Skocz do zawartości

Piłka nożna: Euro 2012


arielinho
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Nie zabiorą nam Euro - myślę, że gdyby tak się stało to nikt by tego nigdy nie wybaczył naszym rządzącym, że nawalili - poparcie dla PO spadłoby z 50 do 10%. Nawet nie chcę myśleć jakie by to miało katastrofalne skutki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie panikujcie ;p grecy w dniu ceremonii wykańczali stadion na olimpiadę ^^ My mamy już projekty, teraz przetargi i na jesień budowa ruszy ;p

Kabaret PiS zaszkodził ludziom, są pesymistyczni do szpiku kości, nie zauważają kroków na przód tylko biją za to co źle zrobione ;> już za SLD było lepiej ^^'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Peter Parker
logo.gifRuszyła budowa stadionu na EURO

W Gdańsku ruszyły już prace przygotowawcze pod budowę Baltic Areny. Na terenie byłych ogródków działkowych, pełną parą pracują koparki i spychacze. - To się musi udać. Mamy czas do września, aby ten teren był gotowy - mówi inwestor.

 

- Gdańsk wyprzedza nieznacznie inne miasta pod względem realizacji planu - z dumą zauważył Ryszard Trykosko, prezes "Biura Inwestycji Euro Gdańsk". Inwestor właśnie rozpoczął prace mające przygotować grunt pod budowę imponującego stadionu Baltic Arena. - Prace przebiegają zgodnie z planem. My, jako Gdańsk, nie mamy się czego wstydzić - mówi prezes BIEG.

Czyżby pobudka przed przyjazdem delegatów UEFA? Może więc jednak coś z tego Euro będzie... Podobno są dwa uda - albo się uda, albo się nie uda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie Anglików - to ja mam o nich wyrobione już zdanie , od Września 39 :?

Oczywiście nie twierdze że nie ma tam nikogo poczciwego - ale generalizuje teraz .

Nawet w 73 - tuż przed pierwszym gwizdkiem sędziego na Wembley - to co działo się na trybunach, te wrzaski " animals " ....

Anglia to zepsuty kraj , nie wyobrażam sobie nawet że tam miałbym pojechać i dorabiać Flegmatyków.... :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszliwa manipulacja angoli z BBC

 

http://sport.wp.pl/kat,37154,title,Dla- ... &_ticrsn=5

 

http://www.dailymotion.com/video/x500y1 ... l-ra_sport

Kolejna żenada z udziałem Miklasa. Najwidoczniej nagonka w polskich mediach dla nich była za mało i poszli wyżej.

A co śmieszniejsze udaje teraz skrzywdzonego i, że źle zrozumiano jego słowa. Załosne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kurcze ale to jak rząd postępuje z kandydaturą Śląskiego na EURO 2012 to taka masakra że szok. Każda z 5 kandydatur dotała dofinansowanie oprócz Chorzowa. Według Warszafki lepiej ładować kasę w zburzone działki w Gdańsku niż na stadion który już stoi i jest legendą i mekką polskiej piłki. Jak nie będzie EURO w Chorzowie to dla mnie skandal jak [beep]a. Ja lubie takie obiekty jak Spodek czy Śląski bo są stare i dlatego mają klimat. Czuć atmosferę tych wszystkich koncertów i wydarzeń sportowych jakie tam były. A nie takie nowoczesne bezduszne dziwadła. Dla mnie to tak jak ze szkołami. Fajniejsze są te stare (choćby i zniszczone) z duszą, tradycją i historią gdzie czuć te wszystkie pokolenia co się przewinęły jak moje LO byłe, niż takie nowoczesne szkoły, błyszczące i z jakimś monitoringiem jeszcze.

 

Dla mnie osobiście na ten moment najlepiej jest w Poznaniu, Krakowie i Chorzowie bo tam przynajmniej coś stoi a nie zarośla i bazary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będzie EURO w Chorzowie to dla mnie skandal jak [beep]. Ja lubie takie obiekty jak Spodek czy Śląski bo są stare i dlatego mają klimat

no właśnie .. " ja lubie " :?

Ale nie jesteś sam , a EURO to impreza dla ludzi nie tylko Polskich. Tu chodzi o dogodność , praktyczność , przyszłościowość - a nie o to że "Ty lubisz "...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomo21 na szczęscie tylko dla Ciebie moze tam Euro nie być. No i dla "warszawki" oczywiście która znając życie zrobi wszystko aby na Śląsku kibice z Euro nie mieli nic wspólnego. Nie dziw się że legioniści są tam wygwizdywani, bo póki "centrala" nie zmieni swego postępowania odnośnie Śląska dopóty takie sytuacje z wygwizdywaniem będą tam na miejscu dziennym :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...