Skocz do zawartości

Piłka nożna


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co pamiętam po pobieżnym przeglądnięciu na stoisku w Auchanie to cały numer ma 72 strony. Natomiast dodatek zaczyna się na stronie 13 i kończy na 60, bo zastosowano numerację ciągłą. Dotarłem do spisu treści (http://pilkanozna.pl/index.php/Czasopisma-Pi%C5%82ka-No%C5%BCna/), wynika z niego że terminarz jest na stronach 36-37 (czyli w połowie pisma).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy z możliwością wpisywania wyników ? :) Szkoda,że generalnie PS nie ma konkurencji na co dzień, bo MŚ czy ME to wyjątek. Pismo obniżyło loty, choć @Robson uważa,że ostatnio się poprawiło. Format powinno zmienić. Także uważam tak jak ALF - uwielbiałem starą szatę graficzną. Nie kolekcjonuję, bo nie mam na to jakoś ochoty, jakoś wnuków się nie spodziewam, skoro nawet dziewczyny nie mam..

Poza tym nie wiem co z dniem wydawania, czy lepszy wtorek czy poniedziałek byłby. Tygodnik piłkarski ma ciężko, bo w piłce dzieje się 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę , tabele szybko się dezaktualizują, felietony, pogłębione analizy, artykuły to wszystko jest teraz od ręki i to za darmo dostępne w necie natychmiast. Internet zabija prasę,a po "PN" to bardzo widać. Spotkałem mnóstwo opinni,że kupowałem,ale tego nie robię już, bo teraz mam to wszystko w sieci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, że się polepszyło, bo sporo świeżej krwi tam doszło i czasem zerkam na niektóre artykuły na ich stronie internetowej.Gazety oczywiście nie kupuję, bo ten format ją dyskwalifikuje. Serce mi pękło gdy pierwszy raz to zobaczyłem i tak jak pisał Kirk ---> czytanie tego, zbieranie tego jest niewygodne. Jakby rozkładał dziennik albo zbiór gazetowych plakatów. Bleee...

 

 

Ja w tym momencie kolekcjonuję tylko Skarby. Nie wszystkie, ale mam takie, które po prostu muszę kupić. Taki nałóg  :wink: Są to: Ekstraklasa, 1 ligi i niższe, LM, mundialowe, EURO. Żałuję, że tego nie robiłem kiedy zacząłem się jako tako interesować piłką. Żałuję tym bardziej, że dla mnie najcenniejsze są te najstarsze. Im starszy tym lepszy. 

 

Co do pozostałych to te dotyczące F1, NBA, Igrzysk itp. tylko jak mnie coś najdzie. Nie są jednak dla mnie priorytetem dlatego mam tylko kilka numerów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...

Do najnowszego numeru, który ukazał się wczoraj, dołączono skarb kibica na rundę wiosenną sezonu 2019/20 PKO Ekstraklasy, składa się on z artykułu dotyczącego transferów, przedstawienia drużyn biorących udział w rozgrywkach (po jednej stronie na każdą, podany jest skład, stadion, sztab szkoleniowy i inne podstawowe dane), ostatnia strona dodatku to terminarz spotkań. Numer ten kosztuje 7 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...