz mimo wszystko powinni to podzielić że pokażą w Polskiej wersji Eurosportu mecz polaka, a w innych inne mecze, to nie takie trudne:)
Edytowane przez tyniecdg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobi się [beep]- zamiast Biathlonu kwalifikacje, a później wracamy i nadajemy to samo.. Nikt mi nie powie,że kwalifikacje skoczków są ważniejsze od zawodów PŚ w Biathlonie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie na Eurosporcie z polskim oknem mamy transmisję z kwalifikacji skoków live. Komentuje Błachut. W wersji międzynarodowej zakończyła się relacja biathlonu, i jest retransmisja kwalifikacji. Z innym komentatorem :)

 

czekajcie. Czyli chcecie mi powiedzieć, że są ogólnie 3 Eurosporty z Polską wersją językową?

Mając nc+ mam tylko 2. Niby te lokalne polskie. Jest też 3 Eurosport International, który był do listopada i tak w tym samym czasie co na Eurosport 1 czy 2 leci biathlon po Polsku, to na wersji Eurosport 3 International leca skoki, również po Polsku?

 

Jaki ma to sens, jak ja mam tylko 2 Eurosporty na nc+? :/

Dlaczego nie dodadzą Eurosport 3 International? Zawsze co czasem inne transmisje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...